۱۳۹۱ مرداد ۱۱, چهارشنبه

به جای قرارگاه نامنظم جنگ اقتصادی، قرارگاه منظم ادعای پرویی نکردن بسازید!


روزی نیست که خبر تلخی منتشر نشوداز درد و گرفتاری مَردم درون وبرون مرزو یا حرفهای مُضحک وخنده دار از سران نظام!
محمود بهمنی، رئيس‌کل بانک مرکزی ايران، سه شنبه ۱۰ مرداد، گفت «تحريم کمتر از جنگ نظامی نيست» و بايد يک‌سری جنگ‌های نامنظم اقتصادی را شروع کنيم. وی همچنین افزود قرارگاهی در اين بانک برای «جنگ‌های نامنظم اقتصادی تشکيل شده است»سخنان آقای بهمنی در حالی بیان می شود که آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران، اواخر تیرماه در واکنش به تشدید تحریم‌های اخیر علیه ایران گفته بود که ایران به خاطر سه دهه تحریم در مقابل تحریم‌ها  واکسینه شده است. به نظر بنده شما بهتر است به جای قرارگاه نامنظم جنگ اقتصادی، قرارگاه منظم ادعای پرویی نکردن بسازید! 
هیفا محمدعلی، زن پناهجوی ایرانی که روز دوشنبه دختر ده ساله وی به نام فرناز توسط همسرش به قتل رسید در مصاحبه با "روز" گفت که اگر پلیس کایسری تعلل نمیکرد دختر او اکنون زنده بود. 
 جوانی ۲۴ ساله صبح روز گذشته در محوطه ساختمان شهرداری ملارد و جلوی دفتر شهردار این شهر اقدام به خودسوزی کرد. شاهین کلانتری، شهردار ملارد، در گفت‌وگو با خبرنگار «اعتماد» با تایید این خبر گفت: «این فرد که حدود ۲۴ سال سن داشت از چند روز گذشته برای کار به شهرداری مراجعه کرده بود تا اینکه امروز(دیروز) پس از مراجعه به دفتر من شخصا دستور جذب او را به یکی از مناطق در زمان نیاز دادم. تا آن زمان قرار شد به طور موقت با یکی از پیمانکاران کار کند اما او اصرار داشت در همین لحظه و در قسمت مدیریت پسماند جذب شود که عملا امکان این کار وجود نداشت.» به گفته شاهدان عینی این جوان سرپرست خانوار و دارای یک مادر پیر و دو خواهر نابیناست.
امام جمعه خرم آباد سید احمد میرعمادی اعلام کرد: مرغ همان پرنده ای است که نا فرمانی حضرت نوح پیامبر خدا را کرد که خدا بال پرواز کردن را از او گرفت، به نظر من خوردن گوشت مرغ مکروه می باشد. مخصوصا زمانی که دین اسلام با خطر کفار مواجه شود! که دیگر حرام بودن ان قطعی است.
آقای بهمنی شما و سران نظام که تهدیدات اقتصادی را بی ارزش وبی اهمیت می دانستید، دهان گشاد خود راباز کرده بودید و هر روز برای کشورهای دنیا عربده می کشیدید از تحریم هراسی نداریم و آماده هستیم  رهبر شما که ادعای واکسینه شدن نظام پوشالی را در برابر تحریمات اقتصادی را داشت شما حال چه شده به فکر برپایی قرارگاه جنگ نامنظم اقتصادی هستید؟ نظام جمهوری اسلامی در برقراری اقتصادی منظم در33سال هم چون خَری در گل مانده بود، حال چگونه می خواهید از پس جنگ نامنظم اقتصادی برآیید؟ واکسینه ایی که رهبر ادعای آن را میکرد اثری نداشته یا دروغ بوده؟بی لیاقتی شما سران نظام ببینید چه بسر مَردم آورده؟ چگونه عزیزان این آب وخاک را در درون وبرون مرزآواره کرده؟
به خاطر ظلم این نظام ظالم ایرانیان با هر دین وآیین آواره غربت می شوند، کشورهایی که روزی برای کار کردن و مهاجرت آرزوی ایران را داشتند الان مردم ما در ان کشورها دچار سختی ها وظلمها می شوند. خون فرناز دختر پناهجوی ایرانی درترکیه به گردن کیست؟ آیا جز شما سران ظالم وبی لیاقت که برای قدرت پرستی باعث آزار و آواره گی ایرانیان می شوید کس دیگری مقصر است؟
به خاطر فقر وبیکاری جوانی 24ساله که برای به دست آوردن خرج مادر و دوخواهر نابینای خود تلاش می کند دست به خود سوزی می زند! بعد شهردار ملارد درکمال دروغگویی می گوید من اجازه کار نزد پیمانکار را دادم اما ایشان فقط تاکید کار در قسمت پسماند را داشت! آقای شهردار اول آن کسی که خرج مادر و دوخواهر نابینای خود رابه دست می آورد برای انجام کار حاضر به تمیز کردن سطل آشغال هم میشود! شما اکنون با گفتن دروغ که این شخص قسمت کار در پسماند را می خواست سعی در ماله کشی ننگ خود دارید؟ یکی از آن پسماندها شما هستید که همراه این نظام باید به دور ریخته شوید.آن جوان کار می خواست یعنی شغل پسماند زباله آنقدر باارزش است که خودسوزی کند.ننگ برشما که چننین ابله هانه دروغ می گویید.
حال حرف مُضحک امام جمعه خرم آباد، که گویی خود همکار حضرت نوح بوده دانسته که مرغ پرواز می کرده و خدا پر پرواز او را گرفته! حال مرغ رامکروه دانسته وسریع هم مُهر حرام بودن را برآن زده! آقای میرعمادی اگر این گونه بود وشما درجریان حرام بودن آن بودید چرا در این33سال اعلام نکردید مرغ حرام است؟ اگر حرام است چرا آن را توضیع کردید و هنوز توضیع می کنید؟ چرا رهبرو سران نظام دارند با خوردن مرغ آن هم چیزی که به گفته شما حرام است خود را خفه می کنند؟ آقای میرعماد امام جمعه خرم آباد آن پر پروازی که به گفته شما خدا از مرغ گرفت اکنون مدت ها است شماوسران نظام پَر پرواز را به مُرغ برگردانده اید مُرغ پرواز کرده و از دسترس مَردم دور شده.
در آخر مطلبم عرض می کنم نظام های خودکامه ودیکتاتوری در اواخر عمر خودبه هزیان گویی و جنایات بیشتر رو می آورند کاری که شما اکنون به آن گرفتار آمدید، این روزگار نیز بگذرد دیر یا زود دارد ولی سوخت وسوزی درآن نیست! صدای شکستن استخوانهای پوسیده این نظام به گوش می رسد از دعواهای درون جناحی تابرمَلا کردن چپاولهای یکدیگرکار آنقدر بالا گرفته که پای نماینده گان مجلس ،برادر قاضی القضات نظام و حتی بیت رهبر را هم به ننگ کشیده به زودی با آغاز قیام ها این نظام پوسیده شما فرو می ریزد شاید این قیام ها ابتدا پراکنده باشدولی دیری نمی پاید که چون چشمه هایی به هم می پیوندتشکیل رودخانه می دهند چون رودها به هم می پیوندندتشکیل دریا می دهند وچون دریاها به هم می پیوندنداقیانوسی عظیم را تشکیل می دهند برای نابودی شما از صفحه ایران زمین.
زنده و پاینده ایرانی و ایران جانم فدای ایران
نویسنده ستارهیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر