۱۳۹۱ شهریور ۲۳, پنجشنبه

یاغیان طماع مردم مانده درفقروفلاکت.


گویی این چپاول و یغما درآمد کشور تمامی ندارد، ازیک طرف یاغیان می چاپند وهرکس دیگری رامُتهم می کند! از سوی دیگرکارخانه ها وکارگران بیکارمیشوندوهرروز آمار فقر وفساد روز افزون می گردد! 33سال است که این چپاول ویاغیگری ادامه داشته ودیگرچنان بالا گرفته که دست روی هرکدام از مسئولین نظام می گذاری فساد از او می چکد. رئیس مبارزه با ستادفساداقتصادی کشورمعاون اول رئیس جمهور است خود این آقا دست درانواع اختلاسها دارد! یعنی گوشت رابه دست گربه سپرده اند! رئیس بازرسی کل کشوراعلام می دارد اسامی مُفسدین اقتصادی رابه قوه قضائیه داده ایم. بعد آماری مُنتشر میگردد که خود این آقاچپاولگر دیگری است! این ماجرا چپاولها از کوچکترین مسئول این نظام فاسد شروع میشود تا نماینده مجلس از آنجا ادامه می یابد تا قوه قضائیه ،مُجریه ...وتا خانه رهبر این نظام فاسدادامه دارد! هرکدام از این گُروه، گُروه دیگر یاغی را مُتهم می کند، اگر فسادش برملا شود دزدی آن دیگری را فاش میسازد. با آمدن آقای احمدی نژاد ودادن وعده کوتاه کردن دست مُفسدین اقتصادی جرقه ای دردل مردم زده شد گویی دیگر ایران از هرچه دزدو یاغی است تُهی می گردد. اما نه تنها اینگونه نشد بلکه گویی دزد ویاغی در این نظام کم بود ایشان قطارقطار یاغی و راهزن وارد این چرخه فاسد کرد! و الان بعدازنزدیک به 8سال معلوم گردیده که این آقا خود انسانی خیالپرداز است! فردی متوهم که از دیدن وگفتگو با امام زمان سخن می راند....تا کشف استعداد دختری16ساله که انرژی اتمی را درخانه می ساخته، کشف انسانی که با دیدن علفها معادن را شناسایی می کند وکشف جدیدایشان باران ابرهای ایران را دشمنان خالی می کنند! در این میان دزدان مشغول چپاول هستند،احمدی نژادمشغول خیالپردازی و رمالی ، رهبری نظام که فساد تا داخل خانه اش نفوذ کرده سخن از کش ندادن دزدیها می گوید! ومردمی که بخاطراین همه حماقت آقایان درفساد هستند وکارگرانی که هر روزبر سیل بیکاران آنها افزوده میشود.
روزی نیست که خبر اخراج، اعتراض ویا سرکوب کارگران را نشنویم. نمونه ای ازوضعیت کارگران. حقوق کارگران قند اهواز ۱۸ماه است پرداخت نشده است. پرداخت نشدن حقوق کارگران قند اهواز در حالی است که این کارخانه تعطیل شده و تولیدی ندارد.200 کارگرشهرداری شهر ایذه نیز در همین استان هم بیکار شده‌ و کارگران کارگزاری مخابرات استانهای کردستان، آذربایجان غربی و همدان نیز دست به اعتصاب زده‌اند. حدود ۱۰۰ نفر از کارکنان مخابرات روستایی استان‌های غربی کشور در اعتراض به نداشتن قرارداد و همچنین بیمه در مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند و خواستار رسیدگی به وضعیت خود شدند. پرداخت نشدن حقوق گارگرانساجی مازندران به مدت25 ماه بیکاری کارگران فرو آلیاژ خرم آباد، دادن مُرخصی اجباری وبدون حقوق به بیش از200تن از کارگران مترو اهواز......و اگر بخواهیم ادامه دهیم کتابها از این وضعیت می توان نوشت. حال جای تعجب است کسانی که خود دزدو یاغی هستد وسبب ساز این وضعیت هستند مُشکل بیکاری را به گردن کارگران می اندازند! رحیم بنامولایی، نایب رئیس اتاق بازرگانی استان البرز به خبرگزاری ایلنا گفته است: “کسانی که کارگر اخراجی هستند به نوعی یا تمایل به کار ندارند و یا به حدی زیاده خواهند که همین امر فعالیت آن‌ها را کاهش می‌دهد وایشان حتی اعتراض کارگران را نوعی اغتشاش دانسته!
آقای مولایی چگونه کارگری با داشتن چند سر عائله تمایل به کار ندارد؟ حرف دروغ شما را راست هم بخواهیم حساب کنیم چند نفر از این چند میلیون کارگر تمایل به کار ندارند که اخراج می شوند؟ منظور شما از زیاده خواهی کارگران چیست ؟ خط فقری که در چند سال گذشته اعلام شددرآمد ماهیانه850هزارتومان در ماه بود،الان کارگران بعداز آن چند سال که از اعلام آن خط فقر گذشته هنوز پایه حقوق آنان به400تومان نرسیده! هنوز دربسیاری از کارخانه ها وکارگاها این حقوق را به گارگر نمی دهند و امضاء دریافت گرفتن آن مقدار حقوق را از کارگر می گیرند! آیا داشتن درآمدی کافی برای حق یک زندگی زیاده خواهی است؟آیا درخواست دریافت حقوق کامل واضافه کاری کارگر زیاده خواهی است؟ چگونه داشتن درآمدی کافی برای یک زندگی ساده زیاده خواهی میشود؟ اما چپاول میلیاردی سران نظام وجیره خوران آنها برداشتن حق حساب می گردد؟ چگونه اعتراض کارگران برای گرفتن حقوق خود اغتشاش محسوب میگردد، اما به جان هم اُفتادن سران نظام برای چپاولهای میلیاردی دفاع ازکرامت انسانی؟ آقای مولایی شما وسران این نظام فاسد زیاده خواه وطماع هستید، شما وسران نظام با باج دادن به کشورهای چین روسیه وبسیاری دیگرازکشورهابا واردات بی رویه کالا بازار اقتصاد ایران را نابود کردید کارخانه ها را ورشکسته وکارگران رابیکار کردید. شما زیاده خواه وتن پرور هستید.
درآخر مطلبم به تمام ملت ایرانیان درون مرز تا برون مرز، بغیر از جیره خواران این نظام ابراز می دارم. این نظام دیگر فاسد وپوسیده است جایی نه برای اصلاح دارد نه برای دفاع، نظامی که حق مردم کشور خود را برای بقای خود به مُشتی تروریست و کشورهای دیکتاتورمنش چون خود دهدلایق ماندن وحکومت کردن نیست. بیایید با اعتراضات یک پارچه در برون مرز و درون مرزبه دور از اختلافات حزبی، قومی وقبیله ای با اتحادی پولادین این درخت پوسیده فساد را درهم خرد کنیم. بیاییم نگذاریم این نظام پوسیده باردیگر فرصت نفس کشیدن داشته باشد.
زنده وپاینده ایرانی و ایران جانم فدای ایران
نویسنده شهاب__شیدا

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر