۱۳۹۱ مهر ۴, سه‌شنبه

آقای رفسنجانی شماو بچه های شماسران نظام، لیاقت خاک پای مردم ایرانی شدن رانداریدآقای رفسنجانی درادعای عجیبله الخلقه ای فرموده: که فرقی میان بچه های من با مردم ایران نیست! ایشان  اکبر هاشمی رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، در واکنش به بازداشت فائزه و مهدی هاشمی، اظهار داشت که فرزندان وی با فرزندان مردم فرقی ندارند! خانواده ایشان فیلمی را مُنتشر کردند که هنگام رفتن فرزند ایشان به زندان دعا برای فرزند خود می خواند.
آقای رفسنجانی این حرف را چگونه وباچه رویی می زنید؟ کجا فرزندان شما با مردم ایران فرق ندارند؟ اقای رفسنجانی عزیزانی که اکنون در زندان هستند اکثرآنها بخاطر مخالفت باظلم نظام در زندان هستند، اما زندان بچه های شما به خاطر دعوای خانواده شما همراه با اصلاح طلبان برای حفظ قدرت درنظام با دارودسته بیت رهبری است.آقای رفسنجانی گفته اید فرزندان شما با مردم فرقی نمی کنند! گذر کوتاهی به زمان برپایی این نظام میکنیم شما درانواع واقسام منسبهای بلند پایه نظام بوده اید از زمان خمینی وتیرباران مخالفان حکومت بدون دادگاهی تاهم اکنون، درکدام یک از این قتل عامها انسانی را که برای انجام حکم ناعادلانه اش می بردند فریاد زدید و آن شخص را چون فرزند خود دیدید؟ بغیر از اعتراضاتی نصف ونیمه و قهروآشتی های بچه گانه در این دوسال انجام شد، آیا کلامی غیر از این وقهروآشتی به مُخالفت با بازداشت،شکنجه،زندانی واعدام همین مردم مخالف گفتید؟ آقای رفسنجانی شما درزمان خمینی جزء نورچشمیهای ایشان بودید اما کلامی به مخالفت با اعدامها وبازداشتها به ایشان نکردید؟آیا دران زمان آن افراد را چون فرزندان خود نمی دیدید؟ یا آن زمان افراد بی گناه را دشمن حکومت خود می دانستید؟
بعداز مرگ خمینی یکی از عوامل مهمی که سُخن از آوردن خامنه ای برسرقدرت ازآن می شود شما هستید، سالها یکه تازی می کردید قتلهای زنجیره ای که بسیار هستند از قتل شاپوربختیار....تا قتلهای محمدمختاری، جعفرپوینده ،داریوش وپروانه فروهر و سوء قصد به اتوبوس نویسنده گان ایرانی به ارمنستان که نامه ایی به مخالفت علیه ریاست جمهوری مدام العمر شما نوشتند، تحدید آنها توسط شما درنمازجمعه قتل عام رستوران میکونوس، پرونده انفجاردفتریهودیان درآرژانتین وبی شمار از این سلاخیها آن زمان آن افراد را شبیه به فرزندان خود نمی دانستید؟ آقای سعید اسلامی معروف به سعید امامی را که به خاطر داریدمدیرعامل وزارت اطلاعات که بعداز بازداشت خبر رسید با داروی نظافت خودکشی کرده، ایشان از وزیر اطلاعات شماآقای فلاحیان دستور می گرفت وزیر ازشما و شما ازخامنه ای یعنی با سُخن گفتن وی تا بیت رهبری فرو می ریخت! حال ازبین بردن او جای خود دارد، بازجویی همسر ایشان را دیده اید؟ آیا آن زمان آن زن را چون دختر خود ندیدید درآن بازجویی برگ قران تبدیل به دستمال کاغذی برای نظافت شد!آیا رگ غیرت دینی شما نجنبید؟ جای دارد نقل قولی از آقای عزت الله سحابی کنم: مرحوم عزت الله سحابی در مورد بازداشت خود و ۳۳ نفر از اعضای جبهه ملی و نهضت آزادی در سال ۶۹ می گوید:««ما به آقای هاشمی نامه اعتراضی نوشتیم. اعتراض ما به آقای هاشمی این بود که اولاً اوضاع اقتصادی کشور بسیار خراب است. فقر و اختلاف طبقاتی بسیار فاحش است. دوم اینکه وضع سیاست خارجی ما به گونه‌ای است که ما در انزوای کامل قرار گرفته‌ایم و همهٔ دنیا با ما مخالف هستند. در رابطه با این نامه، ۲۳ نفر را بازداشت کردند که یکی از آنها من بودم... بعد از دستگیری‌ها، در کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، چند تن از نمایندگانی که مرا می‌شناختند، به آقای هاشمی اعتراض کردند که چرا عزت الله سحابی را گرفتی؟ آقای هاشمی پاسخ داده بود: رویش زیاد شده بود، می‌خواستیم رویش را کم کنیم. آقای رفسنجانی آقای سحابی از همرزمان درپیروزی نظام شما بودآیا او را مانندخانواده خود ندیدیدحال اشک تمساح می ریزید وفرزندان خود را با مردم ایرانی یکی می دانید؟ چگونه بچه های خود را یا خانواده خود را هم تراز با ملتی که از این همه ظلم شماسران  لطمه خورده اندوبه جان آمده اند می دانید؟
آقای خامنه ای درزمانی که جنگ بود وبسیاری از مردم درجبهه ها وبسیاری آواره درشهر ودیاری، بچه های شما در گشت وگذار و تدریس در مدارس کشورهای به قول شما امپریالیسم بودند، در آن زمان که بعداز آزاد سازی خرمشهرسازمان ملل صدام را مُقصر شناخت وحتی حکومت عراق حاضر به آشتی گشت امثالی چون شما درگوش خمینی زمزمه آزادی قدس میکردید! چون بازار دلالی اسلحه وخوراک وپوشاک برای فرزندان وخانواده خود پهن کرده بودید، بچه های شما حتی با پسر آقای خامنه ای تا جبهه می رفتند البته نه برای جنگ برای بررسی چه اقلامی کم است ومُناسب دلالی است.
 آقای رفسنجانی پسر شما و یا دختر شما بخاطر دعوای درون حزبی درون زندان رفتند، اما بسیاری از مُخالفان نظام به خاطر مخالفت با ظلم نظام نه سهم خواهی از نظام به زفتند. شما وقت دیدار برای خداحافظی داشتید، دعا برای فرزند خود می خوانید، اما بسیاری حتی چهره عزیزخود را ندیدند و عزیزان آنان بدون خداحافظی سربه نیست رفتتند، کجا فرزندان شما مانند مردم ایران هستند؟آقا زاده های شما درانواع واقسام اقتصاد این کشور دست داشتند از بنادرو کشتیرانی....تامترو صدا وسیما و پول هنگفت به جیب زدند، سفرها به کشورهای به قول شما امپریالیسم داشتند،اما بسیاری از مردم این سرزمین از داشتن خرج خورد و خوراک خود عاجز هستند، حال باز سُخن ازمانند مردم ایران بودن فرزندان خودمی کنید؟
آقای رفسنجانی نه شما ونه فرزندان شما شباهتی با ملت آزدیخواه ایران ندارید، بلکه این دعوایی برسرقدرت است برای ماندن یا طرد شدن شما. عمر ننگین این حکومت دیگر به سر آمده و از دعواهای درون حزبی آن از جمله با مقامی چون شما که روزی شخص دوم این نظام بودید رسیده، و این خود نشان دهنده ضعف وحقارت این نظام در درون مرز است و در برون مرز هم که خود شاهد هستید از انزوای جهانی به مبادلات کالا به کالا روی آوردید و هر روز هم در این فلاکت در حال غرق شدن هستید. آقای رفسنجانی نه شماو بچه های شما، بلکه خانواده کل سران نظام به اندازه خاک پای مردم ایران نمیشوند!
زنده وپاینده ایرانی و ایران جانم فدای ایران
نویسنده شهاب

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر