۱۳۹۱ مرداد ۵, پنجشنبه

ریاست قوه قضائیه، آقای لاریجانی شما بیدادگر هستید نه دادگر!


آقای لاریجانی، به تازگی اخباری درباره خانواده مسیحیان مُنتشر شده که بسیار جای تاسف دارد! ازروانه کردن دو مادر بهایی همراه با فرزندان شیرخواره خود به زندان و اکنون خبری تاسف بار دیگری منتشر گردید به این مذمون. خبرگزاری هرانا - یک کودک خردسال و یک نوجوان که پدر مادرشان به اتهام اعتقاد به مسیحیت در زندان بسر میبرند، در شرایط نگران کننده ای میباشند. این دو کودک تنها برای امرار معاش کار میکنند و نیمی از درآمد خود را برای هزینه های پدر و مادرشان در زندان میپردازند. نیما که سال سوم دبیرستان را کنار دوستان و همکلاسیان خود طی می‌کرد از روی ناچاری به تازه‌گی در یک مغازه کفش فروشی شغلی پیدا کرده و در شرایطی که تورم و گرانی در ایران بیداد می‌کند مجبور شده تا برای تامین هزینه‌های زندگی خود و خواهر کوچکش‌ کار کند تا کمک خرج خانواده‌ای باشد. نیما همچنین مسئولیت تامین هزینه‌های زندان را نیز بر عهده دارد و مجبور است با کار و حقوقی که دریافت می‌کند نیمی از آن را بابت هزینه‌های داخل زندان برای پدر و مادرش بپردازد.
آقای لاریجانی این اعمال ننگین شما سران نظام جای تعجب ندارد! زیرا در زمانی که شما برکشوری غاصب شده اید که به انسانهای هم دین خود رحم نمی کنید وای به غیر از دین خود! (امثال آقای کبودوند، خانم نرگس محمدی، نسرین ستوده، بهاره هدایت، آقای حشمت الله طبرزدی) وبی شمار از عزیزان این آب و خاک نمونه کوچکی از خروارها هم دین شما هستند که در بدترین شرایط روحی و جسمی در زندان های شما عمر سر می کنند. به راستی خود را در چه حد می بینید؟ دادگر یا بیدادگر؟ بگذریم  جواب این سوال را در آخر مطلب می یابیم.  زمانیکه آقای شاهرودی ریاست قوه قضائیه را از آقای یزدی به عهده گرفت فرمودند: من ویرانه ایی را تحویل گرفتم و قرار شد آن ویرانه را آباد کند اما نه تنها آن ویرانه به آبادی تبدیل نشد بلکه به به مخروبه ایی بی درو پیکر تبدیل شد! از زمان زمامداری انسان کینه توزی چون شما با داشتن برادران یاغی این مخروبه به طور کامل نابود گشت و خاک آن را هم به توبره خود و برادران خود بستید! شما به عنوان یک انسان بی اراده هم چون عروسک خیمه شب بازی در دستان رهبر و باند بازجویان سپاه درآمدید! کار شما فقط به عنوان یک تایید کننده اعمال ننگین  این باند است وشما بُتی در نهایت زبونی برصندلی ظلم تکیه زدید.  چگونه است که سران نظام خود را صادر کننده دین می دانند اما از بودن یک انسان با دین دیگر درکنار خوددرهراس هستند؟ درهمان کشورهایی که شما و سران نظام به آن ها تهمت امپریالیسم و فاشیست می دهید جمهوری اسلامی به صورت آزاد تبلیغ دین اسلام می کند و مدارس مذهبی  گشوده و سالیانه میلیاردها دلار خرج گسترش این مدارس می کند. در آمریکا و همان انگلیس که شعار برعلیه آن می دهید دسته های عزاداری در ماه محرم بیرون می آورید و بدون اینکه تعرضی به آن جماعت شده باشد از تلوزیون نظام نشان می دهید. اما در کشورهایی هم چون( چین و روسیه) که جزمدافعین اسلام می دانید اجازه این کار رابه شما  نمی دهند و باید در همان مساجد خود بدون سرو صدا گریه کنید. حال چگونه است که شما به خود اجازه تبلیغ دین خود را می دهید بدون تابعیت آن کشور را داشتن، اما اجازه زندگی کردن ایرانی با دین دیگر را از او سلب می کنید؟ آقای لاریجانی به راستی از موضوع دین و دینداری فاصله بگیریم. ما ایرانی بودن اشخاص را در نظر می گیریم  آیا آن کودکان بهایی و خانواده آنان ایرانی هستند یا نه؟  آیا عزیزان زندانی ما ایرانی هستند یانه؟  چرا در کشور خود نباید آزاد باشند ؟ اسلام به خطر می افتد؟ شما به چه حقی  و به کدام دلیل می توانید حق یک ایرانی از زندگی در کشور ایران را از او سلب کنید ویا او را در عذاب بگذارید؟ درنده خویی و حس قدرت پرستی شما است که این آجازه را به شما می دهد؟ دینی که بخواهد از انتقاد، مخالفت و یا از کنار دین دیگر بودن صدمه ببیند همان نابود شود بهتر است. شما نگران دین اسلام نیستید نگران قدرت پرستی خود هستید.
آقای لاریجانی از ایرانی بودن اشخاص هم می گذریم. آیا شماو سران نظام انسان هستیدیا نه؟ خوی انسانی درون شما است یانه؟ این افراد از بهایی تا مسلمان تحت ظلم نظام فاسد شما انسان هستند شاید شما خوی انسانی نداشته باشید و فقط قیافه ای از انسان رایدک می کشید! اما تمامی عزیزان ایران زمین انسانهایی جزء این آب و خاک هستند با هر دین ومَسلکی که هستند با هر نظر وعقیده برای ایرانیان محترم اند.آقای لاریجانی دو طفل شیرخواره در زندان به اسارت گرفتن چه نوع از خوی سران را نشان می دهد؟ دو طفل کوچک تنها و در نهایت بی کسی را در تنگنا قرار دادن نشانه چیست؟ جز نشانه رذالت و حقارت شما خود خواهان.
آقای لاریجانی حال برمی گردیم به سوال اول شما در چه حد خود را می بینید بیدادگر یا دادگر؟ با این تفاسیر که من انجام دادم نه حس دینداری در شما سران نظام بود، نه حس ایرانی بودن، نه حس انسانی بودن! آیا ادعای دادگری می کنید شما که بخاطر پرونده زمین خواری برادر خود نماینده گان مجلس راتهدید به محاکمه می کنید چگونه دادگری هستید که از دزدان ملت حمایت می کنیدو به جان عزیزان میهن خیانت؟ چگونه دین، غیرت ، ایرانی بودن و انسان بودن به شما اجازه چنین ظلمی به ضعیف ترین افراد جامعه را می دهد؟ چگونه دادگری هستید که این همه بیداد را نمی بینید و هم چون بُتی متحرک با دهانی باز فقط نظاره گر هستید؟ آقای لاریجانی پست ترین افراد کسانی هستند که آخرت خود را به دنیای دیگران بفروشند مخصوصا شما که عهده دار دفاع از مال ، جان و ناموس مردم هستید این ویرانه ایی را که شما خاک آن را هم به توبره بستید از پای بست خراب بنا شد و با خون عزیزان این آب وخاک ساخته شد. آقای لاریجانی خجالت بکشید از ظلمی که به ضعیفان روا می شود و شما مانند بُتی فقط نظاره می کنید. بترسید از آه مظلوم (آه مظلوم هم چو سوهان ماند گر خود نَبُرد بُرنده راتیز کُند)
زنده وپاینده ایرانی و ایران جانم فدای ایران
نویسنده ستار


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر