۱۳۹۱ مرداد ۱۵, یکشنبه

آیت الله ممدوحی خاتمی عذرخواهی کند! اقای خامنه ای شما می گفتید معاویه بزم شعر داشت شمابزم شعرندارید ؟


به گزارش خبرگزاری فارس: عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه خاتمی باید به ‌جای پنهان‌‌کاری و سیاسی‌کاری به صورت شفاف از مردم عذرخواهی کند. آیت‌الله حسن ممدوحی عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس درباره بازگشت اصلاح‌طلبان به صحنه سیاسی کشور و اخباری مبنی برنامه‌نگاری محرمانه خاتمی به رهبر معظم انقلاب و ابراز برائت از فتنه، اظهار داشت: اگر خاتمی چنین نامه‌ای بنویسد که البته بعید به نظر می‌رسد، رهبر معظم انقلاب بهتر از هرکسی می‌توانند این موضوع را مدیریت کند.
آقای خاتمی بنده بسیار با کلام آقای ممدوحی موافق هستم! شما و یاران شما بسیار تلاش می کنید خود را به رهبری نزدیک کنید، شما در انواع جلسات به طور مستقیم وغیر مستقیم اعلام وفاداری به رهبری کرده اید{گذشت از شرایطی که برای رای دادن گذاشتید، مخفیانه رای دادن و باطل کردن رای شما، در نشست با جانبازان واصلاح طلبان درخواست برای عفو رهبری نسبت به مردم} اما حیف که هیچ کدام از این حرکات جوابی برای شما نداشت، تنها راهی که برای شما مانده به صورت سینه خیز به پابوس رفتن است آنوقت شاید بطور کامل خفت خود را نشان دهید و از گردونه نظام خارج شوید! چون نظام جمهوری اسلامی منتظر چنین وقتی است که شما چهره خودو طرفداران خود را به مردم به طور کامل نشان دهید آنوقت دیگر به ادعای خیانت به مردم وقدرت طلبی شما وطرفداران شما را از گردونه نظام به طورکامل خارج کند، اما شما ویاران شما با موذی گری تمام یکی به نعل می زنیدو یکی به میخ و این کاردرستی نیست جزدورویی کردن! آقای خاتمی و مدّعیان طرفداراصلاحات درچهارچوب نظام این همه تحقیر شدن ارزش در قدرت ماندن را دارد؟ اگر گمان می برید ارزش آن را دارد که در گردونه باشید از دورویی دست بردارید ونزد رهبر برای توبه بروید.
آقای ممدوح عضو مجلس خبرگان ویا به قول دیگرپابوس رهبربا نصیحتی که به آقای خاتمی کردید موافق هستم امابا این کلام شما مخالف! آقای خاتمی لازم نیست از مَردم عذرخواهی کند! چون برای اکثرمردم ایران خاتمی چهره شناخته شده است ایشان انسان دورویی است شخصی است که در8سال اصلاحات جزفریبکاری، شخصی که با اسم اصلاحات وبازکردن فضای سیاسی جامعه باعث شناسایی افراد مبارز وفعالان سیاسی شد، دو رویی وتفرقه در بین دانشجویان درقیام سال 78وبسیار چهره دیگر ایشان که برای اکثرمَردم ایران شناخته شده است. ایشان باید از اُمت همیشه در صحنه عذر خواهی کنند، چون دربین سران نظام مردم به دوسته تقسیم شده اند، {ملت واُمت} که آُمت همیشه در صحنه سهم شما هستند وآقای خاتمی باید از آُمت عذر خواهی کند عذرخواهی آقای خاتمی با ملت می ماند برای روزی که این نظام به سرنگونی برسد و در محضر دادگاه عادل ودربرابر ملت البته همراه شما و کلیه سران نظام همه باهم عذر خواهی کنید، حیف است درآن دادگاه به اعمال ننگین شما و بقیه سران نظام رسیده گی نشود. به امید رسیدن آن روز.
آقای خامنه ایی از برپایی این نظام هربار شنیدیم  سران نظام گفتند معاویه بزم شعر وشاعری راه می انداخت و برای شعرهایشان بذل و بخشش می کرد! البته مدتهای زیادی است دیگر این سخن گفته نمی شود! مخصوصااز زمانی که شما پا درجای پای معاویه گذاشتید و حتی دست مُعاویه را بسته اید! عده ایی به ظاهر شاعر و درباطن چاپلوس را به دور خودجمع می کنید، که درمدح وسنای نداشته شما را بگویند ومُشتی اراجیف تحویل شما دهند وشما هم احسن وبارک الله وماشالله بگویید، گویی گوسفند می بینید وخریداری می کنیدو برای رفع بلا به به وچه چه می زنید، آنان هم با دهانی باز به سخنان بی معنی شما گوش می دهند و برای چاپلوسی از سخنان شما نُت برداری می کنند! مثلا یک نمونه از سخنان ایشان.( حضرت آیت الله خامنه‌ای با اشاره به اهمیت سه رکن "لفظ مناسب"، "مضمون سازی و مضمون یابی" و "احساسات لطیف شاعرانه) آقای خامنه ایی منظور شما ازلفظ مناسب، مضمون سازی ومضمون یابی چیست؟ آیا مدح وسنای شما را گفتن شاعر این سه رکن در شعر او معنی پیدا می کند؟ چون هربار که شاعرانی پیش شما بودند در وصف شما بیشتر سرودند تا در وصف نابسامانی این وضع بی سروسامان! در کشوری که شما وسرانش ادعای اخلاق اسلامی، انسانیت وشعور دارید این واژه ها کمیاب یا نایاب شده! درحکومت شما ناموس مردم در روزروشن خدا امنیت ندارد، شاکی را به جای متهم ضرب و شتم بازداشت می کنند، کسانی که باید خود حافظ ناموس مردم باشند از دزدان ناموس حمایت می کنند! حال شما مُشتی مجیز گو را به دور خود جمع می کنید که از کمالات نداشته شما سخن برانند؟ آقای خامنه ایی شما که دست معاویه را برای مجیز گویی از خود بسته اید!آیا کاری که شما می کنید با کار معاویه تفاوتی دارد؟
درآخر مطلبم به آقای خاتمی و یاران ایشان می گویم سخنان آقای ممدوح را گوش دهندو برای توبه کردن نزد رهبر شرف یاب شوند شاید فرجی حاصل شود و در این چند صباح باقیمانده ازعمر این نظام پوشالی دلخوش به بودن درون نظام گردیدهرچند چنین عملی گمان نمی برم حاصل شود. و خدمت آقای خامنه ای می گویم باید از سخنانی که درباره بزم شعراء در زمان معاویه خود و سران نظام روزی می گفتند عذر خواهی کنند! چون خود با جمع کردن مُشتی به ظاهر شاعر ودر باطن مجیز گو نوعی حکومت معاویه را سامان داده اند. هرچند ما درآن زمان نبودیم شاید مُعاویه انسانی بسیارقابل تحسین بودند و اهل شعر وادب و دوری از خونریزی برعکس کسانی که مقدس نمایی می کنند و اهل خونریزی هستند.
زنده وپاینده ایرانی و ایران جانم فدای ایران
نویسنده ستار

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر