۱۳۹۱ مهر ۲۲, شنبه

آقای خامنه ای پیشرفت بدون توقف دربی سرو سامانی داخلی وانزوای خارجی داشته ایم.


آقای خامنه ای در جمع مردم اسفراین اظهار داشتند: ملت ایران استعداد الگو شدن از لحاظ پیشرفت را دارد کشورهای غربی اینگونه تلقین می کنند که ما باید دنباله رو آنها باشیم و خود نمی توانیم به پیشرفت برسیم،تاریخ کشور ما به ما نشان می دهد یک روز ما در دنیا پیشروبودیم پیشرو درعلم وصنعت ، تمدن سازی وفرهنگ بودیم دیگران از ما می آموختند. ایشان اظهار داشتند:. یکی از شاخصه های پیشرفت عزت ملی است که ادعای من این است، با لحاظ این شاخص ملت ما پیشرفت زیادی کرده است و ما امروز ملتمان دارای اعتماد به نفس در عرصه‌ی سیاست بین‌المللی است و ملاحظه می‌شود مسئولان کشور در مواجهه با قضایای جهانی با اعتماد به نفس کامل حرف می‌زنند، این ناشی از آن است که ملت ما احساس عزت و اعتماد به نفس می‌کنند اسلام به ما این اعتماد به نفس را داده است. ادعای بنده این است که ما در زمینه عدالت پیشرفت کرده‌ایم، وضع ما نسبت به قبل از انقلاب پیشرفت داشته است و در مقایسه با بسیاری از کشورهای دیگر نیز پیشرفت کرده‌ایم.وی درمورد عادلانه تقسیم شدن ثروت در تمام کشور اظهار نظر کرد و ابراز داشت در زمان قبل منابع به یک عده و یا شهر خاص تعلق می گرفت. اما امروز به لحاظ خدمات، جاده‌سازی،‌آزادراه‌ها، فرودگاه‌ها و ... سراسر کشور برخوردار هستند. امروز در همه شهرهای کشور امکان تحصیل و دانشگاه وجود دارد. تحصیل علم در کشور بین مناطق مختلف توزیع شده است. سیاستمداران مختلفی در کشورهای معارض ما همچون آمریکا و انگلیس آمدند و رفتند و هرکدام با یک دل پر از کینه و بغض نسبت به حرکت اسلامی و انقلاب اسلامی ایران آمدند طراحی و برنامه‌ریزی کردند و تمام تلاش خود را انجام دادند، به این خیال که ملت ایران را به زانو درآورند ولی آنها رفتند و حتی نام برخی از آنها فراموش شده است و ملت ایران با سرافرازی در صحنه حاضر است با اراده قوی‌تر راه خود را ادامه می‌دهد.وی اظهار داشت ما باید به مارکهای خارجی توجه نکنیم و خود تولید کنیم و خود از تولیدات خود استفاده کنیم تا بیکاری رفع شود.
آقای خامنه ای بسیار سُخن گفتید البته درحد همان ادعا که فرمودید! در تک تک جملاتی که آغاز کردید فرمودید من ادعا می کنم بله همه سُخنان شما جز ادعا چیز دیگری نیست، چون واقعیت ندارد مجبور به ادعا کردن هستید! به عنوان یک ایرانی بنده خود را موظف به جواب دادن به ادعاهای شما می دانم، آقای خامنه ای جهان غرب مانع از پیشرفت هیچ کشوری نمیشود. ژاپن، کره جنوبی، برزیل، هند،.....وبسیار دیگر از کشورها که روزی بسیار عقب مانده بودند و یا درحال جنگ ویا مستعمره ابرقدرتها بودند امروز در بسیاری از موارد پیشرفت کرده اند، نه جهان غرب مانع آنها شد ونه ازآنها خواسته شد دنباله رو غرب شوند،  بسیاری از کشورها که اکنون ایران به گرد خاک پیشرفت آنها نمی رسد یا زمانی از ایران بسیار عقب مانده تر بودند ویا همپای ایران به شمار می آمدند. این سُخن شما کاملا صحیح است روزی کشور ما درحال پیشرفت بود و تمدن سازی اما اکنون برعکس شده! اما اگر تاریخ را تحریف نکنید می بینید درآن زمان بسیاری از کشورها به سرنوشت کنونی ما دُچار بودند زمانی که کلیسا و پاپ ها برسر آنها حکومت می کرد آنها پیشرفت چندانی نداشتند وکشور ما به دور از دین مشغول پیشرفت بود، اما وقتی آنها در کلیسا را بستند و دین را از سیاست جدا کردند روی به پیشرفت آوردند، اما برعکس در مساجدو حکومت دین در ایران ابتدا به طور غیر مستقیم وسپس مستقیم باز شد ومانع از آن همه پیشرفت شد.
 آقای خامنه ای ایرانی در دنیا الگو است بسیاری از دانشگاها، موسسات تحقیقاتی وپژوهشی، سیاستمداران در کشورهای مُختلف دنیا و حتی سازمان فضانوردی ناسا در تصرف نُخبه های ایرانی است و ایرانیان درپیشرفت حرف اول را در بیرون از نظام جمهوری اسلامی در دنیا می زنند، ایرانی الگو پیشرفت است و در درون نظام جمهوری اسلامی ایرانی تروریست شناخته می شود!
آقای خامنه ای ادعا کردید مسئولان نظام جمهوری اسلامی مسئولان نظام در عرصه جهانی به خاطر داشتن اراده ملی ایرانیان سُخن می گویند، اما نفرمودید چه چیز می گویند جز همان ادعا کردن ، تحدید کشورهای دنیا و سُخن از بوجود آوردن ناامنی در دنیا ، این عزت ملی را در شناخته شدن نظام جمهوری اسلامی به عنوان تروریست پرور و ایرانی درون این نظام به عنوان تروریست می توان در دنیا مشاهده کرد.
از توضیح عادلانه ثروت گفتید دربسیاری از روستا ها برق، گاز، تلفن، جاده....آماده کردید اما چه فایده که بخاطر نبود کار آن روستاها یا از نظر جمعیتی به طور کامل خالی مانده است ویا تعداد افراد آن بسیار کم شده! اکثر مردم آن شهر و روستاها مجبور به کوچ اجباری شدند! از لحاظ تحصیل بسیاری از روستا ها که افرادی درون آن است فاقد حتی یک اتاقک برای تحصیل هستند ودر ویرانه ها تحصیل می کنند! کاش این نمونه ها را در ادعاهای خود می آوردید.
آقای خامنه ای فرمودید: سیاستمداران در دنیا آمدند و رفتند اما ملت ایران مانده اند. مگر بعد از رفتن آن سیاستمداران ملتهای آنان نابود شدند؟ بخاطر وجود دموکراسی سیاستمداران می آیند ومی روند، اما در نظام فاسد جمهوری اسلامی بخاطر وجود طمع قدرت در سیاستمداران حاضر به تغییر و از دست دادن قدرت نمی شوند حتی به قیمت کُشتار و سرکوب مردم! نمونه بارز آن خود شما که23سال است به طور مستقیم برقدرت تکیه زدید و به هیچ عنوان حاضر به کناره گیری از قدرت نمی شوید.
آقای خامنه ای باز ادعا کردید با تولید و دنبال مارکهای خارجی نبودن بیکاری رفع میشود! نفرمودید چه چیز را تولید می خواهید کنید؟ این تولید که قرار است انجام شود احتیاج به مواد اولیه، ماشین آلات ساخت وفناوری تولید ندارد؟ شما ایا نباید با کشورهای دیگر دنیا در ارتباط باشید تا بتوانید این مواد را به تولید برسانید؟ اگر شما اهل تولید کار بودید در این 33سال آن همه شرکت ، کارخانه و سرمایه خارجی،  ازشرکت کوکا کولا تا صنایع نساجی، کفش ملی ، فرش دستبافت ایرانی....را نابود نمی کردید.
آقای خامنه ای هرچه گفتید به همان اندازه ادعایی که کردید بود یعنی چیزی جز ادعا نبود، هم چون انسانی که درحال جان کندن هذیان گویی می کند، دیگر خود از وضعیت و جنگ درون حزبی بین سران نظام وانزوای خارجی با خبر هستید وصدای خرد شدن این حکومت ظلم را شنیده اید، برای گفتن همین ادعاها بار سفر بسته اید به استان دور دست کشور وگرنه دستور می دادید از جیره خوارانتان برای دستبوسی بیاورند نزد شما.
زنده وپاینده ایرانی و ایران جانم فدای ایران
نویسنده شهاب

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر