۱۳۹۱ شهریور ۱۸, شنبه

آقای ضرغامی شما وسران نظام، ویرانه خود را با هتل زندانیان عوض کنید.به تازگی مطلبی درج کردم با عنوان نظام وسران خیال پرداز, درآن از سخنان خیال پردازانه خمینی...تا خامنه ای و اکنون آقای احمدی نژاد ذکر خیرکردم، اما نمی دانستم آقای ضرغامی شما به خاطراینکه از این قافله عقب نمانید با دستور درست کردن مستندی خود را از قافله این دروغگویان ویاوه گویان دورنمی کنیدبلکه باسرعت زیادی خود را به این غافله، دروغگو ودورو می رسانید. به دستور شما مُستندی از فضای تبعیدگاه زندان مخوف رجائی شهرساخته شد و در شبکه 2سیما به نمایش درآمد! وچنان مُجری شبکه از دیدن این فضا ذوق زده شده بود که زندان رجائی شهر را به هُتلی درجه 1تشبیه کرد!
درجواب این مُستند 3زندانی بزرگ ودلیر ایرانی آقای مسعود باستانی، کیوان صمیمی ومهدی محمودیان دربیانیه ای تو دهنی مُحکمی به شما ویاوه گوییهای امثال شما زدند. در این بیانیه ابراز داشته اند: «در هتل درجه یک شما، ما به عنوان زندانی دو سال است که نمی‌توانیم با خانواده و فرزاندانمان به طور قانونی تماس تلفنی داشته باشیم یا مطابق قوانین نامه نگاری کنیم.» این سه روزنامه‌نگار زندانی همچنین در بخش دیگری از نامه خود با اشاره به مرگ سه زندانی سیاسی در سال‌های گذشته به نام‌های هدی صابر، محسن دکمه‌چی و منصور رادپور، می‌نویسند: «چگونه می‌توان این اتفاقاتی را که درون زندان می‌افتد و یا قتل‌هایی که بر اثر درگیری و ضرب و شتم درون زندان رخ می‌دهد را توجیه کرد»این زندانیان همچنین نوشته‌اند: «این تصاویر که شما نشان دادید، فضایی است که خود ما در تبعید با هزینه شخصی و کمک‌های مردمی ساخته‌ایم. با آنکه مجبور شده‌ایم پرده‌های متری ۵ هزار تومان را از ماموران شما متری ۲۰ هزار تومان خریداری کنیم، و یا کولرهای کوچک ۸۰ هزار تومانی را ۱۵۰ هزار تومان خریداری کنیم و همچنان که مجبور شده‌ایم فرش‌های ماشینی نامرغوب و چند ده هزار تومانی شما را با قیمت فرش‌های مرغوب بخریم. این سه زندانی سیاسی در پایان نامه به عزت الله ضرغامی نوشته‌اند: «به شما و همراهانتان نوید می‌دهیم که در آینده‌ای نه چندان دور، می‌توانید در این هتل‌های درجه یک آرام بگیرید و باور کنید برخلاف این روز‌ها که سر در بیت المال دارید یا تکیه بر منافع به ناحق تصاحب شده، آن روز‌ها می‌توانید از روزی حلال در این هتل بهرمند شوید.»

آقای ضرغامی بااینکه گوشه ای ازبیانیه این 3عزیز را نوشتم می بینیدخود جواب مُحکمی به شما داده اند، اگر ذره ای وجدان وغیرت درون شما باشدباید سر به بیابان بگذارید! واز این ننگ و دروغ آرزوی مرگ داشته باشید. هرچندکه چنین چیزهایی در وجود شما یاوه گویان یافت نمی شود. دراین هتل که می فرمایید بسیار عزیزان این آب وخاک درزیر بدترین شکنجه های روحی و روانی هستندوبسیاری اززندانیان بیمارهستندو مداوایی برای آنها صورت نمی گیرد. اگر شما این مستند را حقیقت می دانید حیف است مقامات یاوه گوی نظام از این هتل بی بهره باشند. آقای ضرغامی شما وسران نظام، ویرانه خود را با هتل زندانیان عوض کنید.
به صرف احترام به این عزیزان وتمام عزیزان زندانی حیفم آمد که مطلبی کوتاه در جواب یاوه های شما ودفاع ازبیانیه این عزیزان ننویسم. اول آن که آقای ضرغامی شما یک نظامی هستید و چیزی از فرهنگ نمی دانید! حال گمان نبرید اگر می گویم نظامی خود را ژنرال باسابقه ای بدانید بلکه شما جزءکسانی هستیدکه با شعار دادن ،تسبیح گرداندن، چاپلوسی درجبهه هاو آدم فروشی به درجه سرداری رسیدید می توانیم درکُل شما راسردار آدم فروشی دانست، نه سردار کارفرهنگی! دوم اگر زندانی تا این حد باارزش درحد هتل درجه 1دارید، چرا هرسال جمهوری اسلامی به خاطر نقض حقوق بشرمحکوم میشودو برای نقض حقوق بشر ایران گزارشگر ویژه تعیین شده است؟ چرا این هتلهای درجه 1را به گزارشگرویژه حقوق بشر نشان نمی دهید؟ چرا حتی از ورود گزارشگرحقوق بشربه ایران درهراس هستید؟ شما آنقدر در دروغ وفساد دست وپا می زنید که از درخواست ریاست سازمان ملل برای درخواست دیدار از این هتلها و خانواده این عزیزان امتناع کردید! به مسئولان آژانس انرژی اتمی که کاروحرفه اش بازدید از سایتها است اجازه بازدید نمی دهید، اما التماس می کردیدکه مسئولان سران عدم تعهد وریاست سازمان ملل از این سایتها اتمی بازدید کنند! آنهم که با رد درخواست شما از سوی تمام کشورها بغیر از مغولستان قرار گرفت! حتما به مسئولان آژانس انرژی اتمی اجازه می دهید به جای بازدید از سایتهای اتمی شما از هتلهای درجه1شما بازدید کنند! آقای ضرغامی می خواهید همچون خامنه ای, لاریجانی, احمدی نژادو.....بسیاری دیگر ازسران نظام این امر نقض حقوق بشر را توطئه ای برعلیه نظام ظالم خود بدانید. اجازه بدهید تا این عوامل توطئه گر برعلیه شما بیایند این هتل های شما را ببینند وتوطئه آنان نقش برآب شود. شما با یک تیر دو نشان می زنید اول توطئه جهان غرب رابرملا می کنید، دوم با این رفتار خود به دنیا نشان می دهید دین اسلام دین رعفت ومهربانی است وبه جهان غرب یاد می دهید که چگونه با زندانیان خود رفتار کنند. آقای ضرغامی بگذریم که دیگر آشی درست کرده اید که از شوری آن صدای آشپزدرآمده وبا این فریبها راه به جایی نمی برید. دیگر هم خود وهم سراسر کشورهای دنیا می دانند چه لکه ننگی شما در نقض حقوق بشرو تروریست پروری دارید، فساد شمادر همه زمینه ها ازنقض حقوق بشرتا پرورش تروریست درانواع کشورها معلوم است! حتی لکه ننگی که در برگزاری اجلاس عدم تعهد و تحریف سخنان محمد مُرسی وبانگی مون زدیدهنوز در سرتاسردنیا نمایان است، این به غیراز فرستادن نیرو وتجهیزات برای دفاع از سرکوبی مردم سوریه ونگهداری نظام خون آشام بشار اسداست.
درآخرمطلبم اظهار می دارم آقای ضرغامی به قول عزیزان مان به زودی جای شما در این هتلها است. البته نه با سرکردن دربیت المال مردم بلکه بالقمه نانی حلال تا به سزای اعمال ننگین خود برسید.
نویسنده سجاد_شیدا
http://magalh91.blogspot.com

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر