۱۳۹۱ مهر ۱۹, چهارشنبه

آقای خامنه ای پیشرفت داشته ایم، البته در فقرو فلاکت و انزوای جهانی.آقای خامنه ای در سخنرانی خود میان مردم بجنورد اعلام کرد: نشاط و سرزنده بودن نعمت بزرگي است ولي كافي نيست. براي رفتن به قله‌ها شرط‌هاي ديگري وجود دارد از جمله اينكه بايد يك نقشه راه و هدف و چشم‌انداز و ترسيم خط سير حركت وجود داشته باشد. وی اظهار داشت: پیشرفت در منطق اسلام متفاوت است با پیشرفت در منطق تمدن مادی غرب. پیشرفت در نظرغرب دردرجه اول و به عنوان مهمترین عبارت است از پیشرفت در ثروت و پیشرفت در علم و پیشرفت نظامی و پیشرفت فناوری، پیشرفت در منطق غربی اینهاست. اما در منطق اسلامی پیشرفت ابعاد بیشتری دارد. پیشرفت در علم، پیشرفت در اخلاق، پیشرفت در عدالت، پیشرفت در رفاه عمومی، پیشرفت در اقتصاد، پیشرفت در عزت و اعتبار بین‌المللی، پیشرفت در استقلال سیاسی، اینها همه در مفهوم پیشرفت در اسلام گنجانده است و پیشرفت در عبودیت و تقرب به خدای متعال جنبه معنوی، جنبه الهی این هم جزو پیشرفتی است که در اسلام هست که در انقلاب ما هدف نهایی ما است. تقرب به خدا هم دنیا در این پیشرفتی که مورد نظر است ملحوظ شده است هم آخرت. ایشان پیشرفت در کشور را مثبت دانست! وی از داشتن منابع خوب و نسل جوان وتحصیلکرده نام برد و کنترل جمعیت در اواسط دهه 70 را کار اشتباهی دانست و گفت مسئولان وبنده باید از خدا طلب عفو کنیم! ایشان به مشکلات اقتصادی و سیاسی پیش آمده اشاره کرد واظهار داشت اینها مشکلات همه مردم با آن دست به گریبان هستند، اما مشکلات غیر قابل حل نیستندچون جمهوری اسلامی در 33 سال گذشته از مشکلات بزرگتر از این عبور کرده است! ایشان به بعضی از درگیریهای قومی پیش آمده بعداز انقلاب، جنگ 8ساله وتحریمات اشاره کردند وگفتندملت ما با ایستاده گی از این سختیها عبور کردند. درادامه اظهار داشتند رسانه های بیگانه  مسئله تحریمات را بیان می کنند و عده ای با آنها هم صدا می شوند و مسئله رابزرگ می کنند ولی تحریم از روز اول بوده. امروز دولت آمریکا تحریم را به انرژی هسته ای مرتبت کرده ولی دروغ می گویند و ابراز داشت آنروز که تحریمات را تحمیل کردند انرژی هسته ای درکشور نبود.وی اظهار داشت آنچه اینها را از مردم ایران را عصبانی می کند داشتن این روحیه استقلال، روحیه قدر خود شناختن و اسلام دوستی است برای همین است که با اسلام بد هستند و به پیامبر اسلام توهین می کنند. ایشان با اظهار نظر درباره نوسانات ارز ابراز کردند: اندک مشکلی پیش میاید ابراز خوشحالی می کنند،2 یا3 ساعت یک عده در یک یا دو خیابان می آیند چند سطل زباله را به آتش می کشندآنها خوشحالی می کنند ،متانت و وقار دیپلماسی راهم رعایت نمی کنند. ایشان با نام بردن از چند کشور اروپایی اظهار داشتند: وضع اقتصادی خود آنها وخیمتر از ما است یکسال است خیابانهای آن کشورها شبانه روز اعتراض است.
آقای خامنه ای به عنوان یک ایرانی ابراز می دارم خط سیری که برای پیشرفت ایران در طی این20و اندی سال زمامداری شما ترسیم شده، چگونه خط سیری بوده که به جای پیشرفت به عقب گرد رسیدیم؟ پیشرفت درغرب را مادی و نظامی خواندیدو در اسلامی که شما خود را رهبر آن می دانید ابعاد زیادی نام بردید که رعایت می شود پیشرفت در اخلاق را می توانید نام ببرید از بی چاک و دهان سُخن گفتن مسئولان نظام می گویید ویا از اخلاق دیپلمات ارشد ایران در کشور برزیل؟ این نمونه ای از پیشرفت اخلاق است در جامعه کنونی! پیشرفت در رفاه عمومی، در اقتصاد، درعزت و اعتبار بین‌المللی، در استقلال سیاسی  را نام بردید از وضعیت رفاه عمومی و اقتصاد جز گرسنگی، گرانی و بیکاری ونداری چه نصیب مردم شده؟ اعتبار بین المللی که دیگر شما در انزوای کامل هستید دیگر کار به جایی رسیده که هیئت یمن با هیئت نظام جمهوری اسلامی دیدار نمی کند!از لحاظ داشتن استقلال به حد اعلاء رسیده ایم! با دو دست کشور را تحویل چین و روسیه داده اید! اینمهمه حقارت که نظام بوجود آورده نمی بینید و یا خود را به خواب زده اید؟ از لحاظ دینی  وتقرب به درگاه الهی شکم گرسنه دین وایمان نمی شناسد، با نگاهی به مساجد و خالی بودن آنها اما باز بودن در خرافات و رمالی اوج عبودیت را می توانید نظاره گر شوید! آقای خامنه ای از تعدیل جمعیت انتقاد کردید و از داشتن جوانان تحصیلکرده و داشتن منابع طبیعی کشور گفتید. شما با در دست داشتن این همه منابع طبیعی و جوان تحصیلکرده بعداز 33سال اقتصادی ورشکسته را دردست گرفته اید حال چگونه می خواهید با افزایش جمعیت به جمع گرسنگان بیفزایید؟ شما و سران نظام نه بخاطر تعدیل جمعیت که باید بخاطرعدم کفایت از ملت عذر خواهی کنید. اظهار داشته اید مشکلات قابل حل هستند اما نفرمودید اگر این مشکلات قابل حل هستند چرا و چگونه بوجود آمدند؟ آیا بغیر از سیاست زمامدارانی چون شما این مشکلات بوجود آمده است؟ مشکلات قابل حل است بشرط آن که مسببان این مشکلات از طمع قدرت دست بردارند! چون این مشکلات از بی کفایتی همین عده بوجود آمده است!
آقای خامنه ای تحریمات از روز اول نبود از زمان سرکشی وقلدری نظام در دنیا، صادر کردن اسلام کمک به تشکیل گروهای تروریستی به مرور زمان اعمال شد. از رعایت نکردن عرف دیپلماسی در رسانه های غربی برای فعال شدن تحریمات گفتید. اگر آنها در رسانه ها این مطالب را بیان می کند نظام جمهوری اسلامی هر شبکه آن هر لحظه با آب وتاب بحران اقتصادی کشورها را بیان می دارد و خود مسئولان از این بحران ابراز خوشحالی می کنند، نمونه آن سُخنان امروز شما درباره اعتراضات در کشورهای اروپایی. آقای خامنه ای اگر در آن کشورها یکسال است این آشوبها به وجود آمده در کشور ایران33سال است این بحرانها گریبان مردم را گرفته وشما با چماق جلو اعتراضات را می گیرید! با نگاهی به آمار مخالفان نظام از کارگر...تا وکلای دادگستری در زندانها به این امر پی خواهید برد ولازم به دروغ گفتن به ملت خود نخواهید بود. آن بیانیه ای که شمااز آن به عنوان موقعیت شناسی بازاریان به عنوان دفاع از خود یاد می کنید، بیانیه ایی کذایی از طرف بسیج بازار و عده ای از ارازل بازار است وگرنه خود باید از وضعیت بازار در سرتاسر کشور خبر داشته باشید که یا تعطیل هستند ویا به حالت نیمه تعطیل بدون انجام هرگونه خریدو فروش مانده اند. آقای خامنه ای بیش از این مطلب را طولانی نمی کنم و در پایان چون همیشه می گویم
زنده وپاینده ایرانی و ایران جانم فدای ایران
نویسنده سعید راد پور

http://magalh91.blogspot.com

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر