۱۳۹۰ آذر ۲۰, یکشنبه

انتخاباتی که نمایندگان مجلسش عروسکهای خیمه شب بازی ، بیت رهبری هستند.


درود بردوستان
  حجت الاسلام مهدی طائب فرمانده قرارگاه عماردر مصاحبه باخبرگزاری فارس متعلق به سپاه پاسدارن درباره تفرقه وتفرقه اندازی و تبیین جایگاه مجلس سخنانی ایراد کردند که گوشه ایی از سخنان ایشان بدین شرح است:             حجت الاسلام مهدی طائب در گفتگو با خبرگزاری فارس
" تفرقه قدم برداشتن در پازل دشمن است/اصولگرایان با اتحاد پیروز میشوند "

خبرگزاری فارس: رئیس قرارگاه راهبردی عمار با تأکید بر اینکه هر کس از تفرقه صحبت کند در پازل دشمن بازی کرده است، گفت: اصولگرایان با اتحاد پیروز می‌شوند. حجت الاسلام والمسلمین مهدی طائب رئیس قرارگاه راهبردی عمار در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، به اهمیت وحدت اصولگرایان برای انتخابات آینده مجلس اشاره کرد و اظهار داشت: مهمترین وظیفه در حال حاضر تبیین اهمیت جایگاه مجلس آینده است؛ با توجه به تحولات بین‌المللی و احتمال تغییر در جغرافیای سیاسی دنیا، تطبیق قوانین با وضعیت جدید امری ضروری است که اهمیت مجلس آینده را به وضوح نشان می‌دهد.درادامه اظهار داشتند: : با توجه به ماهیت آینده بین‌الملل و نقش مجلس، شاخص‌های نمایندگان از اهمیت بسیاری برخوردار است و باید این شاخص‌ها به خوبی برای مردم بیان شود.  وی بر همین اساس وحدت اصولگرایان را امری ضروری عنوان کرد و افزود: هیچ نوع تفرقه و تکثیر لیست در بین اصولگراها جایز نیست و جایگاهی ندارد چراکه ما هیچگاه از تفرقه سود نبرده‌ایم. در صورت داشتن وحدت و یکپارچگی است که می‌توان به مردم خدمت کرد.واظهارداشتند:  با تأکید بر اینکه هرکس از تفرقه داشته باشد باید بداند در این وضعیت و موقعیت به سود دشمن قدم برداشته و در پازل دشمن بازی می‌کند، یادآور شد: یک دشمن زیاد و هزار دوست کم است اصولگرایان باید صفر و صد را رعایت کرده و به دنبال صددرصد نباشند که کم کم از دایره خارج شوند. با خواندن این سخنان سوالاتی در ذهنم ایجاد شد که انها را با شما عزیزان درمیان میگذارم وهمینطور پاسخ هایی که برایشان دارم
1. اقای طائب شما تفرقه را درچه می بینید ؟ و پازل دشمن را کدام نقطه میدانید ؟
2. اقای طائب این پیروزی که فرمودید با اتحاد اصولگرایان به ان میرسیم پیروزی در برابر چه کسانی است؟ پیروزی بر خودتان یا مردم؟
3. تبیین جایگاه مجلس را با شرایط فعلی منطقه مهمترین چیزبرای مردم دانستید برای کدام مردم و این جایگاه کجاست؟
4. فرموده ایید هیچ نوع تفرقه وتکثیر لیست در بین اصولگرایان جایز نیست وفرموده ایید با اتحاد به مردم میتوانیم خدمت کنیم . اقای طائب مگر تفرقه در بین احزاب وگروهای دیگر خوب است که در بین اصولگرایان بد است ؟اقای طائب در این (32سال) مگر متحد نبودید برای خدمت به مردم ؟ومیتوانید بگویید قصدتان خدمت به کدام مردم است ؟ منظورتان چه نوع خدمتی است ؟ اقای طائب صحبت از وجود دوست میکنید ایا اصلا دوستی برایتان مانده که هزارتایش کم باشد؟ جز دشمن تراشی و افزودن بر تعداد دشمنان ، چه در جامعه داخلی ایران و چه درعرصه جامعه جهانی؟
5. در آخر دوستان اصولگرایتان را نصیحت کرده اید که به دنبال صد درصد نباشند چون از دایره خارج میشوند دلیل اینکه نباید به دنبال صدردصد باشند وتهدید برای نرسیدن به صد درصد چیست ؟ 
   1.اقای طائب شما تفرقه را در خارج شدن از خط ولایتی که برای خود وامثال خود تعریف شده است میدانید و پازل دشمن را جایی میدانید که انسانهای ازاده روبروی این نوع دیکتاتوری ایستاده باشند .   اما من برخلاف شما، تفرقه را جایی میدانم که عده ای برای به قدرت رسیدن دروغ گویی و بستن تهمت و افترا را مجاز میشمارند و پازل دشمن را انجایی میدانم که برای حفظ قدرت خیانت و جنایت را بر مردم خود روا میدارند و منافع ملی کشور را فدای قدرت طلبی خود میکنند . به عنوان نمونه ای از این اعمال برخورد شخص شما در رابطه با مسئله ترور سفیر عربستان است که بدون در نظر گرفتن منافع ملی و به دور از ادب و نزاکتی که شایسته یک روحانی و مقام ارشد مملکتی سخن راندید.
2. اقای طائب روزی که حکومت جمهوری اسلامی به پیروزی رسید بسیاری از گروها واحزاب فعال بودند ، اما به محض تکیه زدن بر مسند قدرت و محکم کردن پایه های قدرت خود ،بخاطر طمع قدرت چون (گرگهای گرسنه )به جان گروها واحزاب افتادید تمامی احزاب و گروه ها را به بهانه های واهی و با برچسب هایی نظیر تبلیغ علیه نظام دشمنی با اسلام و... از رده خارج و به انزوا کشاند . تاجایی که امروز دیگر چیزی به عنوان احزاب معنی ندارد . دوحزب اصولگرا و اصلاح طلب هم که تکلیفشان روشن است . اصولگرایان که خود به جان هم افتاده اند تا جایی که خود شما فریادتان به اسمان است از تفرقه بین  این گروه ،و طلب اتحاد دارید . گروه دیگربه ظاهر( اصلاح طلبان نظام )هستندو درباطن (افتضاح طلبان جامعه )که اکثرشان پی به پوچی نظریات خود برده اند و ان اندک افراد باقیمانده نیز مدهوش قدرت اند و نانشان اغشته به خون ملت.
3. اقای طائب مجلس و جایگاهش برای مردم مشخص شده است . در نظام ولایت مطلقه فقیه  نه مجلس جایگاهی و نه مردم نمایندگانی دارند. شما را ارجاع میدهم به سخنان اقای لاریجانی که میگویند " ما گوش به فرمان رهبری برای تصویب لوایح هستیم" و همین طور سخنان اقای مطهری به عنوان نماینده مجلس که میگویند"نمایندگان برای تصویب هر لایحه با بیت رهبری در تماس هستند" وحتی ایشان تا استعفاء هم پیش رفتند و زیاد است از این دست سخنان و رفتارها .
4. فرموده ایید با اتحاد میتوانیم به مردم خدمت کنیم . اقای طائب 32 سال پیش که حکومت را در دست گرفتید ایران به مراتب وضعیت بهتری داشت هم از نظر وجهه و موقعیت سیاسی در جامعه بین الملل و هم از لحاظ وضعیت اجتماعی و اقتصادی در داخل  وامروز بعداز (32سال ) تلاش مستمر و بی وقفه شما ایران در بدترین وضعیت قرار دارد حتی در مقایسه با کشورهای جهان سومی که روزگاری عقب مانده تر از ایران بودند. این مشکلات را شما برای مردم به بار اوردید چگونه میخواهید ان را حل کنید وخدمت رسانی کنید ؟؟ اگر منظورتان از خدمت رسانی سرکوب مردم است بله در این امر بسیار کوشا و متحد بوده و هستید تا جایی که فرماندهی یگان ویژه نیروی انتظامی از تجهیز این نیرو برای سرکوب مخالفین در( 30استان کشور)  خبر میدهد. اقای طائب چه در داخل کشور وچه خارج دوستی برای خود گذاشته که میفرماییدهزارتا ان کم است .دوستان شما کشورهایی چون روسیه ،چین ،ونزوئلا سوریه و... ان هم برای چپاول ثروت و سرمایه کشور هستند.
5. اقای طائب چرا نباید کسی بفکر رسیدن به موقعیت صدرصد باشد وگرنه از دایره نظام خارج میشود .دایره جیره خوران نظام را میگویید وصدرصد فقط مخصوص رهبر است ،واگر کسی بخواهد به ان نقطه دست یابد پا را ازدایره فراتر گذاشته . معنی این حرف چه میتواند باشد غیر از این است که همه موقعیت ها به رهبر ختم میشود و اوست که قدرت مطلق است و باقی افراد و منصب ها بازیچه ای بیش در دست رهبری نیستند.
اقای طائب خود واقفید که به راه انداختن این نمایش تنها برای سرگرم کردن ملت است و انتخاباتی در کار نیست ، مجلسی وجود ندارد و مردم نماینده ای ندارند . تنها تعویض مهره ها ان هم به تشخیص رهبری است .
صحبت از( انتخابات )یا به بیان بهتر( انتصابات) توهین به شعور ملت است ، شرکت در این به ظاهر( انتخابات) ودر باطن( انتصابات )زیر مهنت رهبری رفتن است و هیچ ایرانی ازاده ای زیر بار این خواری نمیرود.
زنده وپاینده ایرانی وایران جانم فدای ایران .
 نویسنده ستارومریم

                                                              


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر