۱۳۹۰ دی ۴, یکشنبه

اقای مهدوی کنی در رفتن مسیر الهی موفق باشیددرود بر دوستان . "اقای مهدوی کنی ریاست مجلس خبرگان" درمصاحبه با خبرگزاری مهر سخنانی به مناسبت روز کذایی( 9 دی) ایراد فرمودند. وجای بسی تعجب وشگفتی است کسی که خود را روحانی میداند و(مروج دین)و باداشتن سن بالا ومریضی شدیدوسخت ،که کار او به دنیا امروز وفردا است ،چنین سخنانی بگوید انهم دروغ ووقیحانه وهنوز بفکر نگه داشتن جاه ومقام خود باشد . بعضی اوقات گمان میبرم (خدا نیز از دست این اقایان واعمال انها گریه میکند) گوشه هایی از سخنان ریاست مجلس خبرگان را مینویسم وجوابهایی به سخنان ایشان میدهم
(1)رئیس مجلس خبرگان در پیامی: 9 دی روز بزرگداشت انسجام اسلامی براساس آموزه "تولی و تبری" است رئیس مجلس خبرگان رهبری با انتشار پیامی درباره سالروز 9 دی تاکید کرد که این روز ، روز همصدایی ملت با رهبری معظم انقلاب اسلامی مبنی بر جذب حداکثری و دفع حداقلی و بزرگداشت انسجام اسلامی براساس آموزه دینی "تولی و تبری" است.
(1) اقای مهدوی کنی ریاست مجلس خبرگان .شما به عنوان یک ریاست مجلس بی تاثیر وبا اهمیت در ظاهر وبی اهمیت درباطن ،اول این را باید بدانید وتوضیح دهید معنی (تولی وتبری)چیست .چون مردم ما ایرانی هستند ومانند شما علاقه ایی به یاد گرفتن زبان عربی ندارند .واقای مهدوی کنی در لفافه سخن گفتن برای مردم ،کار درستی نیست وباعث گمراه شدن مردم است .معنی (تولی وتبری) را برای دوستان عرض میکنم کاری که اقای مهدوی کنی، کلی گویی کرده(تولی وتبری ) دو اصطلاح قرانی است که شیعه ها به نفع خود از ان بهره برداری کردند . «تولی» به معنی اعتقاد به امامت و خلافت ائمه اطهار علیهم السلام و اظهار دوستی و علاقه نسبت به ایشان و  ( تبری) به معنی دشمنی و بیزاری از دشمنان آنان و لعن و نفرین بر آن هاست . لازم به ذکر است بگویم من خودم معنی این دوکلمه را در گوگل سرچ کردم .  ومنظور اقای مهدوی کنی عواملی که در (9 دی) بیرون امدند. وانها را مردم خطاب کرده است .این بوده که که ان به ظاهر مردم اقای خامنه ایی را چون امامی برای خود میدانند وبه ان اعتقاد دارند. اقای مهدوی کنی در این امر شکی نیست ان عناصر، اقای خامنه ایی را حتی جای خدا بدانند. شما اگر به سخنان" اقای صدیقی " درنماز جمعه چند وقت قبل مراجعه کنید ایشان اختیار زن ریاست جمهوری را هم در دست رهبر دانستند .شاید این امر برای شما هم صدق کند اما از نظر اکثزیت مردم نه شما ونه اقای خامنه ایی جایگاهی ندارید . واین امر را میتوانید با یک همه پرسی ازاد مشخص کنید
(2)ایشان در ادامه سخنان فرمودند:  یوم‌الله 9 دی ماه در سال 1388 روزی ماندگار در صفحات تاریخ زرین انقلاب اسلامی است. بدون شک این روز بزرگ یک نقطه عطفی است که عظمت ملت ایران را بیش از پیش در نگاه جهانیان برجسته‌تر می‌نمایاند. عمل به هنگام و تشخیص به موقع و تجلی ایمان دینی در دفاع از اسلام و انقلاب و رهبری مهمترین ویژگی 9 دی ماه است این ویژگی به حدی بزرگ بود
که از نگاه رسانه‌های دوست و دشمن پنهان نماند.   
(2) "اقای مهدوی کنی " در این امر شکی نیست .که  (9 دی) روز خدا بود واین روز واقعا شما وعناصرشما، خود را در ان تجمع به دنیا نشان دادند. از سخنگوی ان روز" اقای علم الهدی" که مخالفان نظام را گوساله وبزغاله خواند وادب سخن گفتن سران نظام را را به رخ دنیا کشاند و از تجمع کننده گان که برای گرفتن کیک وساندیس، مانند گرگهای گرسنه همدیگر را میدریدند. ارادت خود را به نظام،اسلام ورهبری با تمام وجود نشان دادند. واقعا نه تنها ازنگاه رسانه های دنیا دور نماند بلکه از نگاه مردم ایران که هیچ از نگاه مردم دنیا هم دور نماند. وجای تقدیروتشکردارد،که چنان خود را مفتضح کردید.
(3) "اقای مهدوی کنی در اظهاراتی بیان داشت :  حوادث تلخی در سال 88 به مناسبت دهمین دوره رقابت‌های ریاست جمهوری به وقوع پیوست، عده‌ای با عبور از خطوط قرمز نظام به ملت و رهبری مظلوم انقلاب بی‌مهری کردند و متاسفانه با دشمنان قسم خورده نظام همصدا شدند. این‌ها کید و مکر شیطان بزرگ را نادیده گرفتند و در زمین دشمن بازی خطرناکی را علیه امنیت و مصالح ملی آغاز کردند که هنوز آن را خاتمه نداده‌اند. اینجانب از باب خیرخواهی به آنها می‌گویم تا فرصت باقی است به دامن ملت برگردند و روز 9 دی را روز بازگشت به مردم و انقلاب بدانند.
 
(3) "اقای مهدوی کنی" در سال 88اتفاقات تلخی اتفاق افتاد. البته نه بی مهری به رهبری شده باشد. بلکه از طرف رهبری به مردمی که خواستار گرفتن حق خود وفقط دست به اعتراضات مسالمت امیز زده بودند .کاش بی مهری صورت میگرفت . از (ضرب وشتم ،شکنجه ،تجاوز،قتل وغارت) وتا بی نهایت اعمال زشت وشنیع. که نه در وصف اید که در فهم نگنجد. وتفسیر اشتباه میکنید.  با اعمال زشت وزننده شما ویاران شما ضربه به امنیت ملی وبین المللی ایران خورد. حال بازگشت مردم را به 9 دی میکنید. به همان فضاحت سخن گفتن سران نظام ، وبخاطر به دست اوردن کیک وساندیس مجانی دریدن عناصرتان توسط همدیگر ،شما باید به راه درستی وصداقت باز گردید وگرنه مردم جز خواستن حق خود درخواستی نداشتند .اما عوامل شما از هیچ ظلمی کم نگذاشتند..

(4)اقای مهدوی کنی اظهار داشتند:  یوم الله 9 دی روز درخشش حضور جوانان و نوجوانانی بود که به نمایندگی از نسل سوم انقلاب در میادین و خیابان‌ها حضور یافتند و صیانت از انقلاب و اسلام را از نسل پیشین تحویل گرفتند. این حضور بی‌نظیر دشمن را برای ضربه به انقلاب ناامید کرد. امروز نسل سوم انقلاب در جای جای صحنه‌های سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و ... حضور دارد و مومنانه‌تر از نسل اول و دوم در راه تداوم انقلاب گام برمی‌دارد.
(
4)اقای مهدوی کنی سری به کوچه ها وخیابانهازده ایید؟ به دادگاها چطور ؟ به پارکها در روزوشب و.........................سرزده ایید ؟.نسلی که در دوران حکومت شما به ثمر نشست ازفقر وفلاکت .به اعتیاد ،فحشا ،دزدی و............هزاران بیچاره گی رسید،به کارتن خوابی رسید. اماری که مسئولان نظام . از وضعیت جامعه میدهند ،برخلاف حرفهای شما است ،چیزی که درجامعه امروزمشخص است دروغ بودن حرف شما است. در کدام وضعیت پیشرفت شده است. اجتماعی ،فرهنگی ،اقتصادی و...........از لحاظ فرهنگی بسته شدن سینما ها دور شدن مردم از اداب وسنتهای خود . از لحاظ اجتماعی فقر ،فساد وفحشا و..........بیداد میکند.از لحاظ اقتصادی .بیکاری ، تورم نقد ینگی...............ونمونه چپاول اخر اختلاس   میلیاردتومانی که دست سران نظام در ان نمایان است ودم خروس نمایان است.3000

(5) در پایان سخنان خود اقای مهدوی کنی اظهار داشتند:  مجلس خبرگان رهبری با تاسی به ملت بزرگ ایران در صیانت از جایگاه ولایت فقیه با بهره‌گیری از پیام مردم آگاه و بصیر ایران در روز قیام 9 دی اعلام می‌دارد، فقهای بزرگ و علمای بصیر خبرگان رهبری همان مسیری را می‌روند که ملت در 15 خرداد 42، 22 بهمن 57 و نیز 9 دی 88 با امدادهای الهی رفتند.  این مسیر یک مسیر الهی و مقدس است..
(5) اقای مهدوی کنی حرفهای عجیبی میزنید که مرغ پخته در ظرف به خنده در میاید .ریاست مجلس خبرگان کار این مجلس چیست ؟تاسی از رهبری یا رهبری تاسی ،راهنمایی پذیری وحرف شنوی داشتن از مجلس خبرگان. ایا غیر از این است که مجلس خبرگان  باید به کارهای رهبری نظارت کند ورهبری گزارش دهد اعمال وکارهای خودرا  به این مجلس بدهد . شما به من یک نمونه در این 32سال نشان دهید که رهبری در جلسه مجلس خبرگان حاضر شده . غیر از این است که در سال 2بار جلسه کذایی برپا میکنید ،بعد همه اعضائ مجلس خبرگان به دست بوسی ومجیز گویی رهبر میروید .بجای اینکه رهبر به پاسخگویی بیاید.این مسیر مقدس والهی است که اظهار میکنید .چاپلوسی کردن وخاک برسر خود ریختن .اقای مهدوی کنی مزاحم ،شما نمیشوم تا بتوانید به راحتی به مسیر الهی ،چاپلوسی ،تعریف وتمجید و...............هر گونه خار کردن خود ادامه دهید . باشد که به زودی در مظهر مردم ایران شرمنده وسرافکنده باشید زنده وپاینده ایرانی وایران جانم فدای ایران .
نویسنده گان (ستار ومریم )

.
هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر