۱۳۹۰ دی ۸, پنجشنبه

"اقای خامنه ایی" دروغ کنتورنمی اندازد.


( بنام خداوند جان وخرد کزین برتر اندیشه برنگزرد)
درود بردوستان : ابتدا سخن میگویم (2سال)از بازداشت اقای مهندس حشمت الله طبرزدی گذشت. (2سال)بدون یک روز مرخصی .اما این شیر مرد هم چون کوه استوار برسر ارمانها واهداف خود مانده است .نه تنها اقای طبرزدی عزیز که بسیار عزیزانمان در دخمه های این نظام ،بدون کمترین امکانات  عمر سر میکنند. وخطاب به سران نظام میگویم .دیر یا زود،دور یا نزدیک حکومت شما به پایان میرسد. وجوابگوی اعمال ننگین خود خواهید بود. وباز اظهار میدارم دیر یا زود ،دور یا نزدیک قطار مرگ برای همه مااز راه میرسد .وهرکدام از ما به نوبت بران سوار میشویم وازاین جهان هستی میرویم .دراین دنیا چیزی از من وشما برجا نمی ماند جز یادونامی ،که به نیکی یاد شود یا به بدی واینده گان درباره ان به قضاوت خواهند نشت.اما مطمئن باشید عزیزانی که دربرابرظلم ایستادند. نام ویاد انهابه نیکی وجاودانه برده خواهدشد . امسال شما یادونامی به بدی ودروغگو بودن دربین اینده گان  خواهید داشت .پس به امید انروز مطلب خود را مینویسم وبه قول حافظ شیرین سخن :(فاش میگویم از سخن خود دل شادم   بنده عشقم ازهردوجهان ازادم)
"اقای خامنه ایی" در تاریخ( 7دی1390 )در دیدار وزیر، مسئولان وزارت امور خارجه و سفیران جمهوری اسلامی سخنانی ایراد کردند. که من به گوشه ایی از سخنان ایشان اشاره میکنم وجوابهایی به حرفهای ایشان میدهم .
 (1)به نقل از خبرگزاری رجانیوز: رهبر انقلاب با یادآوری نگرانی و وحشت جبهه استكبار از نام اسلام افزودند: اسلام با پایه‌ها و مبانی استكبار یعنی ظلم و تجاوز و اشغالگری مبارزه می‌كند به همین علت زورگویان جهانی از نفسِ گرایش ملت‌ها به اسلام متوحش می‌شوند، همچنان‌كه در حوادث ماه‌های اخیر منطقه، از ظواهر و نشانه‌های اسلامی بودن تظاهرات ملت‌ها و پیروزی اسلام‌گرایان در انتخابات، علناً ابراز نگرانی كرده‌اند. ایشان در تبیین بیشتر خصومت گسترده مستكبران جهان با نظام اسلامی، نقش اسلام را در شكل‌گیری جمهوری اسلامی و پیشرفت‌های 3 دهه اخیر ملت ایران، نقشی بی‌همتا دانستند و خاطرنشان كردند: نظام منتخب ملت ایران، با نام اسلام و با برجسته كردن شعارهای اسلامی به پیش رفته است به گونه‌ای كه اكنون دانشمندان جوان این سرزمین در علوم و صنایع بسیار پیشرفته نظیر هسته‌ای و نانو، با افتخار از بسیجی بودن خود سخن می‌گویند و استكبار نیز به همین علت یعنی به دلیل نقش‌آفرینی مبنایی اسلام در این سرزمین، به مقابله با جمهوری اسلامی مشغول است.
(1) " اقای خامنه ایی" فرموده ایید : استکبار از نام اسلام وحشت دارد. واسلام با ظلم وتجاوز واشغالگری مبارزه میکند. من میگویم دروغ میگویید .  اکثرکشورهای اسلامی با همان استکباری که منظور شما امریکا ،انگلیس، فرانسه و.............بسیاری از کشورهای دیگر است رابطه دوستانه وصمیمی دارند، ودر تمام کشورهای استکباری که شما میگویید ،در ان مسلمانان به راحتی زندگی میکنند بدون ذره ایی ضایع شدن حقشان ونمونه اش شیعه های طرفدار شما که درهمان کشورهای استکباری علاوه برانجام فرائض خود مراسم عزاداری عاشورا راهم در خیابانهای انها انجام میدهند وکسی به انها تعرضی نمیکند.حتی خود شما هم  تا همین نزدیکیها از فن اوری شرکتهای (فرانسه وانگلیس)در صنایع نفتی ،گازی وبسیاری دیگر استفاده میکردید وبا تحریم شدن حکومت جمهوری اسلامی. خود ان شرکتها پا از ایران بیرون کشیدند.     وکشوری از به قدرت رسیدن اسلامگرایان در کشورهای منطقه  ابراز نگرانی نمیکند. .بلکه ازبه قدرت رسیدن اسلام متحجر(اسلام طالبانی واسلام جمهوری اسلامی) ترس دارند. چون این نوع اسلام جز ویرا نی ،نابودی ،فقر،تجاوزوقتل ندارد. اقای خامنه ایی در کدام یک از مثالها که زدید پیشرفت کردید وبه خودکفایی رسیده ایید .درانرژی هسته ایی که هنوز دستتان به طرف روسیه دراز است ، وباجها دادید. ازجمله  سهم (50٪)دریای مازندران که روزی به ایران تعلق داشت هنوز معلوم نیست چقدرسهم به ایران رسیده ودربقیه فناوریها جزکپی کردن و فرستادن نیرو به کشورهای صاحب فن برای اموزش در ان کشورها واوردن علم خود چه کار کرده ایید .پس میبینید چیزی جز دروغ نگفتید.                                                                                    
(2) حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، خصومت زورگویان جهانی با ایران اسلامی را موجب بروز چالش‌هایی فراتر از چالش‌های معمول در مسیر دیپلماسی كشور برشمردند و با استناد به این واقعیت، به فعالان دستگاه سیاسی خارجی تأكید كردند: فعالیت مؤثر در این عرصه، در درجه اول نیازمند قوت قلب، اعتماد به نفس و عزم راسخی است كه جز با اخلاص و توكل، اعتماد به پروردگار، حسن ظن به وعده‌های صادق الهی و استحكام درونی ساختار دستگاه دیپلماسی، بدست نخواهد آمد.

(2)" اقای خامنه ایی" میتوان از سخنان شما این نتیجه را گرفت. که باهمان فعالیت موثر به فرموده شما که نیازمند قوت قلب، اعتماد به نفس و عزم راسخی است كه جز با اخلاص و توكل، اعتماد به پروردگار، حسن ظن به وعده‌های صادق الهی و استحكام درونی که شما فرمودید برای ساختار دیپلماسی لازم است .الان جمهوری اسلامی به این حد از انزوای جهانی رسیده که جز کشورهای برادر شما از جمله(چین،روسیه،ونزوئلا،سوریه والا اخر) انهم برای به یغما بردن ثروت ایران مورد حمایت از طرف جایی وکشور دیگری نیستید. اقای خامنه ایی کمی اطراف خودرا نگاه کنید . وکشورهایی که باشما رابطه دارند را برانداز کنید .حتما به حرف من میرسید وکذب بودن سخنان خود را متوجه میشوید.
(3) حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، جایگاه كنونی جمهوری اسلامی را از نشانه‌های آشكار تحقق وعده‌های الهی به مؤمنان مجاهد خواندند و خاطرنشان كردند: در پرتو ایمانِ توأم با تلاش و مجاهدت ملت و مسئولان، تهی دستی و غربت اوایل انقلاب اكنون به سربلندی و عزت تبدیل شده است به گونه‌ای كه شعارهای ملت ایران اكنون در كشورهایی شنیده می‌شود كه 30 سال با این ملت دشمنی كرده‌اند و این، معنای حقیقی پیشرفت و استحكام و قدرت است. رهبر انقلاب، با اشاره به فریادهای الله اكبر و دیگر شعارها و نشانه‌های اسلامی در مصرِ حسنی مبارك و انور سادات افزودند: مهم نیست كه این شعارها از كجا الهام گرفته است مهم این است كه حرف‌ها، شعارها و خواسته‌های 30 ساله ملت ایران، اكنون در خاورمیانه، خلیج فارس و شمال افریقا، سبز شده است و این حقیقت، مصداق روشن وعده پروردگار كریم در یاری رساندن به ملت مؤمن ایران است كه با تحمل سختی‌ها، در صراط مستقیم الهی تلاش و مبارزه كرده است
(3)"اقای خامنه ایی" در هنگام گفتن این حرفهای کذب خود تعجب نکردید از گفتارتان. جایگاه امروزجمهوری اسلامی کجاست .جزشناخته شدن به عنوان یک نظام (متحجر ،واپس گرا،تروریست وتروریست پرور)وقرارگرفتن درانزوای کامل جهانی.منظورتان ازتهی دستی وغربت اوائل حکومت .تهی دستی خود وعوامل نظام باید باشد .چون دران زمان اقتصاد،سیاست،فرهنگ و..........بسیار موارد ایران بسیار قویتر از الان بود ومردم دررفاه بیشتراز حال حاضر،اما شما اقایان شاید با چپاول ثروت ایران ازتهی دستی نجات یافته باشید .اما ازغربت به سربلندی نرسیدید بلکه به سرافکنده گی راه یافتید. در پرتوهمان ایمان ،تلاش ومجاهدت که فرمودید.   اقای خامنه ایی شعار الله اکبرکه نشانه اسلامی بودن دانستید .مگرتا بحال در کشورهای عربی گفته نمیشد مگراین دین اسلام دین عربی نیست .نکند دین اسلام فارسی است وشما ان رابرای اعراب صادرکردید.درتمام کشورهای عربی همه انها دین خود را دارند واعتقاد اسلامی خودرا ولازم به صادر کردن شعار نیست .بلکه الله اکبر کلمه عربی است واعراب برای ما ان را صادر کردند. وتمام قیامهای کشورهای عربی نه برای رسیدن به اسلام بلکه نجات از دیکتاتوری است. از جمله مردم سوریه  که روبروی یار غار شما حکومت دیکتاتوری بشار اسد مانده اند ورو به سرنگونی ان اورده اند.
(4) رهبر انقلاب اسلامی در  پایان سخنانشان با اشاره به پیشرفت‌های مستمر كشور افزودند: البته در این حركت عمومی رو به جلو، كمبودها و نواقصی در عرصه‌های اقتصادی، فرهنگی و دیگر زمینه‌ها وجود دارد اما مهم این است كه می‌خواهیم آنها را برطرف كنیم ضمن اینكه این نواقص به مراتب كمتر از آن است كه دشمن با بزرگ‌نمایی مطرح می‌كند، تا نقاط قوت را بپوشاند

(4)" اقای خامنه ایی" نه تنهاکشور ایران پیشرفت مستمر نداشته .بلکه حتی پیشرفتهای مقطعی هم دران به ان حدنیست که در گفتار بیاید .ایرانی که یک روزدربرابر بسیاری ازکشورهای دنیا ازنظر اقتصادی،سیاسی، فرهنگی وبسیاری از موارد دیگر سرامد بود اکنون .ازان کشورها بسیار عقب مانده تر شده .اقای خامنه ایی چشم بستن وهرحرفی رازدن ارزش ندارد. بلکه باچشم بازوبا دلیل ومدرک سخن گفتن کاری بجا ودرخوراست. وگرنه اقای خامنه ایی دروغ کنتور نمی اندازد. فقط خفت می اورد.
زنده وپاینده ایرانی وایران جانم فدای ایران

نویسنده گان (ستار ومریم).


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر