۱۳۹۱ آبان ۵, جمعه

آقای لاریجانی شما به عنوان ریاست مجلس اول بگویید معنی یاغی و یاغیگری را می دانید.
به گزارش خبرگزاری ایلنا علی لاریجانی، رئیس کنونی مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه (۲۴ اکتبر / ۳ آبان) در نطق پیش از دستور خود گزارش اخیر احمد شهید، گزارشگر سازمان ملل در مورد وضعیت حقوق بشر در ایران را مورد انتقاد قرار داد.
وی همچنین مدعی شد که این گزارش «هیچ سنخیتی با مبانی سازمان ملل در حفظ حقوق انسانی و احترام به تکثرفرهنگ‌ها ندارد و برعکس نوعی از یاغی‌گری بین‌المللی را ترویج و تثبیت می‌کند.» رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین به بان کی‌مون، دبیرکل سازمان ملل حمله کرد و وی را مورد انتقاد قرار داد. لاریجانی گفت: «ممکن است به خاطر نفوذ آمریکا موفق شوید چند صباحی از این گزارش‌ها در فضای بین‌المللی پراکنده نمایید، اما مطمئن باشید، اساس سازمان ملل را متزلزل کرده‌اید و با رقص سیاسی خود، هویت سازمان ملل را به سخره گرفته‌اید.» وی در ادامه بیان داشت سازمان ملل بجای بازیهای سیاسی بفکر احقاق حقوق فلسطینیان باشد. لازم به ذکر است در گزارش احمد شهید که به تازه گی منتشر شده است در قسمتی از آن اینچنین آمده است: احمد شهید در گزارش خود همچنین اعلام کرده بود که در سال گذشته‌ی میلادی در ایران ۶۷۰ نفر اعدام شده‌اند که این رقم نسبت به جمعیت کشور، بالاترین میزان اعدام در جهان محسوب می‌شود.
آقای لاریجانی بنده به عنوان یک ایرانی از شما سوال می کنم شما درچه جایگاهی هستید که نهاد بین المللی سازمان ملل را متهم به یاغی گری می کنید؟ چگونه است هنگامی که همین نهاد در دفاع از نظام منحوس شما ویا به مخالفت با کشورهای مخالف شما قطعنامه ای صادر می کند آن نهاد را نهادی بین المللی و در خور تجلیل می دانید؟ وچگونه زمانی که همین سازمان حرف حق و برپایه دلیل و منطقی را برعلیه نظام شما اظهار می دارد نقش یاغی و یاغیگری را به خود می گیرد؟ اگر سازمان ملل یاغی گری را ترویج می کند و ریاست آن رقص سیاسی انجام می دهد، برای اعتبار بخشیدن به برگزاری اجلاس کذایی عدم تعهد در ایران با هزاران درخواست و دادن فرش ابریشمی با نقش همین  ریاست سازمان ملل که رقص سیاسی انجام می دهد به دنبال کسب اعتبار بودید؟
آقای لاریجانی اگر گزارش واقعی یک بازرس سازمان ملل متناسب با سازمان ملل و تکثیر فرهنگها نیست، دروغگویی، بی کفایتی، به فساد کشیدن جامعه، بازداشت، شکنجه قتل عام یک نظام تکثیر مناسب یک فرهنگ در جامعه جهانی است؟ اگر گزارش واقعی از سلاخی مردم یک کشور نوعی یاغیگری به حساب می آید، چنین بی ادبانه سُخن گفتن درباره سازمان بین الملل، تجهیز نیروهای تروریستی در سرتاسر دنیا، دفاع از حکومتهای خونریز  چه نام می گیرد؟
آقای لاریجانی شما به جای اینکه سنگ فلسطین را به سینه بزنید آن هم نه برای دفاع از مردم فلسطین بلکه برای متشنج کردن فضای بین المللی و پرت کردن حواس جامعه جهانی از جنایات درون ایران، بهتر است کمی تمرین سُخن گفتن دیپلماسی کنید! وگرنه دیگر کسی نیست نداند یکی از عواملی که باعث این بوده که فلسطینی ها علاوه بردرگیری با اسرائیل به جنگ درون گروهی روی بیاورند نظام جمهوری اسلامی بوده! با تجهیز گروه حماس وحزب الله لبنان برای درگیری با اسرائیل و نیروهای دیگر فلسطینی! آقای لاریجانی یاغیگری اعلام واقعیت درون یک جامعه نیست! واقعیتی که دیگر در درون وبرون ایران مشهود است! از شکنجه، شلاق زدن، قطع دست وپا، اعدامهای دسته جمعی، این واقعیت ایران است و یاغیگری درون آن نیست ! یاغی و یاغیگر کسانی هستند که باعث به وجود آمدن چنین اعمالی در یک کشور می شوند! اگر سران یک نظام در لیاقت وکفایت بودند با درست کردن فضای اقتصادی و اجتماعی مناسب دیگر لازم نبود چنین سلاخ خانه ای راه اندازی کنند و بجای گسترش رابطه با کشورها ،گسترش فضای اقتصادی ، اجتماعی لازم نبود فضای زندانها را گسترش دهند و طنابهای دار را بیشتر برافراشته کنند. 33سال است در اشکارا ونهان سلاخی کردید! آیا فضای جامعه امنیت پیدا کرد ؟ فضای کسب وکار بهتر شد؟ یا خشونت را دردر جامعه گسترش دادید و دیدن جان کندن انسانها را بر روی طناب دار امری عادی کردید؟ با انجام رفتارهایی چنین خشونت آمیز در جامعه خشونت را امری عادی جلوه دادید و الان آمار قتل و جرم وجنایتها خود شاهدی بر بی کفایتی شما در برقراری عدالت و جامعه ای امن است.
آقای لاریجانی چرا بیهوده تهمت زدن و انکار واقعیت؟ چرا دیگران را به خوش رقصی  متهم کردن؟ شما که تا این اندازه به نظام خود و رفتار آن مطمئن هستید چرا از بازدید ناظر ویژه سازمان ملل از زندانهای ایران و دیدار با خانواده های زندانی وفعالین سیاسی واهمه دارید؟ شرط نظام جمهوری اسلامی برای قبول کردن ناظر اول مسلمان بودن ناظر بود بعد زن نبودن ودر آخر غربی نبودن آن ، حتی با اینکه همان ناظری که شما در نظر داشتید تعیین گشت چرا برای آشکار شدن  واقعیت از ورود ایشان به ایران و دیدار از زندانها جلوگیری می کنید؟ چنان با وقا حت از نقض حقوق بشر در عربستان وبحرین.....کشورهای غربی گلایه می کنید که گویی نظام جمهوری اسلامی بهشت برینی برای مردم ایران ساخته! خوب اگر واقعا چنین بهشتی را بنا کرده اید بگذارید دنیا ببیند و نظام شما را تحسین کند. اینگونه با یک تیر دو هدف می زنید اول آنکه شما به دنیا نشان می دهید مخالفان شما دروغ می گویند و دوم با دیدن این بهشت برین صادرات اسلام را به راحتی انجام می دهید، حتی بدون اینکه شما به دنبال فرستادن فرهنگ خود برای کشورهای دیگر باشید مردم کشورهای دیگرخواهان داشتن فرهنگ شما می شوند.
در آخر مطلبم اظهار می دارم آقای لاریجانی شما و تمامی سران نظام خود می دانید نه تنها بهشتی به وجود نیاورده اید بلکه روزگاری بر سر مردم ایران ومخالفان خود در زندانها به بار آورده اید که جهنم دربرابر آن بهشتی جاودان است! خود می دانید تا چه اندازه در بین مردم جامعه منفور هستید وگرنه اجازه تجمع به مخالفان خود را می دادید، نه اینکه هر مُخالفی را با هر توانی که دارید سرکوب کنید! آقای لاریجانی شما  وسران نظام جمهوری اسلامی در انجام رقص سیاسی اُستاد هستید! سران نظام هستند که با رقص سیاسی و هوچیگری فضای جامعه جهانی را می خواهند از نقض حقوق بشر در ایران مُنحرف سازند و با خوش رقصی نزد کشورهای دیکتاتوری هم چون چین وروسیه ثروت ملی ایران را به تاراج دهند و با تجهیز تروریستها جامعه جهانی را به هرج ومرج بکشانند! یاغیگری را شما انجام می دهید که هر روز قربانی از جان ومال این ملت می گیرید. باشد که به زودی پاسخگوی اعمال ننگین خود باشید.
زنده وپاینده ایرانی و ایران جانم فدای ایران
نویسنده ستار

    http://magalh91.blogspot.com

                                                


۳ نظر:

 1. حالا چون مرده من چیزی نمی گم ولی خدائیش خودتون کلاه خودتونوقاضی کنید ومنصفانه نگاه کنید آیا آزادی بیان این است که یک وبلاگ نویس در پیت ویک کارگر ساده هرچند قاونونا وعرفا وشرعا حق اظهار نظر داشته باشد به رئیس مجلس مملکت توهین کند...... من بودم نه تنها ایشونوزندان نمی بردم بلکه دردم اعدامش می کردم
  درود به شرفت
  شرف به درودت

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. دو مثقال خریت ز خران چیزی نیست

   این ادمی است ک الحق دو سه خروار خر است
   در پاسخ ب کامنت اقا رضای گل

   حذف
  2. خب مشکل همینجاس ک ستار و... اینارو ب ریاست قبول ندارن
   اما چرا بخاطر عقیده شون باید کشته بشن
   چرا باید عقایدشون رو با خون خودشون بنویسن و امضا کنن؟؟

   حذف