۱۳۹۱ آبان ۶, شنبه

خانم مینو اصلانی درباره ارزشهایی سُخن می گویید که درکشورهای داعیه دار آن بی ارزش هستند.
مینو اصلانی رئیس بسیج زنان کل کشور در جریان شرکت بازیگر ایرانی نیکی کریمی در ابوظبی چنین اظهار داشته: باعث تأسف است هنرمندانی که می توانند در کشور و دل مردم جا داشته باشند و در واقع در سنگر هنر حافظ باورها، سنت ها و اعتقادات مردم باشند، تا این حد به اعتقادات مردم پشت پا می زنند و خودشان را هنرمندی برای مردم می خوانند.اگر نیکی کریمی از عملی که انجام داده از مردم برائت نجوید و عذر خواهی نکند قطع بر یقین باید جزو کسانی باشد که ممنوع التصویر شود و این خواست مردم است.
خانم اصلانی سُخن از کدام مردم می گویید؟ کدام اعتقادات را بیان می کنید؟ مردمی که اکنون اکثر جامعه را فراگرفته اند در فقر وتنگدستی اقتصادی و خفقان اجتماعی به سر می برند! اعتقاداتی که شما دم از آن می زنید و از آن بُتی برای ترساندن مردم ساخته اید، دیگر کارایی خود را از دست داده! ابوظبی خود کشوری کوچک ومسلمان است و هم اصلیت عرب هستند هم این دین وارزشها به آنها نزدیکتربوده، آنها خود اینگونه فریاد وفغان بر نمی آورند اما شما چرا کاسه داغتر از آش شده اید؟ 33 سال است این ارزشها در جامعه وجود داردو باید گفت از هر روشی برای ترویج این ارزشها استفاده کردید، از بازداشت، ضرب وشتم تا شلاق و....هراران افکار و اعمال قرون وسطایی چقدر این ارزشها در جامعه جاگرفته؟ آنقدر این ارزشها را به زور به خورد مردم داده اید که دیگر حالت تهوع آن در جامعه نمایان گشته.
خانوم اصلانی این ارزشها و باورها که مدام میگویید نباید کسی ولو درکره مریخ باشد به آنها پشت پا بزند و گرنه ناراحت می شوید چیست؟ چرا سی و سه سال است به زور این ارزشهای شما جاری است در این مملکت ولی هنوز آمار تجاوز به زنان و مزاحمت های خیابانی بیداد می کند؟ چرا با وجود این باورها و ارزشهای شما، زنان ایرانی در خیابانها و پارکها، معابر عمومی از حداقل امنیت روحی روانی بر خوردار نیستند؟ شما خواب هستید یا خود را به خواب زده اید آنقدر این ارزشها را به زور به این مردم تزریق کردید، که جامعه ای گرسنه از اقتصاد و شهوت را به ارمغان آوردید! دیر زمانی از ماجرای تجاوز به زنان در باغ اصفهان نمی گذرد، مثالها بی شمار است و هر روز برآمار آن افزوده می شود جریان تجاوز به زنی در کاشمر و کاشان را فراموش کردید؟ این ارزشها که شما ادعای امنیت برای جامعه برای آنها دارید نا امنی و فسادی بی حد بوجود آورده! خانم اصلانی اگر به گفته شما و سران نظام در کشورهای غربی این ارزشها رعایت نمی شود وبی بندوباری آن کشورها را فرا گرفته و واقعا این گفته شما جیره خواران نظام وسران نظام واقعیت داشته باشد فکر نمی کنید باید الان سیلی از نطفه در خیابانهای آن کشورها به راه افتاده بودو در بدترین نوع فلاکت وبدبختی بودند؟ آیا این ارزشها که در آن کشورها رعایت نمی شود و در کشور ما شما مانند سگان نگهبان مسئول حفاظت آن هستید نباید ایران وملت ایران را به اوج می رساند؟ شما هربار که سُخنرانی می کنید هربار تلوزیون می بینید واز هر چیزی استفاده می کنید، ببینید ساخت کدام کشور است و اولین کشوری که این وسیله را ساخته کدام کشور بوده؟ فقط اگر مارک ایرانی داشت نگویید ما با ارزشهای خود ساخته ایم بگویید با ارزشهای خود کپی برداری کردیم نوعی سرقت انجام دادیم.
خانم اصلانی ملتی که شما می فرمایید از کار این هنرمند به خشم آمده اند و خواستار ممنوع التصویر شدن ایشان شدید ،آنها ملت نیستند! به آنها لقب اُمت همیشه در صحنه داده می شود، که با کیک وساندیس روانه خیابانها می شوندبرای شُعار دادن کذایی. رادیو تلوزیون ملی است اما تبدیل به شبکه خصوصی برای رهبری و اوباش سخنگوی ایشان شده است!
خانم اصلانی دینی و ارزشی که با بیرون آمدن مویی زیر سوال برود و پایه هایش بلرزد نابود شود بهتر است! آن چیز که در دل جای داشته باشد نابود نمی شود ونگرانی از نابودی آن نیست خود می دانید این ارزشهای شما نه در دل که دیگر برزبان ملت نیز جاری نیست وجای آن را خرافات گرفته! روزی کسی ادعای هاله نور می کند روز دیگر کسی ادعای نائب خدا بودن ......و این خرافات به اسم ارزش به قدری در جامعه نفوذ کرده که عده ایی دیگر ادعاهای عجیب وغریب دیگر از خود ابراز می دارند! به طوری این  ارزشها تبدیل به خرافات شده که مردم به جای بازخواست خواسته های خود از نظام به این خرافات روی آوردند! شما نگران دین خود هستید لازم به هوار زدن نیست این دین وارزشهای خود را به هرکس که می خواهد بامحبت تقدیم کُنید نه با چماق! به نظر بنده به جای ممنوع التصویر کردن اشخاص که ارزشهای شما را زیر سوال می برند خود را ممنوع التصویر کنید تا همان ملتی که می گویید ناراحت هستند قدر شما وسران این نظام را بدانند و این ارزشها را قدر بدانند و کسانیکه ارزشهای مترقی شما را زیر سوال می برند از رده خارج کنند. خانم اصلانی 33سال است این اراجیف را به خورد ملت به نام دین به مردم داده اید و نهایت آن تنفر از ارزشهای شما شده! اعراب انقدر که شما خود را برای این ارزشهای بی ارزش خفه می کنید چنین کاری نمی کنند! حال شما این دکان دین را برای حکومت کردن خود به نام ارزشها به خورد مردم می دهید. باشد که به زودی جوابگوی اعمال ننگین و دروغهای بی نهایت خودو سران نظام خود باشید.
زنده وپاینده ایرانی وایران جانم فدای ایران
نویسنده ستار

۱۱ نظر:

 1. ستار عزیز بخدا قسم اگه یک روز از عمرم مونده باشه برای سرنگونی جمهوری اسلامی تلاش خواهم کرد بخون پاکت قسم میخورم.

  پاسخحذف
 2. آرون سوارتز درباره این وبلاگ نویس هم می توانید خبری به ما بدهید؟!!!

  پاسخحذف
 3. روحش شاد ونامش پاینده باد. لطفا به این وبلاگ ازادی خواه مردم ایران هم سری بزنید. zendaniesiasi.blogfa.com

  پاسخحذف
 4. روحت شاد ستار جان .
  چطوری مدافع مظلومین و ستمدیدگان هستند!!!!

  پاسخحذف
 5. خدایا ما به ستارها نیاز داریم، زنده باد ایران زنده باد آزادی

  پاسخحذف
 6. ایکاش قانون حاکم باشه وانصاف وعدالت وهرکس باهر دین وگرایش آزادحرفشوبزنه وبجای برخوردقضایی مخالفین آن شخص باز با نوشته ومتن ومصاحبه جواب اورابدهند واین روال ادامه یابد تا تبدیل بشه به یک قانون ویک عرف برای همه وهرکس هرچه میگویدیامینویسد موافقین ومخالفینش اورا نقدکنندنه پلیس ودادگاه دراین صورت اتفاقآ حکومت قوی میشود وآزادی نهادینه میشود واتفاقآ امنیت بیشترمیشه تخلف کمترمیشه

  پاسخحذف
 7. 😔😔😔😔حیف همیشه بخاطرنبودنش افسوس میخورم

  پاسخحذف
 8. واقعا به خاطر چی ستار رو کشتینش! واسه مطالبی که اطلاع رسانی میکرده واقعا جون یک انسان انقدر بی ارزش باشه براتون ؟

  پاسخحذف