۱۳۹۰ دی ۱۷, شنبه

"اقای سردار فدوی" با دروغگویی غرور نظامیان وطن دوست را لکه دار نکنید.


بنام یزدان پاک
(به نام خداوند جان وخرد   کزین اندیشه برنگزرد)
درود بردوستان . به تازه گی فرمانده نیروی دریایی سپاه  جمهوری اسلامی ."سردار فدوی"سخنرانی کرده که واقعا جای تاسف دارد. چون اگر این تجزیه وتحلیل را از سیاستمدران نظام می شنیدم میگفتم ،سیاستمدار بوده ونوعی شیوه سیاست در سخن گفتن در پیش گرفته است.اما یک شخص نظامی که بجای سیاست از محکم بودن وروراستی سخن بگوید.دم از دروغ گفتن وچاپلوسی بزند. اقای فدوی در گوشه ایی از اظهارات خود میگوید.

(1)"اقای سردارفدوی"فرمودند :دفاع مقدس تجربه گرانبهايي است كه در دل خود درس هاي نهفته زيادي دارد. همه مي دانند كه در جنگ تحميلي، جهان پشت سر عراق بود و رزمندگان ما با تكيه بر قوه ايمان و توكل پيش مي رفتند

(1)"اقای سردار فدوی" دفاع مقد س چه تجربه ایی گرانبهایی داشت .جز قتل ،کشتار ،ویرانی وبسیار بلاها ومصیبتهای دیگردران زمان .   وچه دستاوردی داشت جز باج خواهی ،زیاده خواهی ،سهمیه بندی کردن همه ارگانها به نفع خودتان واسامی که بر ان خانواده ها گذاشتید ازخانواده شهدا ،جانبازان وایثارگران وهزاران نام دیگرباعث چپاول ازار ملت ایران شدید.  ودرباره جنگ مگر شما خرید اسلحه از کشورهای فرانسه ،المان وبسیاری از کشورهای اروپایی نمیکردید. مگر کشورهایی چون شوروی ،سوریه ،لیبی وبسیاری از کشورهای دیگرمدافع شما نبودند. نمونه ان سخنان محسن رفیق که چندی پیش اظهار کرد ومن برای شما انها را اظهار میکنم .  این تکه سخنانی از سخنان محسن رفیق دوست است از فرمانده هان جنگ ویار غارتان .  (به گزارش خبرآنلاین چندی پیش محسن رفیقدوست که در دوران دفاع مقدس مسئولیت وزارت سپاه را داشت در مصاحبه‌ای از معاملات تسلیحاتی که بین ایران و لیبی در جریان بوده است سخن به میان آورد.وی گفت که در سفر اول به لیبی من 3 تا کشتی اسلحه و مهمات مجانی از لیبی به ایران آوردم. 800 میلیون دلار با حدس و محاسبه من، لیبی به ما اسلحه و مهمات رایگان داد. موشکها و ضد هوایی‌هایی را که لیبی به ما داد، شاید ارزش آن از نظر دلاری 200، 300 میلیون دلار بود، اما اگر لیبی به ما کمک نمی‌کرد، ما آن موشکها و ضد هوایی‌ها را با 30 میلیارد دلار هم نمی‌توانستیم خریداری کنیم.)
(2) "اقای سردار فدوی"در قسمتی دیگر فرمودند: ولايت فقيه هيچ گاه موضع انفعالي نگرفته است. حضرت امام خميني(ره) روندي را پايه گذاري كردند كه مي توان يك مشخصه براي آن قائل شد؛ ايشان روند ابتكار عمل و تهاجمي در مقابل استكبار جهاني و ظلم جهاني داشتند كه هيچ گاه در طول همه سال هاي بعد از انقلاب، غير از اين را نمي توان ديد. حتي يك مورد را كه ايشان در موضعي، انفعالي عمل كرده باشند، نمي بينيد. در ادامه راه حضرت امام خميني(ره)، مقام معظم رهبري، امام خامنه اي(مدظله العالي) هم همان روند را دنبال كردند. به تبع اتصال مستقيمي كه سپاه پاسداران انقلاب اسلامي با رهبري معظم انقلاب داشته، در اغلب قريب به اتفاق موارد، سپاه هم همين گونه عمل كرده است.

(2) "اقای سردار فدوی " دروغ میگویید این دو ولی فقیه انفعالی عمل کرده اند ومن از هر کدام انها 1مثال میاورم .اول اقای خمینی که ابتدا جنگ اعلام کرد تا قدس میرویم ،بعد به کربلا گفت میرسیم وبعد از ان جام زهر را نوشید وگفت جنگ نمیکنیم . دوم بعداز مرگ اقای خمینی که اقای خمینی قبل از مردن  سلمان رشدی را مرتد اعلام کرد ورابطه با انگلیس را قطع کرد. اما اقای خامنه ایی بصورت انفعالی تغییر موضع داد وبا انگلیس رابطه پیداکرد .وخبری هم از کشتن سلمان رشدی نشد.2امریکا شیطان بزرگ بود و ورزشکارهای ما نمیتوانستند با ورزشکاران امریکا واسرائیل مسابقه دهند .که این موضع هم  فقط به اسرائیل تقلیل پیدا کرد . وسپاه هدف از تشکیلش چه بودوبعد چگونه تغییر چهره داد.شما انفعال را درچه میبینید ؟

(3)"اقای سردار فدوی"اظهار داشت :اين روزها در حالي كه ما در خيلي از موضوعات و پارامترها (مولفه ها) كه مورد سنجش قرار مي گيرد، به نوعي غيرقابل قياس با سال هاي قبل هستيم و در وضعيت مناسب تر و بالاتري قرار داريم؛ در برخي از مواقع، اين طور به ذهن مي رسد كه ما در شرايط انفعالي قرار گرفته ايم. در بعضي از مواقع هم آثار و شواهد و قرائني وجود دارد كه مويد اين امر است، مثلاً در مسائل اقتصادي، در اين مسائل تحت فشارهاي بسيار زيادي هستيم. رسانه هاي غربي بسيار زيادي عليه ما مانور مي دهند و ميزان تقابل ما به حدي كم است كه قابل مقايسه [با آنان]نيست

(3)"اقای سردارفدوی" بله این روزها موضوعات وپارامترها قابل مقایسه نیست. از لحاظ اقتصادی مملکتی دراوج ثروت به خاک ذلت نشسته .از لحاظ اجتماعی بی بند وباری وفساد کشوررا فرا گرفته .از لحاظ سیاست در جهان منزوی هستیم وبسیار دیگر اما شما میخواهید خود را به ندیدن بزنید وبگویید نظام بهشت برین ساخته ،واز قطع شدن اب یک منطقه تا همه وهمه مشکلاتی که خود به بار اورده ایید به گردن بیگانگان بیندازید.  

(4)"سردار فدوی" اظهار داشتند: مقام معظم رهبري جمله اي را فرمودند كه مفهومش تغيير رويكرد ما در رابطه با تهاجم با يك گام بزرگ است. همواره اعلام مي شد كه اگر آنها اقدامي كنند ما سيلي محكمي مي زنيم يا مثلاً سه برابر جواب مي دهيم. ما هم از آن طرف از اين اهرمي كه در اختيار داريم و در واقع زور اين اهرم بر تمام داشته هاي آنها مي چربد، مي توانيم استفاده كنيم. در برخي مسائل، انفعال داريم، اما در مواردي وضعيت تهاجمي كامل داريم. مهم اين است كه بتوانيم آن زمان مربوط را تشخيص دهيم و استفاده هم كنيم. الآن در خليج فارس، يكي دو سال است رويكردها را تغيير داده ايم. اين كه آمريكايي ها از رئيس جمهور تا بقيه شان احساس خطر مي كنند و درخواست ارتباط مستقيم مي كنند، به لحاظ همين امر است. الآن تحت هيچ شرايطي نه تنها نزديك آب هاي سرزميني ما نمي شوند، بلكه حتي سعي مي كنند از آب هاي بين المللي هم دوري كنند و در منطقه آب هاي سرزميني كشورهاي جنوب خليج فارس تردد كنند. ما در هر جايي كه آنها هستند، حضور داريم. چپ و راست خود را كه نگاه مي كنند، حتي عقب و جلوي آنها حضور داريم، از منطقه شرقي تنگه هرمز تا شمال خليج فارس. اين نگراني دائمي در دنيا وجود دارد كه ما مي خواهيم چه كار كنيم. در تنگه هرمز همه كشتي ها را كنترل مي كنيم. بلافاصله هر ناو آمريكايي را كه صدا مي زنيم؛ نه تنها اطلاعاتي را كه مي خواهيم، بلكه اطلاعات بيشتري هم به ما مي دهد

(4)" اقای سردار فدوی " سیاست اولی که اعلام کردید .جزء استراتژی دولت اسرائیل است .بخاطر کوچکی کشور خود هر حمله را چند برابر جواب میدهند.اماانها به پشتوانه داشتن مدرنترین تکنولوژیهای نظامی، نه مانند شما با خرید اسباب بازی از کشورهای روسیه وکره شمالی.  شما که اسرائیل را بد میدانید چطور استراتژی ان را عمل میکنید.   واز شجاعت خود گفتید که با ناوها تماس میگیرید همه چیز را میگویند.از ترس شما نیست بلکه عرف بین الملل در ،دریا است نه ترس از شما . شما با این روندی که پیش گرفتید نه تنها بجایی نرسیدید بلکه ، دنیا وکشورهای منطقه را به خود بدبین تر کردید وسیل ناوهای جنگی را به خلیج فارس روانه کردید حتما شنیده ایید .  که  انگلیس قوی ترین ناوشکن خود را به خلیج فارس اعزام می کند نیروی دریایی سلطنتی انگلیس قصد دارد ناوشکن "اچ ام اس درینج"رابه خلیج فارس اعزام کند.     پس هنر خاصی جز جنگی کردن منطقه واطراف خود نکردید. وشما که انقدر دم از شجاعت می زنید 10روز مانور دریایی انجام دادید. چطور نتوانستید 13خدمه قایق گروگان گرفته ایرانی را از دست دزدان دریایی نجات دهید وهمان امریکاییها انها را نجات دادند. به انها رسیده گی کردند وانها را به سوی ایران روانه کردند .شما بودید چه میکردید ؟جز اینکه برای باج خواهی انها را به گروگان بگیرید ویا دربوقهای تبلیغاتی خود بدمید ،واز قدرت نداشته خود دم بزنید. درپایان اقای سردار فدوی از شما به عنوان یک نظامی تحلیل وسخن گفتن روراست تری انتظار بود نه دروغگویی وتحلیلی دور ازواقعیت هرچند فرقی نمیکند شما سران نظام .سیاسی ونظامی ندارید .پرویی ودروغگویی دارید.
زنده وپاینده ایرانی وایران جانم فدای ایران
نویسنده گان (ستار ومریم)

۱ نظر:

  1. تکلیف نصف چاخان هایی که زدید معلومه پس الکی وقتم رو برای حرف های صد من یه غااز شما خرج نمیکنم

    پاسخحذف