۱۳۹۱ مهر ۱۵, شنبه

آقای سعید قاسمی اگرمردم پا به میدان بگذارند بساط شما ونظام را جمع می کنند.آقای سعید قاسمی معروف به سردار قاسمی و فرمانده لباس شخصی ها( شعبون بی مخ ها) که ازلحاظ سُخن به گفتن به لاتهای چاله میدان وازطریقه لباس پوشیدن به انسانهای شلخته  بیشترشباهت دارد! واقعا هم فرماندهی چماقداران نظام لایق این شخص می باشد . در اظهاراتی جدید ابراز داشته : به خیابان می آییم و بحران را جمع می کنیم سعید قاسمی از حامیان افراطی احمدی نژاد اینک به جبهه مخالفان و منتقدان وی پیوسته و می گوید: مدلی که آقای احمدی‌نژاد در پیش گرفته، هاشمی و خاتمی و حسن روحانی برای اجرایی کردن مدل این روزهای احمدی نژاد بالا و پایین کردند اما مردم از اقدامات آنها جلوگیری کردند. قاسمی با اشاره به سخنان رهبری مبنی بر اینکه در وضعیت بدر هستیم و نه شعب ابی‌طالب، افزود: اگر بنا باشد بر خلاف بیان رهبری که ما در وضعیت بدر هستیم، نه شعب ابیطالب، بخواهید با چنین وضعیتی به رهبری بگویید تحلیلشان راجع به تحریم‌ها اشتباه است و تاثیر بر جامعه بگذارید، باید بگوییم موهای ما در آسیاب سپید نشده و حواس ملت کاملا جمع است. این عضو فعال لباس شخصی ها گفت: دوباره انتخابات شد و دوباره می‌خواهند کمرمان را بشکنند. ۹ ماه درد زایمان خواهیم داشت تا این فرد خلف یا ناخلف بیرون بیاید و متولد شود. وی با اظهار اینکه این دوره (دوره ریاست جمهوری احمدی نژاد) خون دل خوردیم. هیچ دوره‌ای به اندازه این دوره به قول دوست و دشمن آقا خودش را به طور تمام و کامل خرج نکرد.اظهار داشت: به  کاری نکنید با بچه حزب الهی ها به خیابان بیایند و بحران را جمع می کنیم.
اول آنکه این بخشهایی از سُخنان فرمانده چماقداران نظام است و اگربه دقت به سُخنان ایشان توجه کنیم می بینیم تنها چیزی که در سُخنان وی رعایت نشده همان ادب است و اخلاق اسلامی که این آقایان بر آن تاکید می کنند و یکی شرایط کسانی که به بهشت میروند را سُخن گفتن نیکو وخُلق خوش می دانند خود قضاوت کنید، اگر بهشت وجهنمی درکار باشد،  این آقا را دربهشت که جای خود دارد درچاله های جهنم هم راه می دهند؟
آقای سعید قاسمی فرمانده چماقداران نظام، چه عملی را در دولتهای قبلی قرار بود انجام شود؟ وکدام مردم جلوگیری کردند از اعمال آنها؟ اگر در موضوع رابطه با آمریکا سُخن می گویید که شیشه عمر نظام در دشمنی با آمریکا سالم می ماند و در صورتیکه رابطه ایی برقرار شوداین شیشه شکسته خواهد شد! دیگر ارزشی در بین عوامل درون نظام نخواهید داشت! و دولتهای قبلی نیز به این امر واقف بودند فقط به نوعی بازی با احساسات ملت برای سرگرم نگه داشتن آنها انجام می دادند؟ اگر شما یادتان باشد در دوره خاتمی نظر سنجی از طریق موسسه گالوپ برای رابطه با آمریکا شد، در آن نظر سنجی مردم جواب خود را دادند اما یادتان هست چه دادو بلوایی به راه انداختید، به طوریکه درنمازجمعه خواستار بازداشت پرسش شونده گان شدندو سرآخر نظر سنجی را جعلی خواندید. مردمی که می گویید جلو عوامل دولتهای قبلی را گرفتند چماقدارانی چون شما بودندو شما جزء مردم ایران نیستید شما جزء خائنین وخونریزان این نظام هستید! شما وطن پرست نیستید شخص پرست بت پرست هستید خود اظهار داشته اید که شما وعوامل شما دور ولایت فقیه هستید و چیز دیگری را نمی بینید!
آقای قاسمی وضعیت فعلی را که می گویید وضعیت بدرو خیبر است میشود توضیح دهید؟ کدام پیشرفت وتصرفات را داشتید؟  جز قحطی درکشور فقر روز افزون، بی اعتباری نظام خود در دنیا به طوریکه در سفر اخیر جمهوری اسلامی به نیویورک با ادعای ریاست شورای عدم تعهد نظام با انزوا کامل روبرو شد وحتی هیئت کشور یمن از دیدار با احمدی نژاد امتناع کرد! پیشرفت و تصرفات شما این فزاحت و فلاکت است؟ آقای قاسمی رسیدن به ریاست جمهوری را به درد زایمان تشبیه کردید! سُخنی که گفتن ان از دهانی که دور از فزاحت باشد بعید است اما مگر تمام این نوع مشکلات در این 33 سال درزمان نزدیک شدن به انتخابات شکل گرفت؟ در این 33سال بخاطر بی کفایتی مسئولان در هر زمانی مردم گرفتار سیاستهای غلط شما بوده اند! حتی در دوره احمدی نژاد این گل سرسبد رهبری که به قول شما رهبر بیشتر آبرویش را پای آن گذاشت ملت ایران حتی بحران گوجه فرنگی، تخم مرغ، برنج، چای خشک....هم داشتند! به راستی سوالی دارم از شما که ذوب شده ولایت هستید واو را عاری از هر گونه خطا می دانید ومتصل به عرش علاء! چگونه رهبری که به اندازه خدا او را بالا می برید تا این اندازه در سیاستهای خود خطا می کند؟ از اعلام شروع ویا خاتمه ماه رمضان ....تا تایید شخصی که خود ایشان را بادل وجان می پذیرد وپای او حاضر به قربانی کردن مردم معترض می شود؟ چگونه این رهبر که با ملکوت در ارتباط است با سیاستهای و راهنماییهای اشتباه خود اینگونه کشور را به فقر وفلاکت می کشاند؟
آقای خاتمی از نبود بحران در کشور می گوید وشما از جمع کردن بحران کدام یک از شما دروغ می گویید؟ آیا بحران در کشور هست به گفته شما و یا به گفته آقای سید احمد خاتمی بحرانی در کشور نیست ؟در آخر مطلبم  اظهار می دارم شما ادعای آمدن به خیابان برای پایان بحران را نکنید! چون شما همچون شغال هایی هستید که در زمانی که اطراف خود را شلوغ می بینید ادعا دارید! اگر آن روز که ملت ایران یک پارچه به خیابانها بیایند می بینیم که شما و عوامل شما سوراخ موش می خرند بری مخفی شدن. آقای سعید قاسمی اگرمردم پا به میدان بگذارند بساط شما ونظام را جمع می کنند.
زنده وپاینده ایرانی و ایران جانم فدای ایران
 نویسنده شهاب

۱ نظر:

  1. تازه ان رزمندگانی که این اقای پهلوان پنبه پزشان را میدهد به یاد داریم که در مقابل 7 هزار پسر و دختر مجاهد در فروغ جاویدان چه طور زه زدند و از مردم کمک خواستند تا با 66 هزار کشته دادن توانستند انها را عقب بزنند در حالیکه تنها 4 هزار نفر از طرف مقابل در اثر قطع لجستیک کشته ده بود
    حالا با این شکمهای گنده و چلوکباب چرب خورده مقابل کارگران و کینه ورزان ایران در میایند؟غلط میکنند خودشان هم دیدند که چطور عاشورای 88 دنبال سوراخ موش میگشتند باز هم همان بلکه صد بار بد تر است

    پاسخحذف