۱۳۹۰ بهمن ۱۱, سه‌شنبه

"اقای خامنه ایی"، دراین 32سال جمهوری اسلامی، از سختیها گذشته. البته بالگد کوب کردن مردم ایران.درودبردوستان (بنام خداوند جان وخرد   کزین اندیشه برنگزرد)
درتاریخ 11بهمن اقای خامنه ایی، در دیدار با دبیرکل جهاد اسلامی اظهاراتی داشتند به این شرح:  1) خبرگزاری فارس: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی تأکید کردند: هدف اصلی طراحی آمریکا در سوریه، ضربه زدن به خط مقاومت در منطقه است زیرا سوریه از مقاومت فلسطین و مقاومت اسلامی لبنان حمایت می‌کند.
2)  حضرت آیت الله خامنه ای، لازمه نصرت الهی را مجاهدت و بجا آوردن حق جهاد دانستند و خاطرنشان کردند: جمهوری اسلامی ایران در طول 32 سال گذشته همواره از مراحل سخت و دشوار عبور کرده است و به لطف خداوند از این پس نیز با قدرت به مسیر خود ادامه خواهد داد.
3) رهبر معظم انقلاب اسلامی تأکید کردند: هدف اصلی طراحی آمریکا در سوریه، ضربه زدن به خط  مقاومت در منطقه است زیرا سوریه از مقاومت فلسطین و مقاومت اسلامی  لبنان حمایت می کند حضرت آیت‌الله خامنه‌ای افزودند: اگر دولت سوریه، به آمریکاییها  قول دهد که حمایت خود را از مقاومت اسلامی فلسطین و لبنان قطع خواهد کرد، همه مسائل تمام خواهد شد و تنها جرم سوریه حمایت از مقاومت است.
4) حضرت آیت‌الله خامنه‌ای خاطرنشان کردند: موضع جمهوری اسلامی ایران در قبال سوریه، حمایت از هرگونه اصلاحات به نفع مردم این کشور و مخالفت با دخالت آمریکا و کشورهای دنباله رو آن، در مسائل داخلی سوریه است.  
5) رهبر معظم انقلاب اسلامی همچنین با اشاره به سخنان اعضای جهاد اسلامی فلسطین درخصوص پیشرفتهای علمی چشمگیر و خیره کننده در ایران، تأکید کردند: حرکتهای علمی در کشور، وسیع و در همه بخشهای علمی و فناوری است و در برخی موارد نیز برای بسیاری از افراد غیرقابل تصور است. حضرت آیت الله خامنه ای اظهار امیدواری کردند: این حرکتهای علمی در دیگر کشورهای اسلامی همچون مصر، تونس و لیبی بوقوع بپیوندد و امت اسلامی به توانایی های بالای علمی و فناوری دست پیدا کنند.
6) رمضان عبدالله دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین نیز در این دیدار ضمن تبریک ایام دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گزارشی از تحولات فلسطین بویژه غزه ارائه کرد و گفت: بیداری اسلامی و تحولات منطقه فرصت بسیار مغتنم برای ملتهای مسلمان بویژه مردم فلسطین است و همه باید مراقب فتنه انگیزیهای دشمنان باشند. وی افزود: تمدن اسلامی بار دیگر، بازگشت به دوران اوج و شکوه خود را آغاز کرده و جمهوری اسلامی ایران نقش ممتاز و بی بدیلی در اوج گیری مجدد تمدن اسلامی دارد و به همین دلیل جبهه استکبار فشارهای خود را بر ایران تشدید کرده است.
1) "اقای خامنه ایی"، نفرمودیددولت سوریه چگونه فلسطین ولبنان را حمایت میکند؟   ایا جز شماو سران نظام ،که از سرمایه ایران وایرانی، مشغول بذل وبخشش هستید به سوریه که اجازه، ورود سلاح به کشورهای لبنان وازانطرف فلسطین را بدهد؟ نفرمودید این مقاومت شما جز شقه کردن کشور وگروهای فلسطینی، وازارواذیت مردم فلسطین کاری کرده؟ نفرمودید این حمایت جز درگیری در لبنان کاری از پیش برده؟
2) "اقای خامنه ایی" صحبت از کدام نصرت الهی میکنید، که شکران جنگ است؟  این کدام خدا است که به شکرانه نصرتش جنگ وخونریزی طلب میکند؟ در این 32سال چگونه از دشواریها گذشتید؟  جزبا لگدکوب کردن مردم ایران؟ وبه کدام مسیر ادامه میدهید به مسیر تباهی ونابودی؟  اگر نصرت الهی با شما است یک روز اجازه دهید تا مردم بیایند بیرون، انموقع نصرت الهی را به طلب بگیرید.
3) هدف امریکا نرسیدن سلاح به دست حزب الله لبنان برای جنایت است. هدف شما چیست از فرستادن سلاح به حزب الله لبنان؟ "اقای خامنه ایی" دولت سوریه میخواهد به مقاومت کمک کند از جیب مبارک خود این کار را کند!. نه از بذل وبخشش شما! انهم از اموال مردم ایران!
 4) "اقای خامنه ایی" اگر هدف شمادفاع ازاصلاحات به نفع مردم سوریه است، ودخالت نکردن امریکا. پس هر روزسران سپاه قدس در سوریه چه میکنند؟ مشغول اصلاحات به طریقه ادمکشی است؟
5) "اقای عبدالله رمضان" از کدام پیشرفتهای جمهوری اسلامی سخن میرانید؟ از لحاظنظامی محتاج روسیه هستیم، از لحاظ همین انرژی هسته ایی که اقایان سخن از بومی شدن ان میزنندکارشناسان روسی درانجا جولان میدهند! از لحاظ اقتصادی تولیدی نداریم جز فروش نفت، وبازار اقتصاد ما به دست چین است. واقای خامنه ایی این نوع خفت رابه اسم پیشرفت، برای کشورهای دیگر هم ارزو میکنی که مانند نظام جمهوری اسلامی زیر بارمنت، روسیه وچین.... بروندو نام ان را میگذاری پیشرفت!
6) "اقای عبدالله رمضان" این ایام به اسم دهه فجرودرباطن ( دهه  زجر) برای شما واقعا جای تبریک دارد. چون مال مفتی را میخوریدو خود را درسوراخها مخفی میکنیدو مردم خود را جلو گلوله میگذارید ونام مقاومت بران  می نهید. واقای رمضان عبدلله اسلام تمدنی با خود نیاورد،که ان را از دست بدهد وباز بخواهد به اوج برسد. اسلام هرچه تمدن به دست اورد با حمله به کشورهای دیگرودزدیدن تمدن انها بود. نه چیز دیگر . یکی از نمونه های بارز تمدن اسلامی رفتار سران جمهوری اسلامی در زندانها با زندانیان انجام میدهند. وشما هم به نوعی دیگر با سربریدن و ادمکشی این تمدن وفرهنگ شماست. باشد تا روزی که این جمعیت به خواب رفته اپوزیسیون ما چون اپوزیسیون کشورهای عربی بجای شاخه وشانه برای هم کشیدندرکنارهم به ایستند، وباعث حرکت مردم خود شوند، انموقع شما مقاومت ایرانی را میبینید.
زنده وپاینده ایرانی وایران جانم فدای ایران
نویسنده  ( ستارومریم)     

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر