۱۳۹۰ بهمن ۱۹, چهارشنبه

"اقای خامنه ایی امروز اگربرقدرت هستید ،بخاطر تفرقه بین اپوزیسیون وهماهنگ نبودن مردم است.درودبردوستان. (بنام خداوند جان وخرد کزین برتراندیشه برنگزرد)
صبح چهارشنبه 19بهمن "اقای خامنه ایی"در دیدار با جمعی، از فرمانده هان وکارکنان نیروی هوایی سخنانی اظهار داشت. که اینجانب به پاره ایی از ان سخنان اشاره میکنم.و سپس چون همیشه نقدهای خودم، ویا بهتر جوابهای خودم رابه سخنان ایشان، میدهم وحاضرهستم هرگونه نقد ویا مطلبی، که طرفداران ایشان داشته باشند جواب دهم.
(فاش میگویم وازسخن خود دلشادم   بنده عشقم وازهردوجهان ازادم)
1) رهبر انقلاب اسلامی افزودند: اگر کشوری بخواهد عزت، هویت، امنیت و منافع خود را به دست آورد، همواره نیازمند ابتکار، کار و تلاش است. حضرت آیت الله خامنه‌ای، علت اصلی عقب ماندگی کشورهای اسلامی در چند صد سال گذشته را، غفلت و توقف، و نداشتن حرکت متناسب با زمان و آینده دانستند .
2) رهبر انقلاب اسلامی حرکت بیداری اسلامی در منطقه را نشانگر حقانیت جمهوری اسلامی ایران و پیشرفت حرکت نظام اسلامی دانستند و تأکید کردند: امروز شعارهای ملت ایران در سراسر منطقه فراگیر شده و کشورهایی که دنباله رو جبهه استکبار بودند، اکنون در کنار ملت ایران هستند و اهداف و شعارهای آنان را پیگیری می کنند.
3) حضرت آیت الله خامنه‌ای خاطرنشان کردند: ما نمی‌گوییم که ملت ایران، تحولات اخیر منطقه را بوجود آورده است اما نادیده گرفتن تأثیر بیداری ملت بزرگ ایران در بیداری اسلامی منطقه نیز منطقی نیست.
4)  حضرت آیت الله خامنه‌ای با تأکید بر اینکه تمدن مادی غرب نتوانسته است خوشبختی و سعادت حقیقی را برای بشریت به ارمغان بیاورد، افزودند: دنیای غرب و کشورهای پیرو آن از غرق شدن در مادیگری، رواج آزادیهای جنسی، و رهایی از معنویت و قیود الهی، هیچ بهره ای نبرده اند، زیرا علاوه بر اینکه عدالت، رفاه عمومی و امنیت تأمین نشده، نظام خانواده و تربیت نسل های آینده نیز با مشکلات بسیار جدی مواجه شده است.  ایشان تأکید کردند: پیام انقلاب اسلامی، پیام معنویت و ارزشهای الهی و رهایی از این حرکت بدبختی زا در دنیای غرب است
5) رهبر انقلاب اسلامی، برگزاری جشن های مردمی در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، در 33 سال گذشته را، در دنیا و در میان انقلابها بی سابقه خواندند و افزودند: هر سال و حتی در بدترین شرایط جوی، میلیونها نفر در سراسر کشور، در 22 بهمن به خیابانها می آیند و سالگرد انقلاب اسلامی را گرامی می دارند، که این موضوع نشان دهنده استمرار حرکت مردمی انقلاب است.
1) "اقای خامنه ایی"، بله اگر کشوری بخواهد عزت، هویت، امنیت و منافع خود را به دست آورد، همواره نیازمند ابتکار، کار و تلاش است. پس باید قبول کنید، که الان که نظام جمهوری اسلامی ، کشور ایران را در بدترین موقعیت از لحاظ عزت، هویت امنیت ومنافع قرار داده. نه تنها ابتکار وتلاش نکرده،  بلکه در این32سال خیانت به خاک پاک ایران ومردم شریف ایران هم کرده است! . "اقای خامنه ایی" علت عقب افتاده گی نه در کشورهای مسلمان بلکه در سرتاسردنیا، بخاطر بی خردی، بی کفایتی خرافه پرستی وهزاران بی تدبیری سران نظام ان کشور است. . الان کشور ایران دچار چنین حکامی است. واینگونه دربلاها غرق شده.
2) "اقای خامنه ایی" شما که صحبت ازحقانیت جمهوری اسلامی میکنید. شما که صحبت ازفراگیر شدن شعارهای جمهوری اسلامی میکنید، شما که صحبت از پیگیری مردم منطقه از اهداف جمهوری اسلامی میکنید.   یک قیام از قیامهای مردم منطقه را نام ببرید که بخاطر دین ویا داشتن حکومت دینی بوده است؟   قیامها ربطی به بیداری اسلامی  ویا خواب اسلامی ندارد. برای نجات از دست حکام خود خوانده ودیکتاتور بوده وهست. اقای خامنه ایی یک کشور را مثال بزنید که دنباله رو شعارهای جمهوری اسلامی است، واهداف جمهوری اسلامی را پیگیری میکند؟ "اقای خامنه ایی حتی احزاب کشورهایی که قیام در ان به پیروزی رسیده، حکومتی چون نظام جمهوری اسلامی را قبول ندارند. بله شعارهای شما را کشورها نمیدهند. گروهای تروریستی چون حزب الله وحماس میدهند.
3) "اقای خامنه ایی" شما اشتباه میکنید، ملت ایران در نقش گرفتن و به پاخواستن مردم کشورهای عرب برای از بین بردن دیکتاتورها الگو شدند. البته بعداز سالها قیامها مداوم که ملت ایران برای نابودی شما کردند. وبعداز قیام سال88جرقه ایی در جهان عرب زده شد. والان این جرقه به انفجاری بزرگ در گشور دوست ویار غارتان سوریه شده است.
4) "اقای خامنه ایی"اگر تمدن مادی غرب نتوانسته است خوشبختی و سعادت حقیقی را برای بشریت به ارمغان بیاورد. وبه قول شما در مادیگری وشهوات جنسی غرق شده است. میتوانید بگویید ثمرات حکومت اسلامی شما چه بوده؟ از همان میکروفن که با ان صحبت میکنید، تلوزیون ، امکانات مخابراتی و...حتی اسلحه ها که بادیگاردهای شما از ان استفاده میکنند، تکنولوژی ان از همان کشورهایی است که دور از معنویت هستند وبه قول شما مادیگرا هستند! وجای تعجب است که شما که دم از معنویت وبد بودن تمدن انها میزنیدمحتاج تکنولوژی ان کشورها هستید! شما که میفرمایید: پیام انقلاب اسلامی، پیام معنویت و ارزشهای الهی و رهایی از این حرکت بدبختی زا در دنیای غرب است. فعلا این ارزشها برای مردم ایران نه تنها بدبختی زا نبوده، بلکه بدبختی افزا شده. وجز فساد، تباهی، برهم زدن ارامش خانوادها....وتا بی نهایت که فکر کنید بدبختی چیزی نداشته ونیاورده.
5) "اقای خامنه ایی" صحبت از کدام جشن میکنید؟ دهه فجر را میگویید؟ که بین مردم به روزنحس و (دهه زجر) معروف شده؟ کسانی را که از عوامل خود با ماشین واتوبوس میاورید برای شعار دادن؟ به صرف کیک وساندیس؟ در کنارخیابانها بساط بذل وبخشش خوراگی پهن میکنید. ومردمی که به نان شب خود محتاج هستند. برای گرفتن وخوردن وسائل بیایند! این ان جشنی است که میگویید؟ اگر شما انقدر به خود اطمینان دارید، مخصوصا به قدرت خدا که با شما است. پس ترسی نباید داشته باشید.یک روز را اجازه دهید مردم بیایند بیرون. شما عوامل خود را با خرج از اموال مردم میاورید ، مردم برای نشان دادن قدرت خود از جان خود میگذرندو میایند. انروز ببینید باید جشن بگیرید یا عزا! "اقای خامنه ایی" در اخر این را میگویم دیر یا زود، شما چه اجازه بدهید چه اجازه ندهید مردم ما به خیابانها سرازیر خواهندشد، و در سیل ویرانگر قهر مردم غرق خواهید شد.
"اقای خامنه ایی امروز اگربرقدرت هستید ،بخاطر تفرقه بین اپوزیسیون وهماهنگ نبودن مردم است. اما فردا که این تفرقه به پایان رسد. شما وبساط ظلم شما به پایان میرسد
زنده وپاینده ایرانی وایران جانم فدای ایران
نویسنده (ستارومریم)

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر