۱۳۹۰ دی ۲۸, چهارشنبه

"اقای کواکبیان. انسان ترسو باشد!خائن به وطن نباشد!

درود بردوستان: (به نام خداوند جان وخرد  کزین برتر اندیشه برنگذرد)
تا بحال فکر میکردم انسانها از نظر خلق وخوی ، پنج دسته هستند.  (1) کسانی که ظلم میکنند. (2)کسانیکه همکاری با ظالم  میکنند . (3)کسانیکه درنیمه راه از ظلم کردن همیاری ظالم دست برمیدارند. (4)کسانیکه ظلم را می بینند ودم برنمی اورند (5)کسانی هستند که در جلو ظلم می ایستند به هر نوعی که از دستشان براید مبارزه میکنند.  اما بعداز ثبت نام عده ایی به اسم( اصلاح طلب) و در باطن (منفعت طلب).در این به ظاهرانتخابات و بعد از از سخنان عده ایی (منفعت  طلب ) در قالب( اصلاح طلب). دیدم اشتباه فکر میکردم!  از نظر خلق وخو انسانهای دیگری هستند. کسانیکه در بین عده ایی که روزی همیار ظالم بودند وبه خود امدند. و خود روزی شعار و پرچم ظلم ستیزی میدادند. دست به هر خفتی میزنند، تا ظالم اجازه همراهی به او بدهد! این انسانها شاید به ظاهر انسان هستند.اما درباطن چون کفتارانی هستند بخاطر سیر کردن شکم خود، دست به هر کاری میزنند.  ظلم بد است وظالم بدتر از ظلم، ظالم  بد است و همیاری با ظالم بدتراز ظالم، ظالم بد است و سکوت دربرابر ظالم بدتر از ظالم، اما بدتر از همه کسانی هستندکه بخاطر همیاری ظلم حتی با دانستن به گناه خود، با پافشاری بیشتری به دنبال گناه خود میروند. وامثال اقای کواکبیان ،تابش و.......... حال خلق وخوی ششم رارا دارند! و در این راه از هیچ ظلمی کم نمیگذارند ، از هیچ خیانتی فروگذار نیستند .حتی  خیانت به دوستان خود. به تازه گی اقای کواکبیان اظهاراتی داشته ، دلم نیامداظهارات ایشان  بی جواب بماند، و مردم ودوستان ما این اقایان را بیشتر نشناسند.این اظهارات دراولين همايش جبهه مردم سالا ري با حضور دبيران کل 14 حزب اصلا ح طلب برگزار گردید. که نامی از این 14حزب هم برده نشده، تا مردم بدانند چه اشخاص واحزابی در این جمع بوده اند! وایا حزب وگروهی بوده یا طبلهای تو خالی بیشترنبوده اند .اظهارات ایشان را می نویسم وجواب انها را میدهم.(فاش میگویم واز سخن خود دلشادم بنده عشقم وازهردوجهان ازادم).
(1)
دبيركل حزب مردم‌سالاري گفت: انتخابات بايد ما را يك گام به جلو ببرد اما اگر قهر كنيم، درجا مي‌زنيم وشرايط بدتري سرمان مي‌آيد، لذا يا بايد در انتخابات شركت كنيم يا سلاح به دست بگيريم و مبارزه كنيم كهما راه اول را انتخاب كرده‌ايم و راه سومي وجود ندارد.
(2)مصطفي كواكبيان در اولين همايش انتخاباتي جبهه مردم‌سالاري با انتقاد از كساني كه در انتخابات شركت نمي‌كنند، گفت: آنها كه مي‌گفتند بايد از طريق صندوق‌هاي راي اصلاحات را انجام دهيم، چرا امروز شعارهاي خود را فراموش كرده‌اند
(3)كواكبيان با اشاره به جرياني خاص ابراز عقيده كرد: اگر اصلاح‌طلبان و مستقل‌ها در سراسر كشور به ميدان نيايند، مجلس آينده صددرصد دولتي خواهد بود و معلوم نيست چه افرادي در آن حاضر شوند و حتي دولت براي بودجه دلخواه خود نيز ديگر مشكلي نخواهد داشت، به همين جهت من نسبت به قدرتگرفتن اين جريان اعلام خطر مي‌كنم.

(4)كواكبيان خاطر نشان كرد: ما احتياجي به مجلس رفتن نداريم، بلكه اين احساس مسئوليت است كه ما را به ميدان مي‌آورد. كساني كه عليه ما در سايت‌ها مي‌نويسند، بنويسند. ما عقب نمي‌كشيم و مي‌دانيم كه ناراحتي آنها از چيست
(1)" اقای کواکبیان" 32سال است انتخابات برگزار میشود . چه مقدار پیشروی کردید؟ چند گام به جلو رفته ایید وبه کدام سو؟ "اقای کواکبیان" 8سال دوره اصلاحات مجلس و دولت را دردست داشتید و در این 8سال که اصلاحات به پایان رسید. در اقلیت بودید. چه در 8سال اصلاحات ، چه در 8سال دراقلیت بودن جز تو سری خوردن وعقب نشینی کردن چکار کردید. «اقای کواکبیان شما جرات یک نطق انتقادی درمجلس نداشتید» چگونه جرات اسلحه گرفتن در دست میگیرید. نکند، اسلحه دردست میگیرید برای کشتن مخالفان ولایت فقیه . تا با این کار التزام به ولایت فقیه را نشان دهید. هرچند که اینکارها را در سالهای قبل انجام دادید. الان دیگر شرایط التزام به ولایت فقیه فرق کرده. سخنان اقای صدیقی درنمازجمعه را گوش کرده باشید، هنگام قهر کردن رئیس جمهورمتوجه باید شده باشید.
(2) "اقای کواکبیان" انها که میگفتند پای صندوقها اصلاحات را انجام دهیم . دانستند که از این صندوقها اصلاح طلبی بیرون نمی اید ،اگرهم بیرون بیاید اصلاحاتی نمی توان انجام داد. چیزی را که یا شما هنوزندانسته اید ویا برای ندانستن ان خود را به خواب زده اید!
(3) "اقای کواکبیان" اصلاح طلبان ومستقلها را ترسانیده ایدکه اگر نیایند معلوم نیست مجلس دست چه کسی بیفتد. ودولت بودجه دلخواه خودش را تعیین میکند. "اقای کواکبیان" میشوددبگویید: تا الان مگر معلوم نبوده مجلس دست کیست. از همان اقای مطهری که با شما در جلسه بودند می پرسیدید. جواب می دادند.  ایشان خود فرمودند: مجلس قسمتی از بیت رهبری شده ونماینده گان برای هر کاری چشم به بیت رهبری دارند. "اقای کواکبیان" مگردولت احمدی نژاد،تا به حال، با بودن شما بودجه دلخواه خود را نگرفته است. شما بگویید ایا تا الان لایحه بودجه را با ان همه خواهش والتماس مجلس به موقع تحویل مجلس داده. نمونه اش همین امسال که دران هستیم! مجلس معلوم است دست کیست دست رهبرو بیت رهبری. دولت هم بودجه دلخواهش را با بودن شما راحت تر میگیرد.چون میداند انسانهای ترسو وبفکرمنافع خود هستید.
(4)"اقای کواکبیان" اظهار داشته ایید: ما احتياجي به مجلس رفتن نداريم، بلكه اين احساس مسئوليت است كه ما را به ميدان مي‌آورد. اقای کواکبیان شما اگر احتیاج به پست ومقام نداشتید. در این به ظاهر انتخابات شرکت نمیکردید. به خون به ناحق ریخته عزیزان وطنمان ، به احترام عزیزان خود تبعید شده ،به احترام مادران وپدران داغدار،به حرمت زندانیان سیاسی که بسیاری ازانان دوستان شما بودند. در این خیمه شب بازی شرکت نمیکردید. هرچند قبول دارم، مسئولیت دارید! آری مسئولیت حفظ منافع خود را دارید. حال هم که پا درون این میدان جنایت گذاشتید پس کم نگذارید.اینبار دو التزام وجود دارد. یکی به اقای احمدی نژاد ودیگری به رهبری که التزام به ولایت فقیه در زمان قهرکردن احمدی نژاد، برای ان که رئیس جمهور بود طلاق زن رئیس جمهوررا دانست! حالا معلوم نیست برای شما چه التزامی برای شما باشد. اما موفق باشید . شما همچون موریانه ها در تنه این نظام لانه کردید وخود نیز این حکومت را دارید میخورید. وبه زودی با تکانی محکم از طرف ازادیخوتاهان ویران خواهید شد. "اقای کواکبیان" فکرنکنم ناراحتی داشته باشد شرکت شما درانتخابات، چون خود را هم خوار درپیش نظام کردید! هم خود را طرد کردید نزد مردم ایران. اما  کاش انقدر وجدان وغیرت در وجود شما بود که حرف دل خود را راست بگویید نه در مظلوم نمایی ودفاع از مردم. اقای کواکبیان و همفکران ایشان.
کنونت که امکان گفتار هست               بگو ای برادر به لطف وخوشی  
که فردا که پیک اجل دررسید          به حکم ضرورت زبان درکشی 
. زنده وپاینده ایرانی وایران جانم فدای ایران.  نویسنده (ستار)           

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر