۱۳۹۱ مهر ۱۴, جمعه

آقای احمد خاتمی آمریکا در رابطه با ایران در بدترین شرایط قرار نگرفته، در ذلیل ترین شرایط قرار گرفته !


درنمازجمعه امروز تهران آقای سید احمد خاتمی به چند نکته اشاره کرد، بنده به عنوان یک ایرانی خود را پاسخگو به سُخنان ایشان می دانم. ایتدا با انتقاد از آمریکا برای خروج از نام مجاهدین از لیست تروریستی  اعلام کردند این گروه نه به سران نظام بلکه به مردم بی پناه نیز رحم نکرد و آماری از کُشته شده گان به دست این گروه را اعلام کرد. سپس ایشان با ابراز وگلایه از بحث مذاکره با آمریکا به گزارش خبرگزاری فارس: خطیب امروز نماز جمعه تهران ادامه داد: حرف ما این است در این شرایط دم از مذاکره با آمریکا زدن به چه معناست. آیت الله خاتمی گفت:‌ حضرت امام (ره) 33سال پیش گفت «آمریکا شیطان بزرگ است و در این 33 سال شیطنت آمریکا 33 و سه برابر شده است امروز مذاکره با آمریکا و ایران را سر میز مذاکره نشاندن یک هدف استراتژیک برای آمریکاست» ایشان ابراز داشت که آنها می خواهند به مردم منطقه نشان دهند جمهوری اسلامی  سر پیش ما خم کرده. ایشان فرمودند ما داخل کشوربا مشکلاتی رو برو هستیم اما بحران نداریم. وی با اشاره به اینکه آمریکا بیش از ما فقیر دارد حال آنها می خواهند چیزی را که در 8سال جنگ به دست نیاوردند با تحریم به دست آورند. آیت الله خاتمی در ادامه تصریح کرد: مردم عزیز ما به این نکته توجه داشته باشند که زندگی سعادتمندانه و فشارهایی که بر این ملت وارد می‌شود هزینه‌هایی دارد علیرغم تمام مشکلاتی که وجود دارد ما نیز در میان شما مردم زندگی می‌کنیم. وی با ابراز اینکه مردم وبازاریان عاشق نظام خود هستند اعلام داشت آمریکا مذاکره با جمهوری اسلامی را به گور خواهد برد.
ابتدای مطلب عرض می دارم بنده متعلق به هیچ گروه وسازمانی نیستم و همینطور که درنوشته های قبلی خویش هم مطالب خود را بیان کرده ام به عنوان یک ایرانی مستقل نظرات خود را بیان می کنم، به تک تک نظرات و انتقادات افراد احترام می گذارم. آقای سید احمد خاتمی شما از پناهنده شدن  سازمان مُجاهدین به کشوری دشمن سُخن گفتید و آماری از شکنجه شده گان وکشته شده گان به دست این سازمان ارائه دادید. من با هر گونه عمل خشونت طلبانه ای مُخالف هستم و قصد حمایت از هیچگونه عمل خشونت طلبانه ایی را ندارم. اما اگر بخواهیم تمام این گفته های شما را حقیقت محض بدانیم. جای چند سوال می ماند اول آنکه این تشکیلات یک سازمان بود که در پیروزی همین نظام با شما همکاری می کرد وتا نزاع بر سر قدرت بین احزاب نامی از این گروه به عنوان مُنافق برده نمی شد, تمام آشوبها بعداز اینکه خمینی قصد اعلام حکومت اسلامی را داشت آغاز شد که بسیاری این نوع حکومت را ختم به دیکتاتوری می دانستند چیزی که الان شاهد آن هستیم. بگذریم دوم .این سازمان به کشوری دیگر پناهنده شد و از مردم خودش کُشت، چند نفر را به کُشتن داد 1000نفر 1000نفر چند نفر را به کُشتن داد؟ آماری که خود شما بیان کردید نزدیک به 4500می شود. حال شما سران نظام که کشوری را دردست داشتید در روز چند نفر رامی کُشید از بر سرکار آمدن وتیربارانها بر روی مدرسه رفاه تا کُشتار سال67، قتل شاپور بختیار، رستوران میکونوس، کشتن پروانه و داریوش فروهر......درگیری وکشتارکوی دانشگاه سال78 و این اعمال شما ادامه داشت که اوج آن در سال 88 نمایانگر شد به طوریکه به عوامل خود نیز رحم نکردید و بغیر ازکُشتار این همه انسان ترک وطن کرده و در زندان جا گرفته برجا نهادید و از آن زمان این وضعیت ادامه دارد تا شروع قیامها در چند روز اخیر، آمارشکنجه، تجاوزو کشتار شما چند نفر است؟  حتی فقط در یک فقره درباره کشتار سال 67 آماری تا4000نفر هم مُنتشر می شوداگر سازمان مُجاهدین از سران نظام  ومردم می کُشت ، شما که فقط مردم بیگناه را به سلاخ خانه های خود روان می کنید! این سازمان به کشوری دشمن پناهنده شد. شما چگونه دو دستی کشور ایران را تقدیم به دو کشور دیکتاتور روسیه وچین کردید؟ چگونه دریای مازندران را به باد فنا دادید؟ نظام جمهوری اسلامی با در دست داشتن کشوری بیشتر کُشت و خیانت کرد یا یک سازمان کوچک؟ اکنون بازار اقتصاد ایران در دست چین است و بازار تجهیزات نظامی در دست روسیه کمی به درنده خویی خویش نیز بنگرید.
درباره مذاکره با آمریکا بله خمینی آمریکا را شیطان بزرگ می نامید اما به یاد دارید بعداز پایان جنگ ایران وعراق رسوایی مک فارلین که برای فروش تجهیزات آمریکایی وارد ایران شده بود؟ شما که تا این اندازه به سُخنان امام وبنیانگذار انقلاب پایبند هستید چندین بار برسر موضوع افغانستان، عراق وهمین مذاکرات5+1با آمریکا سر میز مذاکره نشستید؟ چرا آمریکا برای مردم شیطان بزرگ است اما برای پس اندازهای حسابهای شما فرشته مهربان می شود؟ درباره فقرا آمریکا اول آن که اگر فقرا آمریکا از فقرا ایران بیشتر است بخاطر این است که جمعیت آمریکا چند برابرجمعیت ایران است آمریکا یک قاره است و ایران یک کشور، فقرا وبیکاران آن کشور پول بیکاری خود را می گیرند اما در ایران باید از گرسنگی بمیرند! چه چیز آمریکا در8 سال جنگ می خواست که به دست نیاورد و الان با فشارهای اقتصادی می خواهد به دست بیاورد؟ شما وسران نظام خواسته صادر کردن اسلام را داشتید وقتی به آن نرسیدید جام زهر نوشیدید! وگرنه جنگ عراق وایران سودی بود برای آمریکا در نزدیک مرزهای دشمن بزرگ خود شوروی آشوبی برپا بود که به نفع آمریکا شد وباعث فروپاشی کمونیست نیز گردید! آمریکا به آن چه خواست رسید ولی شما حسرت رسیدن به قدس و آزادی کربلا را در دل خود داغ گذاشتید.
از مردم می خواهید برای رسیدن به زندگی سعادتمند تحمل کنند وفرموده اییدما هم در میان شما هستیم! 33سال شما کشوری آباد را به ویرانه تبدیل کردید ومردمی که جایگاه قابل احترام داشتند تا حد تروریست تنزل کردند کدام سعادت را وعده به مردم می دهید؟ واگر تا این اندازه به محبوبیت وپابند بودن مردم ایران به نظام خود معتقد هستید چرا اجازه تجمع واعتراض به این عاشقان نظام خود نمی دهید؟ چرا جواب آنها سرکوب شدن شکنجه و زندان است.بله شما در میان مردم هستید اما چون مردم گرسنگی نمی کشیدید اگر گرسنگی می کشیدید شکم شما تا این اندازه ورم نکرده بود از پرخوری. آقای خاتمی با سخن شما موافقم که فرمودید: آمریکا در رابطه با ایران در بدترین شرایط قرار دارد. حتی بنده اظهار می دارم در ذلیل ترین شرایط قرار دارد وقتی درقیام سال88 این دولت آمریکا جرات اعتراض به شما برای کُشتار مردم ایران را نداردو اکنون شخصی همچون هیلاری کلینتون بجای دفاع از حق مردم مشغول دفاع و دادن وعده به شما می شود واقعا باید به این رفتار نظام دولت آمریکا رفتار ذلیلانه باید  گفت .
زنده وپاینده ایرانی و ایران جانم فدای ایران
نویسنده شهاب

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر