۱۳۹۱ مهر ۲۶, چهارشنبه

آقای خامنه ای، آقای لاریجانی حل مشکلات مردم خراسان شمالی پیش کش، ایران را بیش ازاین ویرانه نکنید.

آقای خامنه ای درسفر چند روزه به خراسان شمالی باسُخنان ریا کارانه خود سعی کرد که درآن جا به مردم ایران ندا دهد، ایران در امنیت قرار دارد ونظام جمهوری اسلامی در اوج قدرت پوشالی خود ایشان برای تکمیل فریبکاری خویش به نقل از خبرگزاری مهر: آقای خامنه ای در جلسه ویژه هیئت وزیران در بجنورد خطاب به دولت تاکید کردند: در سال آخر خدمت دولت، امکانات و انرژی موجود، منطقاً باید صرف پروژه های نیمه تمام شود. به علت پرداختن به مسائل دیگری که موجود است زیاد به این مسئله نمی پردازم چون دیگر همه ملت ایران می دانند این سُخنان ودستورات و ارائه طرحها جز فریبی بیش نیست! اگر قرار بود طرحهای نیمه کاره شهرستان بجنورد تمام شود در سرتا سر کشور طرحهای نیمه کاره تمام وبیکاری از حد گذشته پیش نمی آمد! مگر روز اول کشور ایران دارای این همه گرفتاری بود با همین سُخنان ریاکارانه وطرحهای فریبکارانه ایران را در باتلاقی از گرفتاری کشانده اند! فقط خدمت آقای خامنه ای  به عنوان یک ایرانی خواهش می کنم دست از قدرت پرستی خویش بردارد، ایران را بیش از این به ویرانه تبدیل نکند، قبل از آنکه قیامها شکل بگیرد و یا جنگ داخلی در کشور فرابگیرد، این لطف را نظام جمهوری اسلامی  که مسئولانش خود را نوکر ملت می دانند انجام دهند، این کشور را رها کنند با یک رفراندوم بیایید مشخص کنند ببینید مردم ایران چقدر از داشتن نوکرانی چون شما بیزار هستند.
سُخن بعد من با آقای صادق لاریجانی است که به عنوان ریاست دستگاه قضایی بجای اینکه انسانی راستگو وپارسا باشد، انسانی فریبکار وجلاد است! به نقل از خبرگزاری مهر: رئیس قوه قضاییه در سخنان خود به گزارش اخیر گزارشگر ویژه سازمان ملل اشاره کرد و افزود: موضوع مورد اشاره این گزارش درباره اعدام‌ها در ایران تعرض به قوانین اسلامی است که نه‌تنها در ایران بلکه در تمام کشورهای اسلامی وجود دارد و درواقع ارزش‌های اسلامی تمام مسلمانان جهان است، اما جای سوال این است که چرا تنها به ایران فشار می‌آورند و با دیگران کاری ندارند آملی لاریجانی با تاکید بر این‌که " در جمهوری اسلامی ایران مطلقا اعدامی سیاسی نداریم و افراد اعدامی یا قاچاقچی مواد مخدر یا متعرضان به جان و مال و نوامیس مردم بوده‌اند. ایشان در ادامه درباره تحریم های انجام شده اظهار داشتند: با تاکید بر این‌که " البته تحریم‌ها تاثیراتی بر کشور داشته است " افزود: همانگونه که مقام معظم رهبری نیز تاکید داشتند،‌ این گونه تحریم‌ها مساله جدیدی نیست و با توجه به وجود استعدادهای ناب جوانان ایرانی و منابع سرشار قطعا از این مشکل نیز عبور خواهیم کرد.
آقای لاریجانی شما مسئول دستگاه قضایی نیستید! شما مسئول نقش عروسک خیمه شب بازی کردن برای سران نظام هستید. اقای لاریجانی اول انکه اگر شما کار اسلامی انجام می دهید اول باید با درست کردن فضای کار و درآمد جلو فساد ونابسامانی را بگیرید تا کار خلق خدا را به فروش مواد مخدروحمله به نوامیس مردم نکشانید وبرای آنها چوبه دار نسازید! اگر در کشوری فقر باشد و مردم بخاطر فقر دست به جرم وجنایت می زنند مسئولان آن نظام را باید مجازات کرد که تا این اندازه بی لیاقت درحکومت داری بودند. دوم اگر درجوامع اسلامی دیگر این عمل انجام می شود به اندازه جنایات شما نیست، و مردم را اینگونه قصابی نمی کنند بخاطر بی کفایتی مسئولان نظام. با فراهم کردن کار و شوق زندگی پیشگیری از به وجود آمدن جرم وجنایت می کنند.
دوم آقای لاریجانی چگونه می توانید به این راحتی دروغ بگویید که اعدام سیاسی در نظام شما نیست؟ از زمان به قدرت رسیدن این نظام هرچه اعدام شد قاچاقچی و مزاحم نوامیس مردم بودند؟ تیربارانهای روی پشت بام مدرسه رفاه بدون دادگاهی،کُشتارترکمن صحرا،کشتارآمل وتبریز، کُشتار قیامهای سال 60 اعدامهای سال67همه آنها قاچاقچی بودند؟ گشتارآیت الله شریعتمداری، پروانه و داریوش فروهر، جعفر پوینده، محمد مختاری، فرزاد کمانگر،علی حیدریان،فرهاد وکیلی، شیرین علم هولی ...... همه این اعدامها جزء قاچاقچیان و حمله به نوامیس مردم بودند؟ درقیام سال 78 وسال 88 این همه  بازداشت، شکنجه، تجاوز وقتل که بر سر مردم  آمد همه قاچاقچی و مزاحم نوامیس مردم بودند؟ ایا خونخوارتر ازخود دیده اید؟ آقای غلامرضا خسروی و بسیاری چون او که اکنون بین اعدام وزندگی مانده اند جزء همین اشخاص هستند؟ اگر اینگونه است چرا درخواست نوشتن توبه نامه به آقای خسروی دادید ؟چگونه او قاچاقچی و یا مزاحم نوامیس مردم است که با توبه نامه او را بعداز سالیان فراوان زندان وشکنجه میرهانید؟ آقای لاریجانی حتی اگر حرف دروغ شما را راستگویی مطلق بدانیم این عزیزان نباید اعدام می شدند ویا در خطر اعدام باشند! بلکه شما وسران نظام باید مجازات شوید که با بی لیاقتی خود جامعه ای پر از قاچاقچی و مزاحم نوامیس مردم ساخته اید. این همه زندان در زندانی از ظلم شما در عذاب به سر می برند قاچاقچی ومزاحم نوامیس مردم هستند؟ آقای طبرزدی،مجید توکلی، قاسم شعله سعدی، سعید ماسولی، کاظمینی بروجردی،.....خانمها بهاره هدایت، زینب جلالیان، خانم نسرین ستوده ....... وبسیاری دیگر این افراد به چه گناه در زندان هستند؟ ای از خدا بی خبر ای از خدا بُریده وبه شیطان دلبسته، خانم نسرین ستوده بخاطرجلوگیری از دیدار فرزندانش دست به اعتصاب غذا زده آخر این چه دینی است که ادعای اجراء آن دارید اما برای اجرای آن راضی به انجام هرگونه ظلم وجوری هستید؟ این چه اجراءدینی است که به اسم خدا و دین خدا بنده گانش را بطور مستقیم وغیر مستقیم به نابودی ونیستی می کشانید؟
آقای لاریجانی در ادامه سُخنان خود از چاپلوسی کم نگذاشتید وسُخنان رهبرتان را تکرار کردید، اما نفرمودید چگونه رهبر قرار است با کمک استعداد ناب جوانان از تحریمها بگذرد؟ آیا با پا گذاشتن برسر انسانهای فقیر و له کردن زندگی انسانهای درمانده؟ اگر می توانستید از تحریمات بگذرید که گرفتار تحریم نمی شدید. با آن همه ادعا در مسئولان از ارزان کردن قیمت دلار تا حذف آن الان در منجلاب قحطی کشور گرفتار شده! و بساط به دار آویختن ملت به جرم گرسنگی برای شما آماده شده ، به زودی با قیامهای همگانی سرنگونی این حکومت خونخوار را خواهید دید. آنگاه جوابگوی اعمال ننگین خود باشید.
زنده وپاینده ایرانی و ایران جانم فدای ایران
نویسنده شهاب

http://magalh91.blogspot.com

۱ نظر: