۱۳۹۰ بهمن ۹, یکشنبه

فرمانده ارتش، دروغ گفت. سران نظام قول دهید، دیگر دروغ نگویید


.  
             درودبردوستان. ( بنام خداوند جان وخرد   کزین برتر اندیشه برنگزد)
بعد از پایان رزمایش، ولایت90 فرمانده نیروی ارتش جمهوری اسلامی سخنانی اظهار کردکه به این مذمون بود:  به گزارش خبرگزاري فارس در همين حال، اميرسرلشکر عطاءا... صالحي فرمانده کل ارتش جمهوري اسلامي ايران در حاشيه برگزاري رژه دريايي رزمايش ولايت 90 با اشاره به آمادگي ارتش براي مقابله با هرگونه تهديدي اظهار داشت: تجربه‌هاي بزرگي که ما داشتيم در عرصه دريا، مانند حضور در خليج عدن و درياي سرخ و مديترانه و درگيري‌هايي که در خليج عدن داشتيم، موجب ارتقاي توان رزمي ما شده است و ما در اين رزمايش دستاوردها و تسليحات بسيار مناسب و خوبي را مورد ارزيابي قرار داديم که يکي از آنها پدافند هوايي موشکي بود که اولين بار با آزمايش سامانه "محراب بود.    صالحي خاطرنشان کرد: اين رزمايش براي تمام کشورها چه دوست و چه دشمن داراي پيام است که دشمنان پيام را به خوبي درک کردند و در ابتداي رزمايش ديديم که ناو هواپيمابر آمريکايي از خليج فارس خارج و با گذر از تنگه هرمز در درياي عمان مستقر شد.وي با بيان اين که ما به دنبال هيچ کار غيرمنطقي نبوديم اما براي هر تهديدي آماده هستيم،‌ گفت: به آنها توصيه، هشدار و تذکر مي‌دهيم که اين ناو به منطقه سابق خود در خليج فارس برنگردد زيرا ما عادت نداريم تذکر را تکرار کنيم و فقط يک بار تذکر مي‌دهيم" توانستيم آن را به نتيجه برسانيم
اما بعداز، عبور ناوگان نظامي سه كشور آمريكا، انگليس و فرانسه از تنگه هرمز و ورود آنها به خليج فارس، ونامه تهدید امیز، اوباما و خط قرمز دانستن بستن تنگه هرمز، به جمهوری اسلامی، و تغییر سخنان ، معاون فرمانده نیروی زمینی سپاه،سرتیپ سلامی با این مذمون که عبور ناوگان خارجی امر طبیعی است. مطلبی درسایت تابناک درج شد با نام .

فرمانده ارتش ایران، واقعاً چه گفته بود؟  مطلبی به این مذمون نوشته:1) امير صالحي در سخنان كوتاهي با رسانه‌هاي درونی، تنها بر اين نکته تأكيد كرده بود كه ناو هواپيمابر آمريكايي ـ كه به تازگي از خليج‌فارس خارج شده ـ حق بازگشت به خليج فارس را ندارد كه در عمل چنين چیزی هم شد؛ اما مهمتر از آن، بعد ديگر سخنان فرمانده كل ارتش ايران بود كه غربي‌ها به شدت آن را سانسور كردند و در درون نيز كسي چندان به آن نپرداخت. اين گزارش مي‌افزايد، امير صالحي در سخنان كوتاهي با رسانه‌هاي داخلي تنها بر اين نکته تأكيد كرده بود كه ناو هواپيمابر آمريكايي كه به تازگي از خليج فارس

خارج شده، حق بازگشت به خليج فارس را ندارد كه در عمل چنين اتفاقي هم روي داد.                      

2)اما مهمتر از آن، بعد ديگر سخنان فرمانده كل ارتش ايران بود كه غربي‌ها به شدت آن را سانسور كردند و در درون نيز كسي چندان به آن نپرداخت. منابع آگاه می‌گویند: مقامات نظامي ايران در ادامه هشدارهاي خود به نيروهاي فرامنطقه‌اي در خليج فارس گفته‌اند، تنها حق استقرار در سواحل كشورهاي عربي و ميزبان را دارند و اگر وارد ايستگاه‌هاي دريايي جمهوري اسلامي ايران (شامل مناطق نفت خير، شعاع قانوني جزاير، مسيرهاي كشتي‌راني، حوزه آب‌هاي سرزميني و فلات قاره متعلق به ايران) شود، پاسخ ايران به شدت كوبنده و فراتر از انتظار خواهدبود. بر پایه اين گزارش، در سال‌هاي گذشته، نيروهاي فرامنطقه‌اي در خليج فارس، آزادنه در رفت‌وآمد بوده وبا ورود غير قانوني به حوزه‌ها و ايستگاه‌هاي گشتي ايران، عملاً باعث بروز تنش‌هاي متعدد مي‌شده‌اند كه مقامات ايراني براي دوري از بروز هر گونه درگيري و بي‌ثباتي امنيتي ناشي از آن، در مقابل اين تحركات از خود خويشتن‌داري نشان مي‌داده‌اند

 

(1) اول خدمت نویسنده مطلب  فرمانده ارتش ایران، واقعاً چه گفته بود؟   سایت تابناک عرض کنم . که برنگشتن ناوهواپیمابر « جان سی استیشن» که فرمودید انجام نشد. بگویم دروغ میگویید. حتما انجام میشودو این، ناو باز، به محل قبلی خود در خلیج فارس بازمیگردد. وبه نقل از مقامات امریکایی:    « مقامات آمريکايي دليل جابجايي آن را انجام ماموريت حمايت از عمليات نظامي در افغانستان اعلام کردند.به گزارش منابع آمريکايي، اين ماموريت حدود سه ماه ادامه دارد و ناو هواپيمابر استنيس در ماه مارس به محل ماموريت کنوني خود در خليج فارس باز مي گردد»

(
2) خدمت نویسنده محترم عرض میکنم که مگر،امکان سر خود سانسور در خبرگزاریهای ایران وجوددارد. انهم  درخبرگزاریهای جمهوری اسلامی وانها بتوانند سخنان، فرمانده ارتش راسانسورکنند. وچیزی را از قلم بیندازند؟ مطلبی نوشتید که مرغ پخته، در ظرف به خنده می افتد! و کدام یک از ناوها وناوچه ها برای شما مزاحمت ایجاد کرده اند؟ جز اینکه شما وعوامل شما هرباربرای خودنمایی، تا نزدیک ناوها میروید وباز میگردید. وگمان میبرید زیارتگاه پیداکردید. وقرار است شفا بیابید. « نمونه اخرشهمین چند وقت پیش بود که در تلوزیون نشان میدادید قایقهای تند رو شما تا نزدیک یک ناو امریکایی رفته اند، واسلحه های خود را بالا گرفته اند» چه شد انهمه شجاعت وشهامت. الان مشغول روضه خواندن شدید.

 

3) خدمت سران سیاسی، ونظامی جمهوری اسلامی سوالی دارم! چه شد انهمه شعارها وهیاهوها؟ اقای فرمانده ارتش شما که دم از : ما در اين رزمايش دستاوردها و تسليحات بسيار مناسب و خوبي را مورد ارزيابي قرار داديم که يکي از آنها پدافند هوايي موشکي بود که اولين بار با آزمايش سامانه "محراب بود. میزدید پس چه شد؟ . از دربان در مسجد تان ،تا رهبرتان ازبستن تنگه هرمز سخن میراندید، الان چه برسر شما امده همه باد هوا بود وموشک محراب هم اب بود.

 

4) نویسنده مطلب فرمانده ارتش ایران، واقعاً چه گفته بود؟  سایت تابناک، میشود قبول کرد سانسور شده این حرفهای فرمانده ارتش. صخبت از بستن تنگه هرمز هم، سانسور شده؟ یا زیاده روی بوده؟ کار بجایی رسیده که اقای نوری همدانی مرجع تقلید مواجب بگیر نظام صحبت از بستن تنگه هرمز میکند! بله فرمانده ارتش چیز خاصی نگفته بود کمی زیاده روی کرده بود، که الان مشغول ماله کشی ان هستید.

 

5) اقایان هنوز هم دیرنشده شما برای زیاده روی در سخنرانیهای گزاف، وبعدماله کشی دوره دیده هستید. بیایید نصیحتی میکنم گوش فرادهید، ازدربان درمسجدتان ...تا رهبرمعظم همه باهم جمع شوید، یک صدا فریاد بزنید.  فرمانده ارتش، دروغ گفت. دیگر ما دروغ نمیگوییم.
زنده وپاینده ایرانی وایران جانم فدای ایران
نویسنده (ستار)

.

http://magalh91.blogspot.com


هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر