۱۳۹۱ مرداد ۴, چهارشنبه

آقای خامنه ایی، شما صرفه جویی درگفتاراضافه کنید.


در تاریخ3مُرداد1391آقای خامنه ایی در دیدار با اعضای هیئت دولت چنین اظهار کرد: علی خامنه‌ای با انتقاد از عملکرد دولت محمد خاتمی٬ اعلام کرد نظام تسلیم تحریم‌ها نخواهد شد٬ مردم باید صرفه‌جویی کنند و مسئولان نیز به اختلاف‌های خود پایان دهند، در ادامه سخنان اظهارداشتند: فشارهای اقتصادی کنونی بر ضد نظام اسلامی، همچون گذرگاه و برهه‌ای است که کشور از آن عبور خواهد کرد زیرا ادامه طولانی مدت آن به نفع کشورهای غربی نیست، هدف دشمن از فشارهای اقتصادی در شرایط کنونی، لطمه زدن به «رشد و رفاه ملی» و ایجاد مشکل برای مردم بمنظور دلسرد و جدا کردن آنان از نظام اسلامی است.
اول به آقای خاتمی تبریک می گویم!زیرا آقای خاتمی بعداز8سال ریاست جمهوری و چاپلوسی رهبری، باز کردن فضایی کاذب به نام آزادی بیان اما در اصل شناسایی مخالفان نظام ، در وقایع سال 88تا کنون هر لحظه به رنگی در آمدن،  خواندن ذلت نامه برای رهبری، شرکت در انتخابات مجلس که خود ایشان آن را تحریم کرده بودند آن هم در جایی به صورت مخفیانه در ادامه خوش رقصی برای آقای خامنه ای باز این چنین تحقیر می شوند! خدمت آقای خاتمی عرض می کنم شکم خود را برای انتصابات ریاست جمهوری صابون نزنید! زیرا از شواهد امر مشخص است اول آن که در حد وسیع  نماینده گان شما رد صلاحیت خواهند شد. دوم از صندوق انتصابات چیزی به عنوان اصلاحات {افتضاحات} بیرون نخواهد آمد! مگر آن که در ادامه خوش رقصی برای نظام و ماندن در چهارچوب نظام خفت دیگری را به جان بخرید. البته از گفته های آقای خامنه ایی می توان چنین برداشت کرد! رقص شما خوب نبوده و هنوز احتیاج به تمرین دارید.
آقای خامنه ایی اختلافات مسئولان نظام مگر چیز تازه ای است که شما درخواست پایان آن را دارید؟ در این 33سال از عمرحکومت فاسد جمهوری اسلامی ازابتدا که همه احزاب در آن سهیم بودند تا اکنون که فقط اصولگرایان دو تکه شده و به  ظاهر اصلاح طلبان از رده خارج شده ، همین اختلافات به خاطر قدرت پرستی باعث درمانده گی و چنین وضعیت اسفباری برای نظام شده است! هر حزب وگروهی را با تهمت و انگی از رده خارج کردید، اکنون می توان نظام جمهوری اسلامی را دیکتاتوری اسلامی خواند! چون چیزی به عنوان جمهوری در آن نیست و حتی از دین هم جز استفاده ابزاری کار دیگری در این نظام نمی شود.
آقای خامنه ایی تحریم ها را به ضرر جامعه غرب دانستید و برای لطمه زدن به «رشد و رفاه ملی» ، جدا کردن مردم از نظام و در خواست صرفه جویی از مردم داشتید. در این 33سال که کشورهای غربی ایران را تحریم کردند آیا خود صد مه ایی دیده اند؟ چرا اینگونه دروغ می گویید دلاری که روزی قیمت آن7تومان بود الان با دادن یارانه به آن تا مرز2000تومان رسیده ضرری جز برای مردم ایران وصدمه به کشور ایران داشته؟ فکرسیاستمداران غربی ها به اندازه فکر خودخواهانه مسئولان این نظام نبود؟ اگر می دانستند که با تحریم نظام شما ضرر می کنند که این تحریم ها را انجام نمی دادند. آقای خامنه ایی کدام رفاه ملی را بیان می کنید و کدام دلسرد شدن مردم؟ از زمان برپایی نظام جمهوری اسلامی  این نظام جز فقرو فلاکت، فحشا، اعتیاد، آدمکشی ، سرقت....چیز دیگری برای مردم داشته؟  این فلاکت وبدبختی را شما رفاه ملی می نامید؟ مگر مردم اعتقادی به این نظام دارند که نگران دلسردی آنان هستید؟ اکثر مردم خواهان نابودی این نظام هستند و قیام هایی که در طی برپایی این نظام انجام شده وموج سنگین آن در سال88 تبلور پیداکردنمونه ایی از کینه اکثر مردم است که برای نابودی این نظام دارند.
آقای خامنه ایی سخن از صرفه جویی کردید دیگر مردم در چه چیزی صرفه جویی کنند، گوشت آنان را تبدیل به خوردن سویا کردید و سویا را هم گران کردید آن را هم از مردم دریغ کردید، انواع مایحتاج مردم قیمتش سر به فلک کشیده و مردم استفاده نمی کنند، به جای لباسهای نو لباسهای دسته دوم می خرند و می پوشند، اکنون فاجعه گوشت مرغ به جریان افتاده و دیگر باید در چه چیز صرفه جویی کنند ؟ اما عکسهایی از شما و مراجع جیره خوار حکومتی منتشر می شود که بدون صرفه جویی مشغول خوردن وخوشگذرانی هستید! آقای خامنه ایی وقت آن رسیده به جای مردم شما صرفه جویی در گفتار خود کنید! از رجز خوانی بیهوده برای  کشورهای دنیا دست بردارید و ثروت ملی مردم ایران را به مشتی{ تروریست حزب الله لبنان، حماس، گرهای تروریستی در یمن ، آفریقا} و بسیاری از کشورهای دیگر ندهید! آقای خامنه ایی شما صرفه جویی در خوردن و حرف زدن زیادی کنید اکثرمردم ایران دیگر واقعا کارشان از صرفه جویی و زیر خط فقر گذشته و به فلاکت رسیده! چیزی نمانده که مردم بخواهند صرفه جویی کنند اما برای شما دهانی مانده اگر بسته بماند و در گفتار صرفه جویی کنیدآن وقت می بینید که احتیاج به این همه شعار دادن والتماس کردن نیست. پس خواهش می کنم آقای خامنه ایی، شما صرفه جویی درگفتاراضافه کنید.
زنده وپاینده ایرانی و ایران جانم فدای ایران
نویسنده ستار


هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر