۱۳۹۱ مرداد ۲۹, یکشنبه

آقای خامنه ایی سخنان خود را، خودتان باور می کنید؟


به مناسبت عید فطر آقای خامنه ای سخنانی ایراد داشتند به این مذمون: ایشان در خطبه اول خود نماز با تبریک عید سعید فطر، رمضان امسال را به فضل الهی و در پرتو نیایشها و توسلات مردم و حضور ملت در اجتماعات دینی به ویژه شبهای قدر، رمضان حقیقتاً مبارک خواندند. حضرت آیت الله خامنه ای توصیه کردند: آحاد مردم به ویژه جوانان ذخایر نورانی این ماه را با انس بیشتر با قرآن و حضور در صحنه های مبارزه با شیطان درون و برون، حفظ کنند.اقای خامنه ای با تجلیل از حرکت راهپیمای قدس این حرکت عظیم بدون شک تأثیرات بزرگی در دنیای اسلام به همراه خواهد آورد. حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به هماهنگی و همصدایی گسترده تر ملتهای مسلمان با ملت ایران در روز قدس افزودند: امسال ملتهای مسلمان بیشتری به ویژه در کشورهای بیدار شده اسلامی، به میدان دفاع از فلسطین آمدند و انشاءالله این جریان ادامه خواهد داشت. رهبر انقلاب اسلامی تحولات اخیر در دنیای اسلام را عجیب و بی نظیر دانستند و افزودند: این تحولات که مسیر آینده دنیای اسلام را تعیین می کند به فضل الهی، با همین آهنگ ادامه خواهد یافت. ایشان تأکید کردند: دشمنان امت اسلامی با ترفندهای پیچیده تر و با همه قوا برای به شکست کشاندن این تحولات وارد میدان شده اند اما ملتهای مسلمان، توطئه های دشمنان را خنثی خواهند کرد.
حضرت آیت الله خامنه ای با تأکید بر ضرورت شناخت عمیق حوادث و پرهیز از خطا در تحلیل تحولات خاطرنشان کردند: هرجا امریکا، صهیونیسم و سردمداران رژیمهای جبار حرکتی را آغاز می کنند آن حرکت و آن جهت، بی تردید غلط و باطل است و دقت در این واقعیت، مانع از اشتباه و خطا در تحلیل می شود. ایشان بعداز سخنرانی ودفاع از نظامهای فاسد و گروهای تروریستی درآخریادی از زلزله زده گان آذربایجان کردند که جای تاسف دارد ساعتها به اراجیف بگذارد دردفاع ارز فاسدین اما یادی از ملت گرفتاردئر مصیبت وزلزله نکند ویا به گذری کوتاه قناعت کند. آقای خامنه ایی سخنان خود را، خودتان باور می کنید؟
آقای خامنه ای تاکید برآن داشتید این ماه، ماه پر فضیلتی بود واز شبهای قدر سخن راندید ودرخواست نزدیکی جوانان با قران شدید.ولی نفرمودید چه فضیلتی در این ماه بود که ما ندیدیم؟ فضیلت این ماه جز گرانی، گرسنگی و اوضاع نابسامانی چیز دیگری داشت؟ سخن از کدام شبهای قدر می کنید همان شبهایی که فقط قرانی برسر میگیرندو چشمانی از اشک خیس میکنند ولی هر دل به جایی رفته؟ دلی به یاد رفیق خود است، دلی به یاد ثروت خود، دلی به یاد بدبختی ونداری خود است، دلی به حال چپاول انسان ضعیف تر ازخود؟ فضیلت با خدا نیایش کردن گریه کردن است یا دل را به سوی او روانه کردن؟ قران برسر گرفتن وگریستن چه فایده وقتی گره ایی از مشکلات گشوده نشود؟ آقای خامنه ای مسبب تمام این به ظاهر احساس دینداری در ملت و درباطن بی دینی شما و سران نظام هستند که اینگونه مردم را غرق در گرفتاری و عذاب کردند؟  مردم به ظاهر خداپرست ودرباطن دنیا پرست شدند. نفرمودید شما چقدر از این ماه بهره بردید؟ آیا دل صاف کردید که دیگر کینه ورزی نکنید توبه کنید از گناهای گذشته واستغفار کنید ازخون های به ناحق ریخته و ثمرات آن را در یک سخنرانی ابراز دارید؟ تمام این سخنان واراجیف را برای مردم  وهمان اُمتی که آمده بودند گفتید؟ حتما خودعاری از هرگونه گناه هستید؟
آقای خامنه ای درراهپیمایی روز قدس کدام ملتهای مسلمان با ملت ایران همصدایی کردند؟ کدام جوامع را بیشتر به آرمان روزقدس نزدیک کرد؟ جزاین بود که ازجیره خوران خود نظالم که در سرتاسر دنیا برای آشوب آماده هستند بساطی راه انداختند برای راهپیمایی در کشورهای دیگر؟ دیگر دنیا می داند این نظام جمهوری اسلامی است که با فتنه انگیزی مانع از اتحاد وصلح بین فلسطینیان میشود! امسال که از هرسال بیشتر در انزوا قرار گرفتید! الان همان کشورهای مسلمان دارند تلاش می کنند برای اشتی بین فلسطینیان و اسرائیل از ترس نظام جمهوری اسلامی!
آقای خامنه ایی واقعا حرکت در جهان اسلام عجیب است و بسیار جای خوشحالی دارد! اماآن حرکتها  برای به دست آوردن اسلام نبوده وبرای اسلام قیام نکردند، چون دین آنها اسلام است و در انجام فرائض دینی آزادهستند، این قیامها برای سرنگونی دیکتاتورها بوده و هرچند بخاطر نبود احزاب وبودن احزاب اسلامگرا حکومتهایی به دست اسلامگرایان افتاد. وجهان غرب چه ترفندی برای نابودی این قیامها انجام داد؟ جز دفاع از قیام مردم آن کشورها وشما چه کردید جز کمک به دیکتاتورها؟
آقای خامنه ای فرمودید هرجا پای آمریکا وصهیونیسم باشدآن حرکت خطاست! آقای خامنه ای یکسال و نیم دارد می شود به قصابی به نام بشار اسد کمک نظامی و نیروهای آدمکش ارسال می کنید کار شما باطل است که مردم آن کشور را برای آزادی خود و به نفع اینکه حکومت بشار اسد بماند، تا گروهای تروریستی شما ازبین نرودیا کار آمریکا وبسیاری از کشورهای اسلامی که دفاع از حق این مردم مظلوم می کنند؟ آقای خامنه ایی سخنان خود را، خودتان باور می کنید؟
درآخر سخنرانی خود بعداز ساعتی حرف زدن گذری کوتاه به مردم زلزله زده آذربایجان کردید، به راستی این را برای خود ننگ نمی دانید وقتی مردم کشوری که شما غاصب آن شدید، در آوارگی ، گرسنگی وعزای عزیزان خود باشند وشما گلو برای کشورهای دیگربدرانید؟ دررادیو تلوزیون مخفی می کنید گویی اتفاقی نیفتاده اما آنقدر این آش شور شده که صدای نماینده آذربایجان را به آسمان برده واز وضع کمک رسانی به زلزله زده گان شکایت دارد! می گوید که در بسیاری از روستاها هنوز امدادرسانها نرفته اند! اما معاون اول ریاست جمهوری آقای رحیمی قول ساخته شدن2ماهه ویرانه ها را می دهد! وزیر راهسازی قول بازسازی45روزه را می دهد! هنوزبم بعداز سالیان طولانی آباد نشده این آقایان چون شما و رئیس جمهور توهم زده خود یاوه می گویند.آقای رئیس جمهور قول ریشه کنی بیکاری را در 3سال داد، اما ایشا بسیار زودتر از3سال ریشه کار راکندندانسانی متوهم وخیال پردازهمجون سران نظام.
زنده وپاینده ایرانی وایران جانم فدای ایران
نویسنده ستار

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر