۱۳۹۱ فروردین ۱۴, دوشنبه

قلاده های طلا، سگهای ولگرد..


درود بردوستان. ( بنام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه برنگذرد)
مدتی هست فیلمی باعنوان قلاده های طلا، بر روی پرده های سینمای ایران این خاک پاک، به اکران درامده.  این فیلم را نه تنها یک اثر هنری نمیتوان نهاد، بلکه نوعی ننگ هنری برای کلیه عوامل این فیلم  ومدافعان و سران نظام به شمار می اید.  با در نظر گرفتن به شرایط مناسبی که برای پخش این فیلم، قرار دادند، تمام این شرایط نشانگرحمایت بی چون وچرا نظام، از اکران این فیلم به نفع مقاصد خود است. 1. قراردادن زمان اکران فیلم درایام تعطیلات. 2.  تبلیغ بیش از اندازه تیزر فیلم، در رادیو وتلوزیون نظام. 3. تبلیغات این فیلم به صورت عکس وپوستر درسرتاسر کشور. 4.  جلوگیری از پخش فیلمهای رقیب . برای کشاندن مخاطب به سمت این فیلم. 5. بازکردن قلاده اشخاصی درنده خو، که به سگان نظام نام گرفته اند، انصارحزب الله، بسیجی، لباس شخصیها....  بعداز سخنان" سید احمدخاتمی درنمازجمعه 4فروردین 91 که به طورغیر مستقیم دستور حمله به سینماهایی که پخش فیلمهای رقیب را اکران میکردند.  وتعدادی دیگراز برنامه ریزیها که برای اکران ، وجذب مخاطب برای دیدن این فیلم انجام شد، از طرف سران نظام ! هرچند این فیلم قصد ناپاک نشان دادن مخالفان پاک نظام، و مردم شریف ایران زمین را دارد،  و قصد پاک نشان دادن ناپاکان نظام، وانان که قلاده هایشان به دست عوامل نظام ، برای دریدن مردم پاک ایران است. اما از، تیزرتبلیغاتی این فیلم میتوان به ماهیت، فاشیستی وخودگرایی نظام، در این فیلم پی برد.
هرچند این فیلم از طرف مردم پاک نژاد ایرانی تحریم شده.  خودم این فیلم راندیدم وعلاقه ایی به دیدن چنین فیلمهایی ندارم. اما انقدر تیزر این فیلم بیش از حد از شبکه های نظام پخش شد. که هرکس میتواند از روی تیزر این فیلم متوجه مقاصد نظام شود!  نظام  میخواهد با این فیلم ناپاکان نظام را، پاک نشان دهد! وعزیزان وپاکان ایران زمین را درجلوه ناپاکان قراردهد! هرچند نوشتن ونقد درباره این چنین نمایشنا مه های نظام ارزشی ندارد. چون انقدر اینگونه نمایشهای نظام مضحک است که دیگرقلم فرسایی جایز نیست. اما وقتی جای ان میرسد که نظام بخواهد پاکان این سرزمین و خون به ناحق ریخته انان را، به بدی بکشاندوظیفه هر انسان ایرانی است، به هر طریق به دفاع از عزیزان و خونهای به ناحق ریخته بپردازد.  به چند دروغ این فیلم که قصد، بد نام کردن جنبش پاک مردم ایران  را دارد از روی تیزرتبلیغاتی فیلم اشاره میکنم، وبه سران نظام میگویم. شما نه با این فیلم که،  با توبه کردن هم این ننگی که برای پاک کردن خود ازان، درحال تلاش هستید. را نمیتوانید ازبین ببرید. بلکه بیشتر خود را درلجن وخفت فرو میبرید
اول از عوامل این فیلم تشکر میکنم . چون ننگی بر پیشانی خود زدند، که تا ابد انها را نمایان میکند درخیانت به مردم کشورخود. از اقای شریفی نیا و اقای حیایی،.... تشکر میکنم . که اقای شریفی بی شرافتی را به حد کمال رساندند، واقای امین حیایی بی حیایی را. و به تمام عوامل تهیه این فیلم کذایی میگویم شما  همچون کسانی هستید که مال دزدی در دهانشان مزه کرده باشد. شما هم ناپاکی و بازی کردن و هنرنمایی کردن برای کارگردانان نظام وسران نظام به دهانتان مزه کرده. شما کسانی هستید که سابقه کمک به ساخت. فیلم اخراجیها، به کارگردانی مسعود ده نمکی. یکی از سران همان قلاده باز شده ها وسگهای ولگرد. همچون حسین الله کرمها، حاجی بخشیهارادارید. با ان همه دروغ ، لپن بازیهاوبی چاک ودهن بودن در فیلم اخراجیها، به اسم طنز که هیچکدام،ازکارگردانان در طی عمر نظام نتوانستند، جنگ ویا به قول سران نظام،دفاع مقدس را به مسخره بگیرند. اما اقای ده نمکی با دستور ازبالا این کار را انجام داد. شما و امثال شما وقلاده بازشده هایی چون ده نمکی، هر دروغی میسازیند، برای خوش امد سران نظام و تشویق میشویند. بعد گارگردانان عزیزی همچون اقایان جعفر پناهی و محمد رسولاف بخاطر فیلم ساخته نشده در حبس به سر میبرندومحاکمه میشوند. بگذریم وبه سراغ دروغهای فیلم برویم. که حتی با ندیدن این فیلم دروغ بودن همه سناریو فیلم مشخص است.
درقسمتی از تیزر این فیلم. نشان میدهد شخصی با داشتن ماموریت وارد ایران میشود برای اغتشاش. اول این را میگویم . پس اینهمه ادعا ، از قدرت سرویسهای اطلاعاتی شما انموقع کجا است؟  چطور ان شخص راقبل از اشوب شناسایی نکرد؟  ویا درهنگام ورود به ایران بازداشت نکرد؟  دوم چطور شما سران نظام که تمام مخالفین  را به اندازه انگشتان یک دست و بیشترین عددی که اعلام شد، از طرف "سید احمد خاتمی" بود. که تعداد انها را150نفراعلام کرد. و شما سران نظام همه مردم ایران را عاشق سینه چاک، خود میدانید. ان شخص بیگانه چگونه توانست مملکتی وپایه حکومت شما رابلرزاند؟ و این 150نفر مخالف چگونه شد هزاران هزار انسان بیگناه، روانه زندانهای بانام وگمنام شما؟ . چگونه شد که اعدامهای دسته جمعی انجام دادیدو قبرهای بدون نام  درست کردید؟  چرا بخاطر فهمیدن این امرمجبور به تعویض سرپرست بهشت زهرا تهران گردیدید؟  چگونه بر سر امار کشتگان در مناظره انتخاباتی مجلس اقای علی مطهری واخوندرسایی، جروبحث گردید؟ و حتی عمق فاجعه شما تا، بازداشتگاه کهریزک و کشته شدن بسیاری ازجمله محسن روح الامین، که پدر ایشان از نزدیکان نظام بود گردید؟ و چگونه ان یک نفر نفوذی باعث محاکمه بسیاری از جمله قاضی مرتضوی از بلند پایه های نظام، درجریان قتلهای کهریزک گردید؟ اینهاهم کار همان خارجی و یا بیگانگان بوده؟ اگر اینگونه است تمام شما از دربان در مسجدتان تا بالاترین مقام نظامتان نفوذی در این مملکت هستید. اگر یک نفر باعث ان همه درگیری شد، وتعداد مخالفان به اندازه انگشتان یک دست نبودند، ویا، به قول سید احمدخاتمی بیش از 150نفر نبودند. پس انهمه مقام نماینده مجلس، وزیر، مدیر، وکیل وانهمه انسانهای بی گناه  در زندانهای شما چه میکنند؟
دوم.درقسمتی از تیزر این فیلم شعار پخش میشودکه، (اگر تقلب بشه ایران قیامت میشه) اقایان کجا مردم ایران چنین شعاری دادند؟ مگر تجمعات میلیونی سکوت بعداز تقلب نبود؟ و تقلب بعدازانتخابات سریع  انجام شد. دراین مدت مردم با اینکه مورد ضرب وشتم قرار گرفتند جز راه مدارا پیش نگرفتند.و شعار انها( رای ما،را پس دهید) بود. وبعدازباز شدن قلاده های طلایی، سگان ولگرد نظام دربین مردم به دستور "اقای خامنه ایی" بعداز نمازجمعه تیرماه90 مردم ازادیخواه راه مبارزه با سگان ولگردی همچون دارو دسته ده نمکیها ، طائبها، ونقدیها را درپیش گرفتند.  وبرای دانستن شروع تقلب شما سری به، ارشیو سخنرانی "اقای خامنه ایی" در شهریور87 بزنید که ببینیدو اگاه شویدٰ به دولت احمدی نژاد  وعده چهار سال حکومت داری دیگر داد. انموقع متوجه میشوید، جز دروغ وتحریف تاریخ خفتی به جان نخریدید، شرم برشما باد.
درقسمتی دیگراز تبلیغ فیلم. عده ایی که همان بیگانگان هستند مردم رامیکشند و شخص دیگری از مانیتوری که روبرویش هست میگوید : دیدید گفتم کار مردم نیست.  خدمت کلیه سران نظام و کلیه عوامل فیلم میگویم: اول که ایرانی هیچگاه خصلت ادم کشی ندارد این خصلت درسگان قلاده طلایی نظام است. بعدشما سر امار کشتگان وگورهای بی نام ونشان اختلاف دارید! و این اختلافات را درمناظره های خود علنی کردید! یعنی تا این اندازه بی رحم وشقاوت در زندان وبیرون از زندان، انسانهای پاک کشتید.پس میبینید. ایرانی ادمکش نیست. شما قلاده به گردنها ادمکش هستید. حتی اگر بخواهیم قبول کنیم کشتار در این فیلم و دراین شهرکار بیگانگان بود. در بقیه شهرهای کشور. شیراز، اصفهان، مشهد، ...... تا سرتاسر کشور قیامها وکشتاررا چه کسانی انجام دادند؟
در اخرخدمت سران نظام میگویم: ایرانی وطن دوست است خائن و، وطن فروش نمیشود. این خصلت انسانهای بی هویت وخود فروخته ایی چون شماو سگان ولگرد شما است .  قلادهای طلایی برگردن سگهای ولگرد شما است، که به انواع اسامی بسیجی و انصار حزب الله و....برای دردیدن ایرانیان البته با چاقو زنجیر از انان استفاده میکنید قلاده انها در دست، ده نمکیها ، نقدیها ، الله کرمها، طائبها....است و قلاده طلایی ده نمکیها، طائبها، نقدیها.... این اشخاص در دست سران نظام، و قلاده طلایی سران نظام هم در دست سران کشورهای روسیه وچین است ! شما خود فروخته و وطن فروش هستید. وبا این نمایشها و فیلمهافقط ماهیت ننگین خودو خود فروخته های خود را مشخص میکنید. شما با سرمایه این ملت قلاده های طلایی برای سگهای ولگرد خود درست کردید، وقلاده های طلایی خود را به دست سران کشورهای روسیه وچین داده ایید. اقایان قلاده های طلا، سگهای ولگرد. لایق شماباشد ومبارک شما. باشد تا روزی در محضر مردم ایران همراه سگهای ولگردتان محاکمه ورسوا کردید.

زنده وپاینده ایرانی وایران جانم فدای ایران
نویسنده (ستار)

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر