۱۳۹۱ شهریور ۳۱, جمعه

آقای وحیدی مشکل خیالپردازی تنها در شما نیست، همه سران نظام گرفتارتوهم هستند!گویی مُشکل خیالپردازی وتوهم، درگوشت وخون سران نظام رخنه کرده! هرچند این سُخنان هم در جان این سران خانه کرده وهم دکانی برای ترساندن وسلطنت کردن برمردم شده! در نظام جمهوری اسلامی انسانهای خیالپرداز کم داشتیم آقای احمد وحیدی وزیر دفاع به خاطر اینکه ازغافله این دیوانگان عقب نماندبا سُخنان عجیبی هم برطبل جنگ کوفت، هم نشانی بر خیالپردازی خود زد! هرچند وقتی رهبر یک نظام دیکتاتوری خود را تا جایگاه نیابت خدامی داند، رئیس جمهور آن نظام صندلی خالی برای امام زمان می گذارد، دیگر از وزیر دفاع انتظاری نیست، جز اینکه انتظار می رود هرچه زودتر خود را به یک تیمارستان مُعرفی کنند.
 به گزارش ايسنا، سردار احمد وحيدي ـ وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح در حاشيه دومين يادواره شهداي مسجد منشور سخن مي‌گفت اظهار داشت: سردار وحيدي با بيان اين مطلب كه حضور نظامي در كشور سوريه نداريم، تصريح كرد: همان‌گونه كه وابستگان نظامي ديگر كشورها در كشور ما حضور دارند، وابستگان نظامي كشور ما نيز در سوريه،‌ لبنان و ديگر كشورها حضور دارند. غرب به جاهلیت مدرن گرفتار شده و هرکس که امام زمان خود را نشناسد و بمیرد، با جاهلیت مرده است. ایشان اظهار داشتند ما با داشتن سرمایه دفاع مقدس، ولایت و شهدا آماده نبرد بزرگی هستیم و البته این نبرد همیشه ادامه داشته است و از آنجا که در عصر ظهور هستیم: امروز آماده چنان دفاع مقتدرانه‌ای هستیم که دشمن را در خانه خودش منکوب می‌کنیم آنها می‌گویند که علاقه مردم ما به انقلاب کم شده که این یک دروغ بزرگ است و همچنین می‌گویند که ایران منزوی شده ولی برگزاری اجلاس عدم تعهد در تهران خلاف این موضوع را نشان داد.
آقای وحیدی اول اینکه رفت وآمدمُستشاران نظامی در کشورهای دوست امری طبیعی است و این رفت وآمدهای مستشاران با دخالتهای مُستشاران نظامی حکومت شما در قتل عام مردم سوریه وتجهیزگروهکهای تروریستی حزب الله لبنان، حماس و بسیاری دیگر از تروریستها فرق می کند. آقای وحیدی در ایران بغیراز مُستشاران نظامی روسیه، چین آن هم برای فروختن سلاحهای خود به شما مُستشاران خاصی رفت وآمد ندارند،این رفت وآمدبا فرستادن تجهیزات برای کُشتار مردم کشور دیگر فرق می کند، بارها از رهبر نظام تا سردارفیروزآبادی ، سردارقاسم سلیمانی که خبر زخمی شدن آن درسوریه منتشر گردیده وبسیاری دیگراز سران نظام اذعان به کمک مادی وتجهیزاتی، از نظام آدمخوار بشار اسد کرده اند، رفت وآمد مستشار نظامی با فرستادن آدمکش نظامی برای آدمکشی فرق می کند.
آقای وحیدی چگونه کسانیکه از سران این نظام بوده اند و الان دیگر مُرده انداز جمله آقای خلخالی، آقای لاجوردی، صدوقی و .... امام زمان راشناختند؟ کسانی همچون شما، آقای خامنه ای، لاریجانی ، احمدی نژاد.....امام زمان را شناخته اید؟آنان که مُردند با امام زمان رفت وآمد داشته اند؟ که جاهل از دنیا نرفتند؟ اکثر سران نظام که از دنیا رفته اند انسانهای ظالم، قاتل، بازجو، شکنجه گر....بودند!و اکثر سران نظام که اکنون هستندانسانهای ظالمی هستند،آیا امام زمان خوی خونریزی دارد، که آن سران امام زمان را شناختند و راه وی را رفتندو می روندکه جاهل از دنیانروند؟ تا آنجا که از گفته های سران نظام برمی آید امام زمان می آید برای نابودی سرانی که ملت آنها از دست حاکمان به تنگ آمده اند.آیا امروزه ملتی گرفتارترازمردم ایران ونظامی سنگدل تر وبی رحمتر از حاکمان جمهوری اسلامی هست؟ اگر امام زمان بیاید وشما را به عنوان مُستکبر،اعلام کند نظام قبول می کند؟ یا امام زمان رامُتهم به آمریکایی بودن می کند؟
فرموده اید: در عصر ظهور هستیم و با داشتن تجربه 8سال جنگ وخون شهداآماده نبرد هستیم ودشمن را درخانه خودش منکوب می کنیم. کدام ظهور را می فرمایید ؟ظهور جاهلیتی که باخرافه گویی به بارآوردید؟ ظهور چه چیز ظلم ستمی که در کشورهای دیکتاتوری از چین وروسیه علیه مسلمانان شد وسکوت کردیدیا ظهور جنایاتی که شاگرد شما بشار اسد می کند وخفقان گرفته اید واو رایاری می دهید؟ تجربه 8 سال جنگ شما چه بودجز به کشته دادن وبی خانمانی بسیاری از مردم کشورو آخر نوشیدن جام زهربا این تجربه می خواهید دشمن را درخانه خودش نابود کنید؟ شما که8سال با کشورمسلمان دیگر برسر مرزمانده بودید وعزیزان این کشور را به کُشتن می دادیدو آخر جام زهر سرکشیدید، با این تجربه می خواهید دشمن را سرکوب کنید؟ کدام دشمن؟آیا برای ایران دشمنی جزشما ونظام شما هست؟
آقای وحیدی اجلاس عدم تعهدی که اظهار میدارید به دنیا نشان دادشما مُنزوی نیستید، انزوا نظام شما درسُخنان مُحمدمُرسی وبانگی مون تجلَی پیداکرد و دررای دادن اعضای اجلاس عدم تعهد علیه برنامه هسته ای شما درآژانس هسته ای به اوج رسید. نشان دادتا چه اندازه دردنیای امروز درخفت وتنهایی هستید. برای علاقه مُردم نسبت به نظام قیامهایی که در این33 سال انجام شد واوج آن در سال88 خود رانشان داد، پادگانی کردن ایران، زندانی کردن مُخالفان، اجازه اظهار نظر ندادن به مخالف خود.... و درنهایت انجام اجلاس عدم تعهد نزدیک به 10روزکشوررا تعطیل کردن، پارازیت اندازی شدید بر روی ماهواره ها قطع اینترنت.... این نشانه محبوبیت شما دربین مردم است یا ترس شما از مردم ونداشتن جایگاه مردمی؟
آقای وحیدی شما هم مانند بقیه سران نظام به هزیان گویی افتاده اید چون بوی تعفن این جسد نظام جمهوری اسلامی به مشامتان رسیده، دیگر می دانید دیر زمانی به پایان عمر این نظام ننگین نمانده.
زنده وپاینده ایرانی وایران جانم فدای ایران
نویسنده شهاب

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر