۱۳۹۱ مرداد ۸, یکشنبه

چنان با وقاحت ادعا کردن، چنین در حقارت التماس کردن!هنگامی که سخن از تحریم هابرعلیه جمهوری اسلامی به میان آمد، دهان گشاد مسئولان نظام باز شد از کوچکترین مسئول تا بالاترین مقام مشغول شعار دادن شدند همه آنها دریک کلام متّفق بودند؟ آن هم سخن از{آماده تحریم ها هستیم، همه چیزرابرنامه ریزی کرده ایم، ما پیش بینی همه جوانب را کرده ایم} وبسیاری ازشعارهای دیگر. آن گونه یاوه می گفتند که گویی جمهوری اسلامی قرار است دنیا را با تحریم خود درمانده کند. با احتمال آغاز تحریم ها کم کم سخنان مسئولان نظام رنگ باخت و سخن از در حال ذخیره سازی کالا هستیم جامعه نگران نباشد! ما متحد هستیم ، تحریم ها نگرانی ندارد. با آغاز تحریم ها  وکمبود کالا سخن از نوطئه خارجی است به میان آمد! با آغاز نارضایتی ها و احتمال قیام هاتازه متوجه شدندقرار نیست دنیا درمانده شود! این نظام جمهوری اسلامی است که درمانده شده. همین امرسبب شده مسئولان مشغول تهدید معترضان شوند از جمله آخوند  خضرالله موسوی  دادستان نیشابورمعترضین را اینگونه مورد خطاب قرار می دهددادستان نیشابور مردم را تهدید کرد: خدا نکند روزی بخواهید مقابل نظام بایستید ما انقلاب نکردیم برای« نان و آب» و این در شان مردم نیشابور نیست که «برای یک یا دو عدد مرغ» به خیابان‌ها بیایند و علیه مسئولان شعار بدهند. به گزارش دیگربان، خضرالله موسوی٬ دادستان عمومی و انقلاب نیشابور به مردم این شهر نسبت به برپایی تظاهرات اعتراضی علیه گرانی‌ها هشدار داد و ادعا کرد عاملان اعتراض‌ این شهر شناسایی شده‌اند.» اخوند علم الهدی امام جمعه مشهد چنین اظهار می دارد:« اگر مرغ در دسترس نيست آن را با يك ماده پروتئيني ديگر جايگزين كنيد. وي خطاب به مردم مشهد گفت: مشهدي‌ها مگر اشكنه پياز داغ را يادتان رفته و آن زندگي را فراموش كرده‌ايد؛ مگر قرار است برنامه همان باشد كه قبلاً ‌بوده است». در اینجا وظیفه خود می دانم به عنوان یک ایرانی جواب این اراجیف را بدهم.
آخوند خضرالله موسوی، کمتر دروغ بگویید. مگر مردم برای آب وبرق ونفت مجانی قیام نکردند؟ مگر خمینی با شعار نفت، برق، آب مجانی است نیامد؟مگر قرار نبود زندگی مردم رابهشت برین کنید؟ دنیای آن ها آباد و آخرت آن ها گلستان گردانید؟ پس برای چه قیام کردند؟ آیا مردم در عبادت کردن مشکل داشتند؟ یا درشرکت مراسم ها مذهبی خود مانده بودند؟ که قیام کنند و گرگهای گرسنه ایی چون شما را برسر خود بزرگ گردانند. شما و سران نظام ، دنیا مردم را ویرانه کردید و آخرت آنان را به بیابان تبدیل کردید. مردم را از چه می ترسانید؟ از فیلم و عکس هایی که گرفته اید؟ چه کارقرار است انجام دهید؟ آن ها را می کشید و سربه نیست می کنید؟ اول آن که شغل شما جنایت و خونخواری است.دوم با کشتن معترضان دیگر مشکل کشور حل می شود؟ حتی اگر به کشتن باشد یک بارمُردن بهتر از روزی صدبار درخفت جان کَندن است! مَردم را از چه می ترسانی از شکنجه و اعدام؟ بنده بادل وجان می پذیرم هرگونه شکنجه وهر گونه جان دادن ،اما سکوت دربرابر خفاشانی چون شماراهرگز. جای ننگ است برای مسئولان حکومتی که نتوانند مایحتاج زندگی مردم جامعه خود را تهیه کنند و تازه به خاطر بی لیاقتی خود مردم راهم تهدید کنند! شما که توانایی اداره یک کشور را نداریدبهتر است دست از قدرت پرستی بردارید و زحمت خود را از سر مردم کم کُنید. واقعا خجالت داردبرای شما وسران نظام .
چنان با وقاحت ادعا کردن چنین در حقارت التماس کردن!
آخوند علم الهدی امام جمعه مشهد از مردم دعوت کرده به جای مرغ، از پروتئین دیگری به نام اشکنه استفاده کنند! آقای علم الهدی شما عمامه ایی به سرداریدوادعای روحانی بودن دارید،به ظاهر ذکر خدا می گویید و درباطن عبادت شیطان را انجام می دهید! شما انسانی بی چاک ودهان هستید یکی از نمونه های این بی ادبی شما در راهپیمایی کذایی9دی88بودکه مخالفان نظام را گاو گوسفند وبزغاله خواندید! اما با این سخنرانی که شما انجام دادید نشان دادید که تمام آن القاب برازنده شما است! البته باید از تمامی گاوها، گوسفندان وبزغاله ها عذر خواهی کنید که شما را با آن ها تشبیه می کنم! آقای علم الهدی هر قوطی روغن20000تومان، کشک کیلویی5000تومان، پیاز کیلویی1500تومان شما حساب نکردید هزینه این نسخه جدید شما چقدر می شود؟ یک خانواده در فقرو فلاکت چگونه این مخارج رابا این وضعیت بیکاری تهیه کند؟ آقای علم الهدی فرمودید جورا از افغانستان بیاورند ومرغداری ها برای خود فکری کنندومردم صرفه جویی کنند! نفرمودید نخود، لوبیا، عدس،...وبسیاری اقلام زندگی را مردم از کجا بیاورند؟ از شما سران نظام که عکسهای بسیارمُفصل درج می شود البته در صرف خوردن انواع گوشت و مرغ نه اشکنه! در ضمن چرا مردم باید اشکنه بخورندوقتی می توانند با داشتن حاکمان با درایت بهترین زندگی را کنند؟  لیاقت انسان های بی لیاقت و ظالمی هم چون شما است که نه تنها اشکنه بلکه از خوردن نان خشک هم محروم شوید! تا درد گرسنگی، فقر،فحشا و شرمنده زن وبچه بودن را درک کنید هرچند در وجود شما چیزی به عنوان درک وفهم نیست.  آقای علم الهدی می بینید فقط خوردن گوشت و مرغ نیست که جایگزین برای آن شما معرفی می کنید بقیه اقلام زندگی هم واجب است نسخه جایگزینی برای آن اقلام ندارید؟ هرچند نسخه اول شما قیمتش برابری با گوشت ومرغ می کند! نظری بدهید که باعقل منطق قابل درک واستفاده باشدنه از سرنادانی چیزی بگویید، {چیزی نگویید واحمق به نظر برسید بهتر از آن است که سخنی بگویید ونشان دهید تا چه اندازه درحماقت هستید} به راستی شما که آن همه ادعا داشتید اکنون چرا این گونه التماس می کنید؟ برای سران نظام مُردن بهتر از زیستن است. چنان با وقاحت ادعا کردن، چنین در حقارت التماس کردن!
درآخر مطلبم عرض می کنم.مارا بگیرید، ببندید، شکنجه دهید، احکام زندان واعدام صادر کنید دیگر هراسی بردل نیست اصلا قرار نیست که هراسی مانده باشد! یکبار آزاده مردن بهتر از صدها سال باخفت زندگی کردن است، مردم ایران هرروز روزی صدها بار،ازخفت فقر، فحشا، اعتیاد، فلاکت می میرند. یکبار مردانه مردن بهتر از صد سال درخفت زیستن است.
سیصد گل سرخ و یک گل نصرانی  ما را ز سر بریده می ترسانی؟ 
ابروی کشیده تو را سنجیدیم  شمشیر نشان دادی و برقش دیدیم
تا ظن نبری که ما به خود لرزیدیم
گر ما ز سر بریده می ترسیدیم
در کوچه عاشقان نمی گردیدیم در مجلس عاشقان نمی رقصیدیم
ما پا دراین میدان نهادیم یا قفس ظلم را می شکنیم یا از قفس تن رهایی می یابیم.
زنده وپاینده ایرانی وایران جانم فدای ایران.
نویسنده ستارهیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر