۱۳۹۱ مرداد ۱۷, سه‌شنبه

آقای نقدی شما وسران نظام سرتاسر جودتان شکست وحقارت است! کمتردروغ بگویید!آقای سردار نقدی رئیس سازمان بنیاد مستضعفین(مستکبرین)اظهاراتی بدین مذمون داشتند: رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به شکست استکبار در جنگ‌های 33 روزه و 22 روزه تصریح کرد: قدرت علمی و تسلیحاتی ما بسیار پیچیده و بالا و فوق تصور دشمنان است. سردار محمدرضا نقدی در جلسه‌ای با 3 هزار نفر از دانشجویان بسیجی دوره طرح ولایت در دانشگاه فردوسی مشهد گفت: آمریکا با استقرار در افغانستان، تولید مواد مخدّر را به سرعت افزایش داد و با ایجاد کارخانجات مشروبات الکلی در کشورهای همسایه و عرضه آن با نازل‌ترین قیمت، قصد انحراف جوانان ما را دارد که در این مسیر، رسالت نسل جوانان انقلابی بسیار خطیر و مهم است. وی در پایان به تبیین عنوان «اقتصاد مقاومتی» پرداخت و گفت: اقتصاد مقاومتی به معنی پیدا کردن راهکارهای جدید و بومی برای قطع وابستگی‌ها و رسیدن به خودکفایی اقتصادی است. اقتصاد مقاومتی به معنی استفاده از تمام ظرفیت‌ها و استعدادهاست که این امر نیاز به فرهنگ‌سازی دارد.

با احتمال سرنگون شدن نظام بشار اسد کم کم لحن مسئولان جمهوری اسلامی تغییرمی کند.
آقای محتشمی‌پور: سالی یک میلیون تن نفت رایگان به اسد دادیم ،انگیزه سوریه از حمایت از ایران در جنگ با عراق تجاری نبود، سیاسی بود اما بعدا قرار شد سالانه 9 میلیون تُن نفت ایران به سوریه برود که یک میلیون تن آن مجانی بود و هزینه مقاومت دربرابر اسراییل بود و8میلیون تُن دیگر به بهای یک دلار کمتر از قیمت جهانی به سوریه فروخته می‌شد.
آقای نقدی  چگونه جنگ 33روزه لبنان و22روزه غزه را پیروزی می دانید؟ اگر پیروزی بود آن جنگها چرا چراغ فانوس به دست به دنبال  این کشوروآن کشور بودید که قطعنامه آتش بس امضاءشود؟ حزب الله لبنان که تا زمان شروع نشدن جنگ33روزه دارای احترام بین ملت لبنان بود یکباره به خاری اُفتاد؟ شیخ نصرالله که دائما در هرمحفلی شعار می داد بعداز آن جنگ دیگراز سوراخ موش بیرون نمی آید وشعار نمی دهد؟ چرانیروهای حزب الله لبنان که قبلا هم مرز با اسرائیل بود الان سربازان یونیفل و یا ارتش لبنان جای آنها را گرفتند؟ وهمین طور در جنگ 22روزه غزه در این دو جنگ نیروهای به ظاهر اسلامی مردم بی پناه را سپر بلای خود می کردند! شما در آن جنگ پیروز نشدید به خفت وخاری رسیدید.آقای نقدی بنده طرفدار هیچ نظامی جز نظام سکولاربدون در نظر گرفتن شخصی مانند ولی فقیه برسر مردم سلطنت کند هستم. اما چرا درآن زمان که حکومت را به دست گرفتید تا این اندازه مواد مخدر درجامعه نبود؟ چرا بعداز به قدرت رسیدن نظام جمهوری اسلامی انواع مواد مخدر درجامعه سرازیر شد؟ قبل از این که آمریکا بیاید ازافغانستان موادمخدر وارد ایران نمی شد؟ آقای نقدی شما می گویید آمریکا با آمدن درافغانستان تولید مواد مَخدر را گسترش داده! من میگویم دروغ می گویید! قبل از آمدن آمریکا جنگ داخلی در افعانستان بود وکشاورزان نمی توانستند کشاورزی کنند، بعداز پایان جنگ داخلی واَمن تر شدن فضای کشت وکار بهتر شد و الان افغانستان دولت مستقل دارد. برای تولید مشروبات الکلی این کارخانجات برای مَردم آن کشورها مشروبات را می سازند، اما اگر به سوی ایران روانه است تخصیر آمریکا نیست، بلکه استقبال بی نهایت اکثر مَردم ایران از مَشروبات الکلی است، که سیل این مشروبات را به سوی ایران روانه کرده. به نوعی می توان گفت فساد شما سران نظام وجلوگیری از تفریح، نبود کار،وضعیت بداقتصادی وسیاسی در جامعه عامل چنین فاجعه ایی شده است. سخن از اقتصاد مقاومتی می کنید در اقتصاد با که مقاومت می کنید؟ جلو سهمیه خوراک مردم کشور را گرفتن بیکارکردن کارگرها،ور شکستگی کارخانه ها، تورم افسار گُسیخته، دلاربا قیمت2000تومان به بالاو.........این اقتصاد مقاومتی است یااقتصاد بی درو دروازه؟
با نزدیک شدن به سرنگونی رژیم بشار اَسد کم کم سران نظام به سخن آمدند! هم چون هنگام فروپاشی حکومت قذافی که مُحسن رفیق دوست از دادوستد اسلحه با دولت قذافی گفت. اکنون آقای محتشمی می گوید: انگیزه سوریه از حمایت از ایران در جنگ با عراق تجاری نبود، سیاسی بود اما بعدا قرار شد سالانه 9 میلیون تُن نفت ایران به سوریه برود که یک میلیون تُن آن مجانی بود و هزینه مقاومت دربرابر اسراییل بود و8میلیون تن دیگر به بهای یک دلار کمتر از قیمت جهانی به سوریه فروخته می‌شد. آقای مُحتشمی پور چگونه ابتدا دفاع سوریه از ایران تجاری نبوداما یک دفعه کاراز تجاری گذشت و به دلالی رسید؟ چگونه سالیانه یک میلیون بشکه نفت مَجانی به سوریه می دادید؟ چرا باید 8میلیون دیگربا قیمت ارزانتر ازبازار جهانی به سوریه می دادید؟ 1میلیون نفت مَجانی دادن وهرساله 8میلیون نفت ارزانتر فروختن به قیمت گرسنگی وفقرمَردم  ایران آیا ارزش داشت؟ آیا دفاع از تروریستها ثمری برای نظام داشت جز خفت و خاری؟ اکنون که نظام بشار اَسد آخرین نفس های خود را می زند از آن همه بذل وبخشش چه نسیب جمهوری اسلامی شده؟ جز لکه ننگی برای نظام و بعداز سقوط بشار اسد مخصوصا بعداز گریز نخست وزیری سوریه دیگرنوبت جمهوری اسلامی خواهد رسید. نظام جمهوری اسلامی دیگر هم چون شیر بی یال ودُم کوپال شده است.
درپایان از تمام نیروهای  ارتش وسپاه که دست در خون ملت ندارند درخواست می کنم تا دیر نشده به سوی مَردم بازگردند. جوانانی که با نام بسیجی فریب نظام را خورده اند می گویم بسیجی کسی بودکه تیغ بردُشمن ملّت کشید نه تیغ برملّت خود.
زنده وپاینده ایرانی وایران جانم فدای ایران
نویسنده ستار

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر