۱۳۹۱ مهر ۲۸, جمعه

رزمایش الی بیت المقدس به نام دفاع از مقدسات درعمل دفاع ازظالمان.

رزمایش الی بیت المقدس {به سوی خانه مقدس} در گفتار فرمانده هان عملیات ومقامات نظامی جنبه دفاع علیه تهاجمات غرب را داردو جوابی به توهین علیه پیامبر اما در عمل این رزمایش یک رزمایش از پیش برنامه ریزی شده بود! با نزدیک شدن به باز شدن مدارس و شروع شدن تحریمات نظام خود پیش بینی قیامها مردم وپیوسته شدن این قیامها با اعتراضات دانشجویی را کرده بود، از اواسط شهریورماه سپاه اعلام کرده در اواخر مهرماه رزمایشی را درتهران برپا می کند با نام جوادالائمه اما با تغییرات ناگهانی که درسیاست کشورهای غربی علیه ایران انجام شد، تحریمات باعث فلج شدن نظام شد، این تحریم ها برخلاف گفته های سران نظام که ایستاده ایم ومقاومت می کنیم ازپایه نظام را به لرزه درآوردو شاهد انواع اعتراضات بودیم از اعتراضات کارگری، معلمان، دانشجویان...تا کسبه وبازاریان بودیم. دراین مدت با پخش شدن فیلم اهانت به پیامبر بهانه ای به دست نظام داد که نام این رزمایش وهدف این عملیات را به ظاهر تغییر دهند.
 فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) سردار کاظمی با اشاره به اهداف برگزاری رزمایش بزرگ الی بیت‌المقدس گفت: این رزمایش پاسخی به اقدام موهن آمریکایی- صهیونیستی به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص) است. وی خاطر نشان کرد: آمادگی بسیجیان برای مقابله با تهدیدات نرم و نیمه سخت مسلحانه و غیر مسلحانه دفاع سخت، دفاع از کوی و برزن و دفاع از دکترین دفاعی سپاه از دیگر اهداف برگزاری رزمایش الی بیت المقدس است. فرمانده سپاه محمدرسول الله تهران بزرگ در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی براینکه آمریکا، صهیونیست و برخی کشورهای منطقه‌ای بیان می‌کنند که سپاه اختلالاتی را در فضای سایبری کشور ایجاد کرده است گفت: لشکر سایبری سپاه هیچ اخلال سایبری را انجام نمی‌دهد و در دفاع سایبری در حال حاضر که این لشکر حضور دارد اقدام وبلاگ نویسی، کاریکاتور را انجام می‌دهد و هیچ گونه ارتباطی با اختلال‌های ایجاد شده در فضای سایبری نداریم و در شان خود نیز نمی‌بینیم که این گونه اقدامات را انجام دهیم.
اول آنکه سردار کاظمی اگر به پیامبرشما از طرف فردی با ساخت یک فیلم موردتوهین قرار گرفت، سالیان سال است که نظام جمهوری اسلامی بصورت سیستماتیک باعث اذیت وآزار پیروان ادیان دیگر شده ویا به هر نوع  از گفتار تا کشیدن کاریکاتورادیان مختلف مورد اهانت قرارمی دهد! نمونه اخیر این اهانت را می توان کاریکاتور روزنامه کیهان به حضرت یوسف و صلیب مسیحیان بود مثال زد، جای تعجب دارد که هیچ واکنشی از طرف هیچ کدام از مسئولان ومراجع نظام اراز نگردید! درباره اختلالات سایبری یا همان فضای مجازی که آمریکا و اسرائیل ادعا کرده بودند  سپاه اختلال در فضای مجازی ایجاد می کند،  درجواب خبرنگارمُنکر این امر شدید وبا ادعای فراوانی اظهار داشته اید: در شان خود نمی بینید چنین کاری انجام دهید! آیا واقعا شما معنی شان و شرافت را می دانید؟ اگر سپاه و ارتش سایبری اختلال سایبری ایجاد نمی کند و کار این ارتش وبلاک نویسی وکاریکاتور است، این همه سایتهای فیلتر شده، هک کردن سایتها، دستگیری وبلاک نویسان ، فیلتر کردن ویا هک کردن وبلاکها کار چه گروهی است؟ اگر کار ارتش سایبری سپاه است پس شما دروغگو هستید که می گویید ارتش سایبری چنین کاری نمی کند، اگر واقعا شما چنین کاری را انجام نمی دهید و این عمل ننگین کار گروه  ویا سازمان دیگری است باید گفت بسیار درنهایت حقارت وفلاکت قرار دارید که گروه دیگری در فضای مجازی کشور جولان می دهد وشما کاری نمی توانید انجام دهید! حال کدام سُخن درست است؟ شما دروغ می گویید که اختلال در فضای مجازی ایجاد نمی کنید؟ یا واقعا ناتوان از حفاظت فضای سایبری کشورهستید؟ در این 3 روز رزمایش چه کاری جز ایجاد اختلال شدید در فضای سایبری انجام خواهید داد؟ جز این است که می خواهید اینترنت را قطع کنید و یا با اختلال روبرو کنید تا در زمان قیامهای داخلی آماده گی قطع ارتباطات را داشته باشید؟
این رزمایش از پیش  تعیین شده بوده و قصد آن نه دفاع از مقدسات و نه دفاع دربرابر کشورهای غربی است! بلکه هدف این رزمایش آماده گی برای سرکوب قیامهای داخلی است! رزمایش مبارزه با نیروهای خارجی درون شهر انجام نمی شود بلکه در فضای بیرون از شهر و موقعیتهای مرزی انجام می گیرد، کاش دروغ هم اگر می گفتید دروغی به این آشکاری نبود دیگر کیست که ندادند رزمایشهای داخلی نوعی دفاع شهری وجنگ درون شهری است، برای مبارزه  با کشورهای برون مرزی رزمایشها  در بیرون از شهرها ومناطق مرزی انجام می شود؟ رزمایش های درون شهری نوعی آمادگی برای سرکوب و جنگ چریکی است. نظام به اسم  دفاع از پیامبرو آماده گی مبارزه با کشورهای غربی، اما با هدف دفاع از نظام این رزمایش را برای آماده گی علیه قیامهای درونی به راه انداخته! همانطور که اکثر مردم در جریان هستند با فشار تحریم ها و به لرزه در آمدن این نظام زیر بار این تحریمات، ترس از فراگیر شدن اعتراضات مردم بیکار و کسبه هایی که با بازاراقتصاد ورشکسته روبرو هستند، احتمال سرنگونی دولت بشار اسد وفراگیر شدن جو شادی درجامعه از این رویداد، احتمال حمله نظامی به ایران وبرپایی آشوبهای خیابانی،  نزدیک شدن به زمان انتخابات و ترس از شکل گیری اعتراضات، سعی دارد در هرکدام  یک از زمانهای نام برده شده آماده دفاع از خود باشد. اکنون این رزمایش را جهت آماده شدن برای مانده گاری خود انجام می دهد نه دفاع از مقدسات و یا مبارزه با غرب.   تنها هدف این رزمایش برای سران این نظام سرکوب معترضین است. سران ومسئولان دولتی و نظامی حکومت خود به این امر واقف گردیده اند که در چه منجلاب بی اعتباری درون مرز و برون مرزقرار گرفته اند. وتصمیم دارند همچون شاگردان خود قذافی و بشار اسد در خون مردم غلط بزنند و با قیمت خونریزی هم اگر شده حکومت خود را حفظ کنند. اما زهی خیال باطل دیگر شما نه در برون مرز ونه در درون مرز جایگاهی ندارید، تنها چاره شما از دست دادن قدرت است، حال یا با مسالمت یا با خشونت.  وملت ایران کم کم به آن آماده گی دارند می رسند که در برابر شما ایستاده گی کنند ونهراسند این امر را می توانید در قیامهای اخیر مشاهده کنید.
زنده وپاینده ایرانی وایران جانم فدای ایران
نویسنده شهاب
http://magalh91.blogspot.com

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر