۱۳۹۱ مهر ۲۴, دوشنبه

آقای روحانی دولت فراجناحی یا دولت زدو بند جناحی.
به تازه گی آقای روحانی فکر خود را به کارگرفته اند ونقشه جدیدی را برای ورود احزاب اصلاح طلب طرح کرده اند! امروز که دیگر نظام در جوملتهب داخلی و انزوای خارجی قرار گرفته وبه نوعی سقوط و در هم خُرد شدن خود را مُشاهده می کند، حال دلباختگان این نظام از هر دری وارد می شوند تا از فرو ریختن این نظام جلوگیری شود! یک روز عده ای شعار نابودی و خروج اصلاح طلبان را می دهند، روز دیگر شعار خودی وغیر خودی شدن اصلاح طلبان و هر روز با یک شعار با دست پس می زنند وبا پا پیش می کشند! آقای حسن روحانی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، می گوید که همه جریان های سیاسی باید در انتخابات آینده ریاست جمهوری حضور داشته باشند و خواستار تشکیل یک دولت «فراجناحی» در ایران شده است. ایشان درباره حضور اصلاح‌طلبان در انتخابات ریاست جمهوری آینده، گفت: «به نظر من باید همه افراد، گروه‌ها و تشکل‌های سیاسی در انتخابات یازدهم ریاست جمهوری حضور پیدا کنند.» وی به خبرنگاران گفت: «به نظر من دولتی در شرایط فعلی می‌تواند موفق ظاهر شود که فراگیر باشد. ما شرایطی نداریم که یک جناح بتواند از معضلات فعلی عبور کند. از این رو با دولت فراجناحی می‌توانیم از این معضلات عبور کنیم.»ایشان در ادامه اضافه کردند «متأسفانه ما آدم‌های کارشناس و فهیم را به کُنجی منزوی کردیم و امروز شاهد این حجم از فساد در کشور هستیم.»
چندی قبل نیز آقای هاشمی رفسنجانی چنین اظهار داشته بود: «افراطیون، دلسوزان کشور را خانه‌نشین کرده‌اند»، گفته بود: «وضعیت کنونی جامعه، تا حدود زیادی ناشی از انزوای ناخواسته نخبگان کارآمد کشور است...تنها با حضور و مشارکت فعال همه اقشار مردم است که توطئه‌های داخلی و خارجی خنثی و راه پیشرفت و توسعه کشور هموار خواهد شد
آقای روحانی معنی دولت فرا جناحی چیست؟ مگر حزب و جناحی در کشور مانده؟ در ایران طی33 سال دو حزب مانده اند یکی اصولگرایان که همان اقتدارگرایان هستند و تغییر نام دادند و دیگر حزب  حزب اصلاحات است که آن هم مُنشعب شده از همان طیف اقتدارگرایان هستند! دراین میان بعداز جریان اصلاحات وجواب ندادن آن در نظام اصلاح طلبان به گنجی خزیدند و اصولگرایان میدان دار این نظام گشتند! اصلاح طلبان بعد از قیام سال 88 به فتنه گران مشهور شدند! اصولگرایان که صف متحدی تشکیل داده بودند و به طور کلی نظام را درقبضه خود گرفته بودند به مرور زمان هر کدام به تکه ای جدا تقسیم شدند! حال منظور شما از شرکت همه گروها چیست؟ همین دو طیف اصلاح طلب به چند گروه بدل شده و اصولگرایان شقه شده را می گویید؟ به راستی ایران فقط برای اصلاح طلبان واصولگرایان بعداز33 سال مانده؟  بقیه احزاب و گروهای دیگر که خارج از این گردونه نظام هستند حق دخالت ندارند شما این ائتلاف را ائتلاف فراجناحی نامگذاری می کنید یا زدو بند جناحی؟ اصلاح طلبان در8 سال زمامداری خود معجزه خود را نشان دادند! و اقتدارگرایان نیز در این هشت سال هنر زمامداری خود را نشان داده اند! حال با اتحاد این دو طیف که شما ادعای تشکیل دولت فراجناحی می کنید چه ویرانی دیگری قرار است براین کشور تحمیل شود؟ حتما هر روزبخاطر اختلاف نظر کار را به زدو خورد ویا تعطیلی دولت ومملکت می رسد. آقای روحانی مثلا با تشکیل چنین دولتی چگونه از مخمصه های گرفتار نظام شده رهایی می یابید؟ تحریمات اعمال شده برکشور را چگونه بر طرف می کنید؟ برای پرونده هسته ای هیچ کدام از سران نظام هیچ حقی برای زدن حرفی ندارند جز رهبر وسپاه پاسداران، حال شما بازی جدیدی به راهاُفتاده ،برای ادامه مذاکرات سابق به بهانه رها کردن غنی سازی ارورانیوم 20% و حتی اگر این مذاکرات به نتیجه برسد، جامع زهر را سربکشید واز این تحریمات رهایی یابید اول آنکه با ریزش نیروهای درون حاکمیت روبرو خواهید شد. دوم با پرونده نقض حقوق بشر ایران که در شورای امنیت است چه می کنید؟ با تحدید کشورها و حمایت از گروهای تروریستی چه خاک برسر می ریزید؟ شما که نفستان به بودن این گروها ی تروریستی وابسته است! آقای روحانی آدم های نخبه که شما از منزوی شدن آنها سُخن می گویید کاری برای این نظام نکردند امروزی که در آن هستیم نتیجه فکرها وتفکرات همان افراد نخبه و دلسوز انقلاب است! مگر یکدفعه کشور در این باتلاق فرو رفت در این 33سال آهسته وپیوسته ایران را درباتلاق فساد فرو بردید! حال می خواهید با این تکه های گروهای پس مانده از اصلاح طلبان واقتدارگرایان تز دولت فراجناحی بدهید برای حفظ نظام؟ نام این دولت را باید دولت زدو بند جناحی دانست و مطمئن باشید راه به جایی نمی برید جز ناکجا آباد! ترسم نرسی به کعبه ای اعرابی  این ره که تو می روی به تُرکستان است.
آقای رفسنجانی شما که با آوردن دو فرزند خود نقش قهرمان را می خواهید برای خود و خانواده خود بازی کنید، خود را پدر ملت وهمسرخویش رامادر ملت می خوانید. منظورتان از خانه نشین شدن دلسوزان نظام شما و امثال شما است؟ مگر در زمان شما وضعیت برای مردم از لحاظ آزادی و آبادی فرقی می کرد؟ همین تورم هم در آن زمان بود با این تفاوت که هنوز تا این اندازه در انزوا قرار نگرفته بودیم و ذخائر ارزی بیشتری موجود بود. مثلا دلسوزانی چون شما پرونده رستوران میکونوس، انفجار مرکزآمیا در آرژانتین، قتلهای زنجیره ای.....بوجود آمد. و به مرور زمان تحریمات و انزوای جهانی برنظام روز افزون شد.
درآخرمطلبم بنده این سُخن را می گویم خدمت همه آزادیخواهان ایران زمین امروز نظام خود را در آستانه سقوط ونابودی می بیند، هر راهی را برود خود را نابود کرده اگراز پرونده هسته ای خود عقب نشینی کند جام زهر را نوشیده، اگر عقب نشینی نکند با فشارهای بیرونی و درونی روز افزون از بین خواهد رفت. امروز وقت و زمان اتحاد است، امروز به خو آییم قبل از آنکه فردا دست پشیمانی بر دست بکوبیم.
زنده وپاینده ایرانی و ایران جانم فدای ایران
نویسنده شهاب

http://magalh91.blogspot.com
هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر