۱۳۹۱ شهریور ۲۸, سه‌شنبه

آقای خامنه ای برای راستگویی وبا وجدان سِخن گفتن ازفرش تا عرش فاصله است.


آقای خامنه ای روز دوشنبه درمراسم سردوشی به دانش آموختگان افسری ارتش به نقل از خبرگزاری فارس اظهاراتی بیان داشتند: ملت‌ها با شناخت سیاست‌های اسلام‌ستیزانه استکباری و صهیونیستی، انگشت اتهام خود را به سمت امریکا و برخی کشورهای اروپایی گرفته‌اند و سردمداران این کشورها باید با جلوگیری از اینگونه اقدامات جنون‌آمیز، عملاً ثابت کنند که در این جرم و جنایت بزرگ، شریک نیستند. رهبر انقلاب اسلامی، با یادآوری احساس عقب‌ماندگی دشمنان اسلام در «رویارویی با ملت بزرگ ایران و حرکت جوشان و خروشان بیداری اسلامی» افزودند: این مسئله باعث شده است دشمنان امت اسلامی به کارهای دیوانه‌واری همچون ساخت فیلم اخیراخیر دست بزنند. رهبر انقلاب این پرسش را مطرح کردند که آیا کسی باور می‌کند در کشورهایی که با شدت و خشونت تمام، جلوی تعرض به اصول استکباری گرفته می‌شود، جلوگیری از اهانت به مقدسات شریف اسلام، مخالفت با آزادی بیان باشد؟ در بسیاری از کشورهای غربی، کسی جرئت نمی کند واقعه مجهول‌الحال هولوکاست را زیر سؤال ببرد و یا در مورد سیاست‌های زشت اخلاقی استکبار از جمله همجنس‌بازی مطلبی منتشر کند، چگونه است که در این مواقع، آزادی بیان محلی از اعراب ندارد اما اهانت به اسلام و مقدسات اسلام تحت عنوان دروغین آزادی بیان، آزاد است؟
آقای خامنه ای کشورهای غربی با اسلام سر ستیز ندارند اگر شما یک انسان راستگو وبه دور از هر کینه ورزی سُخن می گویید این واقعیت را چرابیان نمی دارید که در تمام کشورهای غربی همه ادیان برای داشتن جایگاه عبادت و انجام مراسم مذهبی خودآزاد هستند؟ چرا به همان کشورهای انگلیس وآمریکا اشاره نمی کنید که حتی مسلمانان در ظهر عاشورا هیئت درخیابانهای آن کشورها به راه می اندازند؟ اما برعکس در کشورهای مسلمان مانع از ترویج ادیان غیر مسلمان میشوند از جمله در نظام جمهوری اسلامی که با سرکوب ادیان مُختلف سلب آسایش از مذاهب کرده وحتی به مسلمانان سُنی اجازه ساخت یک مسجد درپایتخت را نمی دهد و درقسمتهای سُنی نشین برای برپایی آیین های خود با مشکلات بسیاری مواجع هستند و روحانیون آنان به وزارت اطلاعات فراخوانده میشوند؟ درسیستان وبلوچستان ، مشهد، ترکمن صحرا وبسیاری از جاهای دیگر کشور چرا یادی از دراویش گُنابادی نمی کنید وتخریب حسینیه های آنان؟ اگر کسی باعث تمسخر و اهانت به اسلام شده امثال حکومتها وارزال مُقدس نمای آنان بوده، نه جهان غرب.آقای خامنه ای همین واقعه هولوکاست را که ما جعلی می دانید دراوائل برپایی نظام انواع فیلمها از قربانی شدن انسانها در اردوگاهای کار نازیها را پخش می کردید، حال جای تعجب دارد بعد از گُفتار احمدی نژاد شما هم آن واقعه را جعلی می خوانید! اما درکشورهای غربی تحقیق درباره هولوکاست جرم نیست بغیر از چند کشور اروپایی ازجمله آلمان ،انگلیس، فرانسه آنهم به خاطر بودن نژادپرستهای نازی و به وجود نیامدن درگیریهای نژاد پرستانه. آقای خامنه ای کاش سُخن گفتن شما نه از روی کینه بلکه از روی صداقت و وجدان بود! برای دروغ نگفتن راستگویی وبا وجدان سِخن گفتن ازفرش تا عرش فاصله است.
آقای خامنه ای شما که همه کشورها را مُتهم به خیانت وجنایت می کنید، چرا اجازه تحقیق درباره برخورد با ادیان درنظام خود را نمی دهید،تا معلوم گردد به اسلام توهین میشودیا اسلام شما به مذاهب دیگر توهین می کند؟ شما که از وضعیت حقوق بشر در کشورهای غربی ناراضی هستید چرا اجازه تحقیق برای رعایت عادلانه حقوق بشر در حکومت ظلم خودرا نمی دهید؟ چرا اجازه به مُخالفان خود برای سُخن گفتن نمی دهید؟ چرا اجازه تحقیق برای کُشتار از روی پشت بام مدرسه رفاه ...تا سال67 وبعدازآن قتلهای زنجیره ای باند سعید امامی (اسلامی) را نمی دهید؟ چرا اجازه تحقیق درباره حادثه کوی دانشگاه درسال78، اعتراضات سال88را نمی دهید؟ این عمل شما جز دروغگویی ونعل وارونه زدن نام دیگری دارد؟ نامه کیوان صمیمی را نخواندید که درباره آقای محمدنظری زندانی که19 سال است بدون یک روز مُرخصی در زندان مانده و اکنون لبهای خود را دوخته؟ ظلمی که به زندانیان کشور ما می رسد مثلا آقایان کاظمینی بروجردی، حشمت الله طبرزدی، سعید ماسولی، عیسی سحرخیز، مجید توکلی......خانمها زینب جلالیان،نسرین ستوده، بهاره هدایت..... و بی نهایت از این زندانیان هستندشما چرا اجازه تحقیق برای این همه ظلم خود نمی دهید و دائما در حال دخالت کردن درکشورهای دیگر هستید؟  به طوریکه بارها مسئولین کشورها اعتراض کرده اند نمونه آخیر ان اعتراض کشور لبنان به نظام شما برای دخالت سپاه قدس در لبنان است! میشل سلیمان، رییس‌جمهوری لبنان، از ایران خواست درباره اظهارات فرمانده سپاه مبنی بر حضور نیروهای سپاه قدس در خاک لبنان توضیح رسمی دهد.اما شما مُنکرآن هستید. آقای خامنه ای برای دروغ نگفتن راستگویی وبا وجدان سِخن گفتن ازفرش تا عرش فاصله است.

آقای خامنه ای اگر شما ونظام شما بین مردم ایران محبوب است چرا هر دفعه به بهانه ای مشغول سرکوب ملت هستید ویا باعث ایجاد جو رُعب و وحشت دردل ملت؟ هربار انواع مانورهای ضد شورش داخلی را انجام می دهید واکنون با بازگشایی مدارس واحتمال اغتشاشات مردمی بخاطر وضعیت بحرانی اقتصادی سیاسی باز تصمیم دارید ترس دیگری در دل مرم ایجاد کنید. اینگونه مهرومحبت خود را در دل مردم جای می دهید با تحدید وسرکوب؟ یکی از این ایجاد جورعب و وحشت که قرار است به زودی برپا کنیداین خبر است.   فرمانده سپاه تهران از برگزاري رزمايش امنيتي ـ دفاعي در هفت نقطه از تهران در اواخر مهرماه خبر داد به گفته  محسن كاظميني این رزمایش 20 و 21 مهرماه توسط گردان‌هاي عاشورا،‌ امام علي(ع) و امام حسين(ع) برگزار خواهد شد. آقای خامنه ای خود می دانید عمر پوسیده نظام شما رو به زوال است وبا این تحدیدات راه به جایی نخواهید بُرد. دیگر کاسه عمر شما ترک خورده وصبر مردم لبریز برای شکستن این کاسه ترک خورده. برای شما تا دیار نیستی راهی نمانده وتنها درون سینه شما آهی از حسرت وافسوس است برای چگونه ماندن.چگونه خفت راتحمل کردن
زنده وپاینده ایرانی وایران جانم فدای ایران
نویسنده شهاب


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر