۱۳۹۱ مهر ۱۳, پنجشنبه

شروع قیامها شمارش معکوس برای سقوط نظام.با افزایش تحریمات بر روی نظام جمهوری اسلامی، افزایش تورم وفشار ناشی از این تورم وگرانی بر روی زندگی ومعیشت مردم، ناراضایتی هایی که در چند روز اخیر دربعضی ازشهرها شکل گرفت و اوج این نارضایتها در روز چهارشنبه درتهران وبعضی از نقاط دیگر کشورو نیمه تعطیل شدن بازارتهران وبعضی از شهرها در روز پنجشنبه نمایانگر شد. همین امر سبب ساز لرزیدن نظام گردید به صورتیکه عوامل نظام قصد دارند لبه تیز اعتراضات مردمی را از سمت کلیت نظام و رهبری آن به انحراف بکشانند واین طور وانمود کنند که تمام مشکلات ناشی از عملکرد دولت است. از سوی دیگرحرکت شتاب زده وتعجب برانگیز وزیر امورخارجه آمریکا را پیش رو داریم که اعلام می دارد: اگر ایران با گروه 5+1 همکاری کند ما حاضر به برداشتن سریع تحریمات هستیم. به نوعی دولت اوباما به جای دفاع از حرکت مردم به نوعی خیانت به مردم ایران را پیش رو گرفته هم چون قیام سال 88که سرخود را این دولت هم چون کبک در برف کرده بود.
برای توضیح بخش اول مطلب خود به نوشته خبرگزاری مهراشاره می کنم که درخبری چنین اظهار داشته: به گزارش خبرنگار مهر روسای اتحادیه های صنفی  تولیدی ، توزیعی و خدمات فنی صبح امروز در جلسه ای با حضور نمایندگان بسیج اصناف توافق کردند تا از صبح شنبه بازار با حضور نیروهای امنیتی بازگشایی شود. آنها خواستار تامین امنیت واحدهای صنفی مستقر در بازار بزرگ تهران شدند و اعلام کردند که مشکل اصلی عملکرد اقتصادی دولت است و آنها همچنان به نظام و انقلاب پایبند هستند. به گزارش مهر اتحادیه های صنفی تولیدی ، توزیعی و خدماتی تهران همچنین بیانیه ای در دفاع از رهبر معظم انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران صادر کرده است.
اول آن که این بیانیه از طرف بدنه بازار که اکثریت بازاریان ایران را تشکیل می دهند صادر نشده، بلکه از طرف هسته بازار از جمله حزب موتلفه، بسیج اصناف وتعدادی دیگر ازجیره خواران این نظام منتشر گردیده. دوم چگونه تمام عملکردو وضعیت نابسامانی ایران را در این 33سال  و اوج آن در این 8سال را میتوان بر عهده دولت نهاد؟ مگر سیاستهای کلی و پشت پرده نظام توسط آقای خامنه ای دیکته نمی شود؟ مگر آقای خامنه ای خود پشتیبان وحمایت کننده جدی عملکرد اقتصادی، سیاسی دولت احمدی نژاد نبود؟ آقای خامنه ای در سُخنان نماز جمعه تیرماه 88به صراحت حمایت خود را ازاحمدی نژاد اعلام کرد وتا زمانیکه اختلاف برای عزل آقای حیدر مُصلحی وزیر اطلاعات شکل نگرفته بود، آقای خامنه ای با تمام عملکرد احمدی نژاد موافق بودند، امروز اگر کشور به این وضع نا بسامان رسیده به خاطر سیاستهای غلط 33سال نظام است و بذل و بخشش های بدون هیچ نظارتی به گروهای تروریستی و حمایت از کشورهای تروریست و تروریست پرور است. آیا نهادهایی چون بنیاد مستضعفان، بنیاد15خرداد، بنیادشهید.....و هزاران نهاد دیگر که زیر نظر رهبری هستند و علاوه بر بازار دلالی و کاسبی که در سرتاسر دنیا انجام می دهند هرساله با افزایش بودجه روبرو هستند وبه هیچ نهاد و اُرگانی پاسخگو نیستند! هیچ نهاد واُرگانی حق بازخواست این بودجه را از این نهادها ندارد! اگر همه نابسامانی به خاطر عملکرد این دولت اول آن که این دولت مورد تا یید رهبربود است،پس رهبر نظام نیز باید پاسخگو به این وضعیت نابسامان باشند.  مخارجی که خرج سپاه قدس ، تغذیه مالی ، تجهیزاتی ولجستیک نیروهای حزب الله درلبنان ویا به تازه گی مبلغ 10میلیارد دلار کمک به بشار اسد برای قتل عام مردم کشور سوریه پرداخت می شود درزمانیکه مردم ایران درفقر وتنگنا قرار دارند را چه کسی پاسخگو می باشد؟ مگر همیشه سران نظام خود اعلام نمی دارند که سیاستهای خارجی تابع دستور رهبری است.
روی سُخن دیگر بنده به خانم کلینتون و دولت باراک اوباما است که تا حرکتی در کشور انجام شد آب از لب ولوچه خود آویزان کردند، بجای حمایت از مردم مشغول خیانت به مردم شدند. خدمت شما اظهار می دارم به دو دلیل آب در هاونگ می کوبید! اول نظام جمهوری اسلامی هیچگاه کاری که قذافی کرد وسلاحهای اتمی خود را تحویل داد انجام نمی دهد ،چون جمهوری اسلامی از انرژی هسته ای مترسکی برای ترساندن شما ساخته و قدرت چانه زنی خود را در مذاکرات بالا می برد. دوم  جمهوری اسلامی به این امر واقف است در حال حاضر علاوه بر بحران اقتصادی اروپا، دولتی ترسو در آمریکا حاکم است که کاری جز چانه زدن ومعامله کردن نمی تواند انجام دهدو با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری با خیال آسوده مشغول فعالیت خود می گردد. خانم کلینتون جواب شما را خامنه ای در دیدار با جمعی از دانشجویان خود فروخته درتاریخ12مهر داد،و انتقداتی که به سُخنان احمدی نژاد برای رابطه با آمریکا می شود خود بیانگر این است که نظام جمهوری اسلامی می داند از دولت فعلی آمریکا کاری جز التماس برنمی آید.
خدمت آن دسته از افراد یا احزاب که از سُخنان خانم کلینتون به خشم  ویا به شوق آمدند اظهار می دارم نظام ولایت فقیه چه با قبول پیشنهاد دولت آمریکا و چه با رد آن شمارش معکوس سرنگونی آن فرا رسید! اگر به خواسته دولت آمریکا جامعه عمل بپوشاند باعث درگیریهای داخلی بین سران وفرمانده های نظام می گرددو به نوعی با ریزش نیروی درونی روبرو خواهد شد! زیرا سالها است موضوع هسته ای را به موضوع ملی وحیثیتی برای نظام مطرح کرده وبا قبول پیشنهاد خلع سلاح اتمی به نوعی در بین هواداران خود بی حیثیت می گردد! و به نوعی دُچار فروپاشی درونی می گردد، همینگونه که در این 33سال با دریدن همدیگر چیزی جز یک دیکتاتوری محض از آن نظام که ادعای آزادی وبرابری داشت نمانده. واگر به خواسته جامعه جهانی را قبول نکند با افزایش تحریمات قیامهای مردمی به زودی سرتا سرکشور را فرا خواهد گرفت. اما این حرکت ها آن گاه زود ثمر خواهد داد که احزاب بجای اختلافات به نوعی اتحاد ویکپارچگی برسند و رهبری این حرکتها به دست اپوزیسیون قوی انجام گردد.
زنده وپاینده ایرانی و ایران جانم فدای ایران
نویسنده شهاب

http://magalh91.blogspot.com

۶ نظر:

 1. روحت شاد ای عزیز یک ملت راهت را تا سرنگونی این ظالمان ادامه خواهیم داد لعنت خدا و خلق بر خمینی باد

  پاسخحذف
 2. نام ات در تاریخ جانبازان میهن جاودان خواهد ماندای ستار زمان !

  پاسخحذف
 3. www.gapiran.wordpress.com
  وب سایت خبری گپ ایران
  اخبار نقض حقوق بشر ضالمان خونخوار از ایران

  پاسخحذف
 4. روحت شاد اى بزرگمرد اى كاش مثل تو بيشتر بودند دراين سرزمين..
  لعنت براين رژيم كثيف كه طاقت يك وبلاگ را ندارد... خامنه اىِ ديكتاتور..

  پاسخحذف
 5. خدا بیامرزدت دلاور شجاع

  پاسخحذف