۱۳۹۱ اردیبهشت ۲, شنبه

ایا از وضعیت اسفبار بانوان آزادی خواه در اِوین و دیگر زندان های رژیم آگاهید؟چنانچه این مقاله را پسندید، خواهشمند است آنرا بازپخش فرمایید.
نیک می دانید که زندانی بودن سخت و طاقت فرسا است؛ حال آن زندان می خواهد زندان حجاب اجباری باشد و یا زندانی که جامعه مردسالار و عقب افتاده با تکیه بر قوانین شریعه اسلام برای بانوان ساخته و ایشان را از حضور در جامعه و ایفای نقش های درخشان، محروم نموده است. بانوان ایرانی در جامعه واپسگرای ما، در زندان های تو در تویی به سر می برند که سلول های سرد و بی روح تمامی آنان به یک بَند” ختم می شوند و آن “بَندِ نابودی و بردگی” است.
می توان ادعا کرد که در سه دهه ننگین گذشته، زنان ایرانی همواره اسیر و زندانی قوانین زن سیتزانه حکومت اسلامی بوده و هستند و هیچگاه طعم آزادی، حتی به قدر سر سوزنی را هم نچشیده اند؛ حکومت اسلامی با وضع قوانین ضد انسانی و سخت گیری بر پایه قوانین اسلامی و آزار و اذیت بانوان ایرانی در سطح جامعه، زنان و دختران را در چهارچوب خانه های شان محدود نموده است؛ این حکومت از زنان و قدرت ایشان و تأثیر شگفت آور حضور پُر رنگ آنان در سطح اجتماع ترسیده و خواستار نا پدید گشتن “زناز بطن جامعه است.

یک اجتماع تُهی از زنان، یک ملت مریض و روان پریش را تولید خواهد کرد؛ جامعه خالی از زن، مردانی خشمگین و ناراحت و بی فکر را به وجود خواهد آورد و جامعه ای بی فکر که زنان در آن دیده نمی شوند از مردانش، بردگانی در راستای به بار نشاندن خواسته های پلید رهبران جامعه خواهد ساخت.
حس مادرانه از خود گذشتگی و فداکاری، از زنان رهبران ایده آلی می سازد؛ رهبرانی که منافع شخصی را به منافع مردم خود ترجیح نداده و حاضرند برای داشتن جامعه ای آزاد و امن، هر آنچه که در توان دارند را فدا کنند. رهبران حکومت آخوندی نیز به این امر واقفند و می دانند که در صورتی که جامعه اسلامی شان به بانوان ایرانی فرصت خودنمایی را بدهد، بدون شک ژاندارکی از میان دختران آزاده ایران زمین پیدا خواهد شد که دودمان آخوندها را به آتش خواهد کشید.
حال که چندین بانوی دلاور ایرانی همچون نسرین ستوده، بهاره هدایت، ژیلا بنی یعقوب، مهدیه گلرو، هیلا صدیقی و… پرچم آزادی خواهی به دست گرفته و به مبارزه با رژیم و قوانین ضد انسانی و ارتجاعی اش پرداخته اند؛ حکومت اسلامی این شیر زنان را از زندان های اجتماعی به دَخمه های سرد و وحشتناک زندان های اِوین و رجائی شهر و… منتقل نموده است و بدون شک آن بانوان دلاوری که امروز در زندان های عقیدتی-سیاسی رژیم به سر می برند، تحت انواع شکنجه های روحی، جسمی و روانی قرار دارند.
لطفن در این روزهای سالِ نو، خانواده زندانیان سیاسی و به خصوص فرزندانِ و جگر گوشگان مادران دلاور زندانی و اسیر در چنگال ستمگران را فراموش نکنید و دل های آن کودکان بینوا را با پیام های محبت آمیز خود، گرم نمایید؛ در زیر  آخرین لیست از زنان زندانی عقیدتی- سیاسی، برای شما خواننده گرامی آماده شده است. ایرانیان باید برای آزادی این دلاوران به پا خاسته و دودمان حکومت آخوندی را به آتش بکشند.
به گزارش کمیته گزارشگران حقوق بشر ، اکنون ۲۵ نفر از زندانیان عقیدتی- سیاسی زن در بند نسوان زندان اوین به سر می برند. در این گزارش که از سوی کمیته گزارشگران حقوق بشر تهیه شده است، آخرین لیست از زندانیان این بند به همراه اتهامات وارده و میزان محکومیت آن ها آورده شده است. لطفن به احکام وحشیانه و ضد انسانی حکومت امام زمانی نگاه کرده و از خود بپرسید که آیا شما توانایی اسیر بودن در آن زندان های ترسناک را حتی به مدت یک ساعت دارید؟


- نام: مریم – نام خانوادگی: اکبری منفرد – اتهام: سازمان مجاهدین – حکم: پانزده سال
۲- نام: کبری – نام خانوادگی: بنازاده امیرخیزی -اتهام: سازمان مجاهدین – حکم: پنج سال
۳- نام: مریم – نام خانوادگی: جلیلی – اتهام: نوکیش مسیحی – حکم: دو سال و شش ماه
۴- نام: ریحانه – نام خانوادگی: حاج ابراهیم دباغ – اتهام: سازمان مجاهدین – حکم: پانزده سال
۵- نام: نوشین – نام خانوادگی: خادم – اتهام: دانشگاه آنلاین بهائیان – حکم: چهار سال
۶- نام: سیمین – نام خانوادگی: دانشپور(بهرامی) – اتهام: سازمان مجاهدین – حکم: ده سال
۷- نام: نازیلا – نام خانوادگی: دشتی – اتهام: سازمان مجاهدین – حکم: سه سال
۸- نام: میترا – نام خانوادگی: زحمتی – اتهام: نوکیش مسیحی – حکم: دوسال و شش ماه
۹- نام: نسرین – نام خانوادگی: ستوده – اتهام: وکیل(اقدام علیه امنیت ملی، تبانی و تبلیغ علیه نظام) -حکم: شش سال
۱۰- نام: مهوش – نام خانوادگی: شهریاری – اتهام: مدیران جامعه بهائی(یاران ایران) – حکم: بیست سال
۱۱- نام: هانیه – نام خانوادگی: صانع‌فرشی – اتهام: وبلاگ‌‌نویس(توهین به مقدسات، تبلیغ علیه نظام، اقدام علیه امنیت) – حکم: هفت سال
۱۲- نام: اشرف – نام خانوادگی: علی‌خانی – اتهام: وبلاگ‌نویس(اجتماع و تبانی، تبلیغ علیه نظام) – حکم:سه سال
۱۳- نام: ژیلا – نام خانوادگی: کرم‌زاده مکوندی – اتهام: مادران پارک لاله – حکم: دو سال
۱۴- نام: محبوبه – نام خانوادگی: کرمی – اتهام: فعال زنان و حقوق بشر – حکم: سه سال
۱۵- نام: فریبا – نام خانوادگی: کمال‌آبادی – اتهام: مدیران جامعه بهائی(یاران ایران) – حکم: بیست سال


۱۶- نام: مهدیه – نام خانوادگی: گلرو – اتهام: فعال دانشجویی، فعال حق تحصیل(تجمع و تبانی، تبلیغ علیه نظام) – حکم: دو سال + شش ماه
۱۷- نام: شبنم – نام خانوادگی: مددزاده – اتهام: فعال دانشجویی، سازمان مجاهدین(محاربه و اقدام علیه امنیت ملی) حکم: پنج سال
۱۸- نام: صدیقه – نام خانوادگی: مرادی – اتهام: سازمان مجاهدین – حکم: بلاتکلیف
۱۹- نام: لادن – نام خانوادگی: مستوفی – اتهام: وبلاگ‌نویس – حکم: دو سال و شش ماه
۲۰- نام: کفایت – نام خانوادگی: ملک‌محمدی – اتهام: سازمان مجاهدین(اجتماع و تبانی) – حکم: پنج سال
۲۱- نام: عاطفه – نام خانوادگی: نبوی – اتهام: شرکت در تظاهرات ۲۵ خرداد – حکم: سه سال
۲۲- نام: منیژه – نام خانوادگی: نصرالهی – اتهام: بهائی(قدام علیه امنیت ملی از طریق تبلیغ بهاییت و عضویت در تشکیلات مخالف نظام و وابسته به بهاییت) – حکم: سه سال و چهار ماه
۲۳- نام: بهاره – نام خانوادگی: هدایت – اتهام: فعال دانشجویی، فعال زنان – حکم: نه سال و شش ماه + شش ماه
۲۴- نام: فرح – نام خانوادگی: واضحان – اتهام: سازمان مجاهدین – حکم: پانزده سال
۲۵- نام: معصومه – نام خانوادگی: یاوری – اتهام: سازمان مجاهدین – حکم: چهار سال و شش

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر