۱۳۹۰ بهمن ۱۴, جمعه

انسانها با اتحاد، به پیروزی رسیده اند، میرسند، خواهند رسید. نه با دعاکردن وتفرقه!درود بردوستان. ( بنام خداوند جان وخرد  کزین برتر اندیشه برنگزرد)
خدایا، سالی نیست، ماهی نیست، هفته ایی نیست، روزی نیست، ساعتی نیست، دقیقه ایی نیست، ثانیه ایی نیست،  در این دنیایی که میگویند، تو ان را بوجود اوردی ظلمی از طرف بنده تو، به بنده و یا بنده گانت نشود. خدایا دراین میان ظالمان خود را مسئول، وجان ومال وناموس بنده گانت میدانندو بنده گانت از ظلم ظالمین به تو پناه میاورند. بگذریم از دنیا و برسیم به ایران خودمان. که توسط کسانیکه، خود را نائب تو بر سر این مردم میدانند، اداره میشود. دست به هر جنایتی میزنند و ان را تعبییر به فرمان وحکم الهی میکنند. در این میان مردم این کشوراز ظلم ظالمین چشم به یاری تو دارند، وفریاد وفغان انها به اسمانهای هفت اقلیم است. حاکمان ویا نائبان تو بر ایران زمین، بی کفایتی و بی لیاقتی خود را یا به دشمنان فرضی نسبت میدهند، ویا تاوان ندانم کاری خود را ازمردم باز می ستانند.و به گفته مثلی (گنه کرد دربلخ اهنگری  به شوشتر زدن کردن مسکری). خدایا نائبانت در ایران، دنیا را با خود دشمن میکنند، ومیگویند تا اخر ایستاده اییم، اما همچون ترسو ها خود را مخفی میکنند. در این میان سختی ورنج ندانم کاری نائبان، تو را مردم میکشند. بیکاری، فقر، فساد، اعتیاد، و....تا بی نهایت بدبختی را تحمل میکنند. و در این میان هر روز شاخ وشانه ای، از طرف سران نظام برای مردم کشیده میشود! به هر بهانه ایی از طریقه پوشش مردم جامعه تا طریقه خریدوفروش وکار وکاسبی مردم. نمونه اخرش اظهارات دو تن از سران نظام برای نوسانات بازار،  ارز و سکه در ایران. رئیس قوه قضائیه اظهار میدارد:  
1) در حالی که قیمت دلار آمریکا در بازار آزاد تهران به بالای 1800تومان رسیده است. رییس قوه قضاییه جمهوری اسلامی از احتمال صدور حکم اعدام برای آنچه او اخلاگران بازار ارز و سکه خواند خبر داده است
2) همزمان با این اظهارات رییس قوه قضاییه جمهوری اسلامی، پلیس آگاهی تهران اعلام کرد که عده ای از دلالان ارز در خیابان فردوسی را دستگیر کرده است.  نیروی انتظامی این عملیات و بازداشت دلالان ارز را «سامان دهی بازار ارز و جلوگیری از فعالیت دلالان غیر مجاز ارز» توصیف کرده است.
1) خدایا بی کفایتی ونالایق بودن مسئولان چه ربطی به دلالان دارد، چرا دلالی در یک جامعه میشود؟ چه موقع دلالی دریک جامعه میشود؟  جواب این سوالها این است.وقتی اقتصاد یک کشورپاشیده از هم شود. دلال و دلالی بوجود میاید. وقتی  کاری برای نان در اوردن نباشد، تولید، در جامعه نباشد مردم روی به دلال و دلالی میاورند! این میان مردم چه گناهی دارند؟ تخصیربی کفایتی مسئولان است ؟ یا بی گناهی مردم؟
2) خداوندا. انسانهایی بخاطر گفتن حقایق، ودفاع از حق مردم خود در دست نائبان تودر دخمه ها بسر میبرند.و بخاطر شکستن روحیه این عزیزان از هیچ ظلمی دریغ نمیشود. از دیدن وملاقات،  با عزیزان خود، ومرخصی  محروم هستند، تا.....تلفن زدن، وحتی پوشش وسرپناه مناسب. وبدترین رفتار با این عزیزان میشود. نمونه اخرش را مینویسم
 1) رهسا نیوز- هجوم و بازرسی در بند ۳۵۰ زندان اوین و انتقال زندانیان سیاسی به حیاط این بند همزمان با بارش برف، زندانیان را تا آنجا خشمگین کرد که با سردادن شعار و سرود موجب واکنش و شعار متقابل در بند زنان شده و ماموران را وادار به ترک بند کرد. بدنبال این بازرسی تمامی زندانیان از جمله زندانیان بیمار این بند مجبور به خروج از اتاقها و حضور در هواخوری بند ۳۵۰ شدند و این در حالی بود که هوای زیر صفر و بارش برف کار را بر زندانیان بیمار سخت کرده بود.  به گزارش منابع خبری کلمه از زندان اوین، صبح روز چهارشنبه ۱۲ بهمن و در آستانه دهه فجر در پی ورود ناگهانی دهها نیروی امنیتی به بند ۳۵۰ زندان رخ داد.
1)  اقایان ای نائبان خدا بر روی خاک پاک ایران زمین، این کار شما چه معنی میدهد؟ نشان میدهید که ظلم شما ظالمین تا چه اندازه است؟ این لازم به انجام نمایش نیست!  دیگر کسی نیست خوی شما را نداند!  این نمایش را انجام میدهید برای ترساندن مبارزان ایران زمین؟  زهی خیال باطل این عزیزان اگر از این نمایشهای شما میترسیدند در دخمه های شما نبودند!  در 12بهمن این نمایش را انجام دادید، که همه بدانند جمهوری اسلامی با خود، خوی درنده گی اورد. و32سال است این ظلم ادامه دارد؟ این هم چیز تازه ایی نیست جمهوری اسلامی از روز اول با خونریزی،و بانام خدا برقدرت تکیه زد.و مشغول ظلم شد.
3)خدایا نائبان تو بر روی ایران زمین از هیچ ظلمی فروگذار نیستند. وحتی به بیماران زندانی رحم نمیکنند. و خانواده بیماران زندانی را تحت فشار قرار میدهند. بشنو صدای مادر حسین رونقی را که از دست این نائبان شکایت به تو میاورد!
«مادر حسین رونق ملکی: تهدیدم کرده اند که می آییم دخترهایت را هم می گیریم» در تداوم فشار بر زندانیان سیاسی و بازجویی های مجدد و گشودن پرونده های جدید برای آنها و فشار جهت مصاحبه، روز گذشته حسین رونقی ملکی، وبلاگ نویس زندانی، برای مصاحبه تلویزیونی بر علیه خود و همبندیانش از سوی بازجویان پرونده تحت فشار قرار گرفت. زلیخا موسوی مادر حسین رونقی ملکی در این خصوص به "جرس" می گوید: "دیروز پدر حسین به ملاقاتش رفته بود و حسین گفته بود که دوباره تحت فشارش گذاشته اند که مصاحبه تلویزیونی کند و اسم دوستانش را بگوید. بخدا نمی دانم چرا اینقدر این بچه ها را عذاب می دهند؟ این مادر رنج دیده با شرح زجرهایی که بعد از انتخابات سال 88 بر او و خانواده اش رفته می افزاید: "دو تا پسر مثل دسته گل داشتم، پسر بزرگم را که همان موقع با حسین بازداشتش کردند اینقدر زدند و و انفرادی نگهش داشتند. دندانهایش از فک در آمده و ستون فقراتش آسیب دیده و شبها نمی تواند بخوابد. خدا شاهد است بعد از یکماه که از زندان بیرون آمد نمی شناختمش و نصف شده بود آخر من مادرم چطور این بلاهایی که به سر پاره های تنم می آورند تحمل کنم، خدا از سرشان نمی گذرد.
4)  خدایا، اینها گوشه ایی از سخنان، ودردو دل، وداغ مادر یک عزیز زندانی است. نمونه ایی از هزاران مادر ،خواهر، همسرزندانیان سیاسی که تحت بدترین ظلمها هستند، وحتی تهدید میشوند که درباره عزیزخود اطلاع رسانی نکنند.خدایا این جوان باید به چه اعتراف کند؟ به اینکه به دنبال داشتن ایرانی ازاد بوده ؟ اعتراف کند که زیر شکنجه به انواع دردها مبتلا شده؟ اعتراف کند که دردهایی که نظام جمهوری اسلامی برای او به بار اورده، تاوانش را خانواده اش باید بدهنداز جیب خود؟ خدایا هزاران اینگونه انسانها هستندو نائبان تواز هیچ ظلمی دریغ نمیکنند.
5) خدایا از دست نائبان توهمه دست به اسمان دارند. وامید دارند تو نگاهی کنی. خدایا با این مطلبم من فریاد میزنم ومیگویم از تو انتظاری به یاری ندارم.چون قرار نیست تو کمک کنی، اگرچنین بود دیگر داشتن عقل و دست وپا برای انسان چه فایده داشت؟ هر انسانی خود عقل دارد ودست وپادارد وباید برای به دست اوردن، ان چیزی که حق خود میدانند تلاش کنند وحتی جان بدهند. اما با دست به اسمان بردن معجزه ایی نمیشود، وقرارهم نیست معجزه ایی شود. خدا چکار کند؟  وبرای چند نفر، چند کشور حاکمان ان را عوض کند ؟ به چه طریق این کار را کند؟ ایا جز این است که خود ما وبا همت وتلاش واتحاد میتوانیم به پیروزی برسیم. کشورهای عربی که حاکمان خود را تغییر دادند خدا معجزه ایی کرد برای انها؟ در ان کشورها اپوزیسیون ان کشورها به اتحاد رسیدند بجای به جان هم افتادند، وبعد فعالان سیاسی داخل کشور، مردم کشور خود را به حرکت انداختند. اما تا جایی که من پیگیری کردم خدا معجزه ایی نکرد وکاری برای انها نکرد. انها عقل داشتند، دست وپا داشتند. به این نتیجه رسیدندکه با هم متحد شوند وحرکت برای نابودی ظلم را اغاز کنند. انسانها با اتحاد، به پیروزی رسیدند، میرسند، خواهند رسید. نه با دعاکردن وتفرقه!
زنده وپاینده ایرانی وایران جانم فدای ایران
نویسنده (ستارومریم)


 

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر