۱۳۹۱ مهر ۲۴, دوشنبه

آقای خامنه ای دشمنی بدتر از سران نظام برای ایران نیست.
آقای خامنه ای در جمع مردم شهر شیروان اظهار داشتند: : مسؤولان مراقب باشند نگذارند دشمن این آرامش کشور را برهم بزنند، تا قبل از انتخابات و در دوره انتخابات، باید آرامش کشور حفظ شود و نگذارند فضای کشور منقلب شود. ایشان  با اشاره به ناکامی دشمنان ملت ایران در سه دهه اخیر تاکید فرمودند، با اشاره به ناکامی دشمنان ملت ایران در سه دهه اخیر تاکید کردند: مسئولان در مسائل اقتصادی به سه عنصر "نگاه علمی، برنامه‌ریزی مدبرانه و ثبات و استمرار سیاستها" توجه کامل کنند تا به فضل الهی و به برکت هوشیاری ملت، زورگویان جهانی در مقابله اقتصادی با ایران نیز ناکام بمانند. با اشاره به نعمت بزرگ و بسیار مفید "آرامش و ثبات سیاسی" در کشور، خاطر نشان کردند: ایجاد بی‌ثباتی در کشورهای مختلف از جمله سیاست‌های مزورانه استکبار است اما ایران عزیز به "برکت هوشمندی، آگاهی و بصیرت حقیقتا تحسین‌برانگیز ملت" و به پشتوانه حضور مردم در صحنه از "آرامش و ثبات سیاسی مثال‌زدنی" برخوردار است. آیت‌الله خامنه‌ای در تشریح نمونه‌هایی از تلاشهای سلطه‌گران برای ایجاد بی‌ثباتی در ایران، به ایجاد درگیری‌های قومی در اوایل انقلاب، تحمیل جنگ هشت ساله به دست صدام دیوانه و با همکاری گروهک‌های خائن و نیز ناآرامی سال 78 و فتنه سال 88 اشاره کردند.وی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری در خرداد سال آینده تأکید کردند: در مدت باقیمانده تا انتخابات و در خود انتخابات، همت همه مسئولان بر حفظ آرامش و اجتناب از جنجالی شدن فضای سیاسی کشور متمرکز باشد. آقای خامنه ای افزودند: سردمداران آمریکا و غیر آمریکا مدام از مخالفت مردم ایران با نظام و اسلام دم میزنند، آنها ظاهرا ملت ایران را جزو مردم ایران نمی‌دانند و یک موجود موهوم را، مردم ایران تصور می‌کنند، اما مردم همین‌هایی هستند که در چند روز اخیر، حماسه آفریدند و نشان دادند که دشمن دروغ می‌گوید و مغرضانه قضاوت می‌کند.
آقای خامنه ای این دشمن فرضی وخیالی کیست که شما و مسئولان نظام 33سال سُخن از آن می گویید؟ از مسئولان درخواست کرده اید که مراقبت دشمن باشند جو جامعه را بهم نریزد! فعلا خود مسئولان از هر دشمنی خطرناکتر هستند! چنان برای صندلی قدرت به جان هم اُفتادند که گویی جانشان را دارند می گیرند! آقای احمدی نژاد  برادران لاریجانی راتحدید می کند، نماینده گان مجلس احمدی نژاد را، رفسنجانی مدتی خود را در گوشه ای خیز می دهدمدتی نقشه مُنجی را می خواهد بازی کند! به راستی اگر دشمنی وجود داشته باشد دشمنی خطرناکتر از خود سران ومسئولان این نظام برای ایران هست؟ آقای خامنه ای اگر سُخن شما ارزش واعتباری برای مسئولان داشت در همان تهران تذکر می دادید لازم به بستن کوله بار سفربرای خراسان شمالی نبود! عجب سُخنی گفته اید! از 3 دهه ناکامی دشمن سُخن گفتید و از مسئولان خواسته اید با نگاه علمی، برنامه ریزی مدیرو مدبرانه وثبات واستمرارسیاستها تحریم ها را ناکام بگذارند! آقای خامنه ای کسی که می گوید دشمن ناکام مانده یعنی سیاستهای وی پیشرفت اگر نداشته لااقل درجا مانده است، ولی اگر چشم باز کنید می بینید تنها کسی که در این 3دهه شکست خورده نظام جمهوری اسلامی است بطوریکه در انزوای کامل قرار گرفته! اگرسران نظام این 3عنصر را داشتند دیگر اینگونه، کشور به نابسامانی کشیده نمی شد، نظام جمهوری اسلامی دراین مدت که شما فرمودید جز شکست چیزی نداشته و در این تحریمات که دیگر فلج شده است وکاری نمی تواند انجام دهد. اگر بی ثباتی در کشورهای مُختلف ازسیاستهای دشمن است، خوب در سُخنان قبلی خود از نا آرامی و اعتراضات مردمی در همان کشورهای دشمن نام بردیدآن نا آرامی ها کارو توطئه کیست؟ از هشت سال جنگ سُخن گفتید و از درگیریهای سال 78 و88 یا به قول شما فتنه فتنه گران که دشمن به راه انداخته بود.
آقای خامنه ای شروع جنگ هشت ساله با صادرات اسلام از طرف نظام همراه گردید و دخالتهای جمهوری اسلامی در بخش شیعه نشین عراق که باعث دادن بهانه به دست صدام برای حمله به ایران گردید، و همینطور که مجاهدین به عراق رفتند حزب الدعوه که الان آقای نوری مالکی نخست وزیر عراق از آن حزب شده و لشکر بدر که زیر نظر آیت الله باقر حکیم بود روبروی لشکر عراق ومردم عراق ایستاده بود! در قیام سال 78 بعداز رو شدن دست باند سعید امامی که از نوکران این نظام بود ، بسته شدن روزنامه سلام  اعتراضی دانشجویان انجام دادند که به آرامی به پایان رسید، اما یاغیانی که شب هنگام بصورت وحشیانه با حمله به خوابگاه دانشگاه جنایتها آفریدند، وآن قیام را رقم زدند! سزای آن دانشجویان حبس وکُشتار شد! پاداش یاغیان فرار از محاکمه و رسیدن به مشاغل بالا! قیام88 از زمانی کلید خورد که شما درشهریور87دردیدار با هیئت دولت اظهار داشتید دولت خود را برای خدمت رسانی  برای چهار سال دیگر آماده کند و فکر نکند بعد از این چهار سال عمر این دولت تمام است! هنوز انتخاباتی انجام نشده بود شما وعده ریاست جمهوری دور دوم را به احمدی نژاد دادید! حال چه کسی دراین ماجراها  باعث آشوب گردید؟ چه کسی عامل فتنه بوده و فتنه گر کیست؟ درآخر سُخنان خود اظهار داشتید دولت امریکا و غیر آمریکا مردم را مخالف نظام می دانند ولی مردم همین کسانی هستند که در این چند روزاخیر حماسه آفریدند. کدام مردم را می گویید همین اشخاصی که در هر سفر مسئول نظام با اتوبوس از پایگاه بسیج محله ها و ادارات جمع می کنند و به آن شهر می آورند یا مردمی که با نوشتن فقر ونداری خود بر روی کاغذ برای تحویل دادن نامه های خود به دنبال شما می ایند ؟ اگر تا این اندازه به مردم اعتماد دارید و مردم را عاشق خود می دانید چرا جو جامعه را به صورت پادگان در می آورید؟ چرا کوچکترین خیزش را با بدترین سرکوب جواب می دهید؟ اگر می خواهید مردم واقعی حتی همین مردمی را که مثال می زنید ببینید و به دنیا  ثبات نظام خود را ثابت کنید، فرصتی برای اعتراض به مردم بدهید آن گاه سیل خروشان مردم ومخالفان خود را ببینید، آن موقع شما می توانید بدانید محبوبیت شما تا چه اندازه است. هرچند خود می دانید جایگاهی ندارید و بیهوده تلاش برای نشان دادن محبوبیت می کنید.باشد که درآینده ای نزدیک این قهر و خشم ملت را ببینید.
زنده وپاینده ایرانی و ایران جانم فدای ایران
نویسنده شهاب

http://magalh91.blogspot.com

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر