۱۳۹۰ بهمن ۲۲, شنبه

"اقای احمدی نژاد" دولت شما بدترین دولت ودزد ترین دولت در نظام جمهوری اسلامی بود.درود، بردوستان. ( بنام خداوند جان وخرد    کزین برتر اندیشه برنگزرد)
درتاریخ 22بهمن 90درمراسم بزرگداشت این روز اقای احمدی نژاد، سخنانی ایراد فرمود که نقدهای خود را، به قسمتهایی از این سخنان ابراز میدارم. هرچند در اول از اقای احمدی نژاد خواهش میکنم، تکلیف خود را مشخص کند. که ایشان یک انسان سیاستمدارو دولتمند است، ویا یک  مُلا ویا موعظه کننده. چون حرف وسخنی که به سیاست مربوط باشد در سخنان این اقا یا، یافت نمیشود، ویا با ذربین باید گشت دنبال سخنانی که ربطی به کار ایشان وسیاست داشته باشد. اما تا دلتان بخواهد موعظه وخطابه، دعوت به توحیدو....در سخنان ایشان هست . وعملی دران نیست. که وقتی در کار خود این اقا می نگری، هرچه هست برعکس سخنان خود اوست. وجز دروغ چیزی نبوده ونیست. باز اقای احمدی نژاد سخنان خود را، با همان موعظه های همیشگی اغاز کردکه نگفتن ان بهتر از گفتن، نشنیدن ان بهتر از شنیدن. فقط من تکه ایی از موعظه های ایشان را مینویسم، که به احساس من توهین به مذاهب دیگر بود و بعد به پاره ایی از دروغهای ایشان اشاره میکنم.
 (1) "اقای احمدی نژاد تصریح کرد: خداوند یک دین بیشتر نفرستاده و همه پیامبران یک دین به حقیقت را البته متناسب با ظرفیت انسان در شرایط زمان معرفی کرده‌اند که همه دین و کمال دین و نقطه نهایی دین توسط حضرت محمد (ص) آمد.وان دین اسلام بود.
(1) "اقای احمدی نژاد" ایا این حرف راتوهین به ادیان دیگر نمیدانید؟  چگونه خدا فقط دین اسلام را فرستاده. شما سری به تاریخ ادیان بزنید، تمام دینها درقوم بنی اسرائیل وهمان مصر واطراف ان به وجود امد، تنها دین اسلام بود که در عربستان بوجود امدوانهم در بین قومی که جز جنگ وخونریزی چیزی نمیدانستند! یعنی بقیه اقوام به اندازه انها خونریز نبودند، اقای احمدی نژاد اگر قرار بود خدا همین یک دین را بفرستد. از اول تاریخ انسان همین دین را میفرستاد وهمه پیامبران را سفارش برتاکید به دین اسلام میکرد. نه هر پیامبری دینی با خود بیاورد.
(2) احمدی‌نژاد در ادامه سخنان خود با تاکید بر اینکه انقلاب هرگز برای برپایی یک امپراطوری و تسلط بر دیگران ایجاد نشده بلکه برای توحید،‌عدالت و عشق، محبت و سعادت برای همه انسان‌ها و ملت‌ها است، وی تداوم و حفظ انقلاب را نیازمند تقوای الهی و مجاهدت پی در پی و مستمر دانست و گفت: انقلاب اسلامی مانند نهضت پیامبران الهی و مقدمه ساز و تامین کننده شرایط برای حرکت آخر و انقلابی است که باید بیاید و جهان را سرشار از عدالت کند.
(2) "اقای احمدی نژاد" شکسته نفسی نفرمایید. کار جمهوری اسلامی از امپراطوری گذشته وبه خدایی کردن بر مردم خود رسیده! «"اقای احمدی نژاد، نظام جمهوری اسلامی که میفرمایید: توحید،‌عدالت و عشق، محبت و سعادت برای همه انسان‌ها و ملت‌ها است»ایا  منظور شما شکنجه گاها، دخمه ها ، اعدامها، فراری شدن مردم از شهر ودیار خود است؟  من خواهش میکنم مجاهدت را ادامه ندهید! چون اگر اینگونه اعمال زمینه سازحرکت انقلابی است که زمین را سرشار از عدالت میکند، ان عدالت اخر که قرار است برسد معلوم نیست چه خواهدبود!. اگر این مقدمه است وای به حال اخر کار!
(3) محمود احمدی‌نژاد، اظهار داشت:  قبل از انقلاب سالانه حداکثر ۳۰۰ مقاله علمی از جامعه علمی ایران به رشته تحریر در می‌آمد، اما در طول برنامه سوم توسعه این تعداد به بیش از ۱۲ هزار مقاله رسید. جالب است که در برنامه چهارم این تعداد از مرز ۳۴۸۰۰ مقاله هم عبور کرد.اقای احمدی نژاداظهار کرد: من امروز صراحتا اعلام می‌کنم که جمهوری اسلامی ایران ظرف ۴ سال آینده در بخش داروسازی به رتبه پنجم یا ششم دنیا خواهد رسید. رئیس جمهور گفت: در حال حاضر بسیاری از کشور‌ها برای اعزام بیماران به ایران اقدام می‌کنند.
(3) "اقای احمدی نژاد" توسعه علم را با قبل از انقلاب مقایسه کردید. اول انکه باید بگویم بسیاری از علومی که اکنون در دنیا است، یا دران زمان نبودندو یا به این اندازه لازم نبودنددران زمان،  وایران ان زمان تازه شروع به پیشرفت کرده بود. وتعدادافرادجامعه ان زمان با این زمان که دران هستیم را مقایسه نکردید!  ان زمان جمعیت  ایران 30میلیون نفر بودو الان از 70میلیون هم گذشته. انزمان علم تازه در ایران رونق گرفته بود واز انزمان تا الان40الی50سال گذشته. اقای احمدی نژاد شما کپی برداریها را نگویید پیشرفتٰ، اختراعاتی که برای اولین بار در دنیا بوجود اوردید را نام ببرید. اقای احمدی نژاد فرمودید از کشورهای دیگر برای درمان به ایران می ایند،  نفرمودید بسیاری برای خرید کلیه از ایرانیان از کشورهای خود به ایران می ایند! وایرانیان از نداری اعضای بدن خود را میفروشند! اقای احمدی نژاد، خواهش میکنم دروغ نگویید وعده بیجا ندهید! شما از اول ریاست جمهوری خود هرسال قراربود تا 2یا3سال اینده بیکاری را رفع کنیدو......بسیاری وعده ها که جز دروغ چیزی نبوده!
(4) محمود احمدي‌نژاد در ادامه سخنانش خاطرنشان کرد: در علوم فضایی در هر چهار بخش ایران کارهای خودش را توسط دانشمندان خود انجام می‌دهد؛ دستگاه‌های کنترل زمینی بومی شده است؛ دو سه سال قبل ماهواره امید به فضا پرتاب شد و اخیرا نیز ماهواره سنجش به فضا فرستاده شد. ودر زمینه هسته ایی دیگر بومی شده ایم.
(4) اقای احمدی نژاد، اگر راست میگویید ودرضمینه هوا فضا بومی شدید. چرا قبل از فرستادن ماهواره به فضا، ودربه در کردن انسان بیچاره ایی در فضا، هواپیمای مسافربری نمیسازید، وثابت نمیکنید که درساختن هواپیمای مسافربری هم بومی هستید؟  وچرا مردم خودرا از نشستن در هواپیماهای روسیه و سقوط ونابوی مردم را نجات نمیدهید؟ اگر در زمینه هسته ایی بومی هستید، پس چرا دائما دست شما پیش روسیه دراز است؟ وچراکارشناسان روسیه تا دو سال دیگر باید تعمیر ونگهداری نیروگاه بوشهر را برعهده داشته باشند؟
(5) رئیس جمهور در ادامه سخنانش افزود: طی یکسال گذشته در مصرف بنزین بیش از ۵ میلیارد دلار صرفه جویی شده است و در کیسه ملت ایران برای ساختن ایران است؛ همچنین در راستای هدفمندسازی یارانه‌ها فاصله طبقاتی کاهش پیدا کرده است؛  احمدی‌نژاد با بیان اینکه طی ده ماهه امسال واردات کشور ۵ درصد کاهش یافته استْ خاطرنشان کرد: امروز فعال‌ترین بورس دنیا، بورس جمهوری اسلامی ایران است.
(5) اقای احمدی نژاد،جلوگیری از مصرف مردم صرفه جویی نیست. سهمیه بندی کردن بنزین که ماده ایی برای نان دراوردن بسیاری از انسانها جامعه است، وبیکار کردن انها به اسم سهمیه بندی صرفه جویی نیست. اقای احمدی نژاد کدام تولید را درجامعه راه اندازی کردید، که واردات به ایران را کم شده؟  اقای احمدی نژاد بورس یک کشور باقدرت تولید شرکتها ، کارخانه ها، معادن و.....پر رونق میشود!  شما بفرمایید جزبیکار شدن کارگران، ورشکسته شدن کارگاها وکارخانه ها چه کاری انجام دادید ، که الان ایرانیان باور کنند بورس جمهوری اسلامی فعالترین بورس دنیا است؟ اقای احمدی نژاد این هم یک دروغ دیگراست؟
(6) رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنانش بیان کرد: در بخش کوچک کردن دولت طی سالهای گذشته، دولت ده درصد کوچک شده است، در حالیکه در گذشته دولت در حال بزرگ شدن بود؛ چهار وزارت خانه کمتر شده است؛ حرمت بیت المال افزایش پیدا کرده است، اما با وجود اینکه هنوز برخی سوء استفاده‌ها وجود دارد و به صفر نرسیده است اما دولت جمهوری اسلامی ایران پاک‌ترین دولت‌ها در همه دنیا است.
(6) اقای احمدی نژاد دولت را چگونه کوچک کردید؟  ایا با دادن بخشهای دولتی به بخشهای شبهه دولتی؟ سپردن بخشهای دولتی به سپاه پاسدارن از قبیل معادن، شرکتهای نفت وگاز، مخابرات و...؟ حرمت بیت المال راچگونه حفظ کردید؟ والان دلیل لقب دولت جمهوری اسلامی پاکترین دولت است را از کجا برای خود اوردید؟ اقای احمدی نژاد از لحاظ جعل مدرک اقای کردان وزیر کشور شما بود که با استیضاح مجلس برکنار شد! وبعد اشخاص دیگر که روی مدارک انها شبهه بوده واست در دولت شما یافت شد! «از اختلاس دربیمه معروف به پرونده میدان فاطمی تا اختلاس در مناطق ازاد و اخرینش اختلاس3000میلیارد تومانی بود»! که در تمام این مدت اقای خامنه ایی از شما حمایت میکرد!"اقای احمدی نژاد" دولت شما بدترین دولت ودزد ترین دولت در نظام جمهوری اسلامی بود.
زنده وپاینده ایرانی وایران جانم فدای ایران
نویسنده (ستار)                                                                http://magalh91.blogspot.com

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر