۱۳۹۱ تیر ۲۴, شنبه

توطئه جدید نظام ولایت فقیه، علیه اتحادمُخالفین نظام ولایت فقیه.
چندی قبل بیانیه ایی از طرف سفارت کمپین سبز انتشار یافت. در این بیانیه پرده از جلسه مخفیانه ومحرمانه سران نظام و طرح توطئه ای علیه اتحاد مُخالفین نظام برداشته شد. دراین بیانیه آمده است که آقای خامنه ایی به اتفاق سران نظام به این نتیجه رسیده اند با تشکیل یک اپوزیسون و ارتباط با عناصر نفوذی در خارج از کشورمانع از اتحاد و همبستگی میان احزاب مُخالف نظام شوند. مسئولیت و اداره این توطئه از طرف آقای خامنه ای به عهده آقای رفسنجانی گذاشته شده است. در اینجا لازم می دانم سخنان رفسنجانی در آن جلسه که توسط کمپین سفارت سبز انتشار یافته برای دوستان درج نمایم.
هاشمی رفسنجانی: پس از مشورت با مقام معظم رهبری بنا به امر ایشان من با دوستان از جمله اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام از جمله ،السابقون ،مشاوره های زیادی برای خروج ازین بن بست تحمیلی استکبار داشتیم . خلاصه اش این بود که میگویم، نظر رهبری هم بر اجرای اکمل و تمام آن است:در دوران ما و سازندگی،دوستانی رسمی و غیر رسمی اعم از آشکار و نهان (دول خارجی-محافل موثر خارجی-بنیانگذاران انقلاب 57 که اکنون مقیم خارج بوده و خواهان اصلاح و رفورم در چهارچوب همین قانون اساسی فعلی اند) در خارج از کشور داشتیم که گاها در مراحلی و دشواری هایی کمک نظام بوده اند و هستند.بعد از جریانات 88 و مشکلاتی که پیش آمد تماس هایی با آنها داشتیم که این اواخر قول هایی بما دادند.البته شروطی هم داشتند. اما منافع شان اقتضی می کند: ما باشیم.ضد انقلاب در حال تشکیل بساطی برانداز،حول محور اتحاد و آشتی ملی گروه های معاند نظام در چهارچوب شورایی هستند.نفوذ هایی هم در محافل و مجامع مخالف ما داشته اند.این دوستان که در فروپاشی بساط شاه ،ید واحده با ما بودند ،این فتنه بزرگ را گزارش کردند و برای مقابله با عوامل برانداز ،خواستار همکاری با ما شدند .تماس هایی گرفتیم،خرج های متعارفی شد و مامورینی فرستادیم.خوشبختانه کارهایی درحال انجام است.می توان بکمک آنها این اجماع استکبار و ضد انقلاب را علیه انقلاب و نظام خنثی نمود.قرار است این دوستان با تشکیل اتحادی خودی در مقابل بساط اتحاد یا شورای ضد انقلاب با تماس ها و اقداماتی، زمینه را برای رفع معضل اتمی ،بشرط لغو کامل تحریم ها و اینکه امتیازی به نیروهای معاندی که در پی براندازی نظام هستند ،داده نشود ،فراهم نمایند (لغو غنی سازی .تعطیل فرودو.تحویل اورانیوم غنی شده 20 در صدی بخارج) .در داخل نیز تعدادی از نیروهای ارزشی نظام با بداخلاقی بعضی ،رنجیده خاطر شدند که قرار شد مدتی جای همدیگر را در نهادهای نظام عوض کنند.مردم از کسانی که قربانی شده اند بعنوان قهرمان استقبال می کنند.رهبری هم فرمودند مصلحت نظام اقتضای چنین فداکاری هایی را دارد..رمز پیروزی امام ید واحده بودن همه نیروها بود.در همه انقلابات هر بار نقصی یا مشکلی بوجود آمده ،بازگشت به ویژه گی ها و نیروهای صدر انقلاب مفتاح مشکلات بوده است.من در حال تدارک و انجام این امر مهم بکمک رهبر بزرگوارمان و شما عزیزان هستم،به کمک همه شما عزیزان نیز نیازمندم.
هرچند این بیانیه از طرف کمپین سفارت سبز منتشر گردیده وبنده نه با این گروه آشنایی دارم ونه می دانم قصدو نیت آنها چیست، اما بر این نکته اعتقاد دارم،  چه این بیانیه بدون قصدو غرض و به درستی باشدو یا برعکس با قصدو غرض خاص و نادرست باشد. در این زمان که پایه های نظام سست شده، نظام هم از داخل تحت فشار قرار دارد و هم از خارج بهترین زمان برای اتحاد میان احزاب و مخالفان نظام است. پیش ازآن که جنگی صورت گیردو کشور را به ویرانه تبدیل کند خود به اتحاد برسیم ومیهن خویش را باز پس گیریم.

دوستان لازم به ذکر با می دانم اظهار نمایم، با انتشار این بیانیه چیزی که واضح است این است بار دیگر نظام قصد دارد برای حفظ بقای خود، از داخل نظام تعدادی را به اسم مخالف با نظام از رده خارج کندو به نوعی قهرمان سازی برای مردم نماید و از برون مرز با هم دستی عوامل خود فروخته، تجزیه طلب و کسانی که مبارزه با نظام را فقط در چهارچوب نظام فریاد می زنند و غیر از مبارزه دراین چهار چوب پوسیده راهی را نمی پذیرند، اپوزیسیونی موازی با مخالفان نظام که در حال چانه زنی برای رسیدن به اتحاد است تشکیل دهد. با این پارامترهای بیان شده و دانستن این امر که نظام از نظر مالی قوی وبرای حفظ بقای خود حاضر به خرج کردن و دست زدن به هرجنایت ورزالتی است، جای آن دارد مخالفین نظام هوشیار باشند.
اول آن که زمان اقتضاء می کند،احزاب مخالف نظام هرچه سریعتر با کنار گذاشتن اختلافات، کینه ورزیهای شخصی و تهمت زدنهای بی پایه و اساس به یک اتحاد و همدلی مُحکم ، بدون نقص و دور از حاشیه برسند
دوم رعایت این امر ضروری است که ایران ، متعلّق به هیچ شخص و گروه خاصی نیست، بلکه تک تک اشخاص و احزاب ایرانی جزء این آب وخاک هستند ونباید فراموش شود که در اتحاد برای تشکیل یک شورا رهبری، همه قومییت ها باید در این اتحاد سهیم باشنداقوام  ( ترک، کُرد، لُر، بلوچ، بختیاری، اعراب ایرانی) و تک تک اقوام ایرانی در این میان باید حضور فعال داشته باشند، در صورت عدم شرکت اقوام مختلف در این مبارزه، یا اتحادی صورت نخواهد گرفت ویا اگر اتحادی صورت بگیرد وپیروزی حاصل گردد، بعداز رهایی از چنگال این نظام فاسد، گرفتار جنگ داخلی و قومی خواهیم شد.
سومین نکته که باز جزء ضروریات این مبارزه می باشد. داشتن یک قانون(اساسنامه، مقرارت) قوی است، که باعث جلوگیری ازنفوذ افراد سودجو(نفوذی ازطرف نظام جمهوری اسلامی) شود و باعث فرو پاشی این اتحاد نگردد.
چهارمین نکته را که لازم به یادآوری می دانم. همانطور که در بیانیه کمپین سبز آمده نظام دست به کار شده برای انجام این حرکت و دربیانیه تاکید شده بود که سران نظام اظهار داشتند، در زمانها گذشته نیز از این نوع حیله و افراد بهره برده اند، (33سال با تفرقه افکنی بین مخالفین، عدم اعتماد بین مخالفین نظام) پس جای دارد بیش از این موقعیت را از دست ندهیم ، درعوض فرصت برای حرکت جمهوری اسلامی فراهم نگردانیم.
درپایان مطلبم خدمت تمام فعالین واحزاب مخالف نظام عرض می نمایم، نظام این بار خود به ضربه پذیر بودن ، لرزان شدن پایه های حکومتش اذعان کرده و در دنیا منزوی گشته، به همین دلیل در داخل کشور با افزایش اعدامها درملاء عام، سرکوب مخالفین، پادگانی کردن جو جامعه به نوعی ترس را می خواهد در دل مردم بی افکند و در برون مرز زمانی از در تهدید و زمانی از در التماس در حال زمان خریدن برای حفظ بقای خود است،  این بارنباید با فرصت دادن به این نظام، خود سبب ساز، دادن انرژی برای نفس کشیدن و عمر دوباره ، این فاسدین شویم. به امید رهایی ایران از چنگال استبداد.
زنده وپاینده ایرانی و ایران جانم فدای ایران.
نویسنده ستار


هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر