۱۳۹۱ شهریور ۱۹, یکشنبه

دروغ نگفتن بهتر،نشنیدن دروغ بهترازآن


ر


به تازه گی بعداز تعطیلی سفارت کانادا در ایران مسئولان نظام مانند مرغان گیج به هرسو روان هستندو مشغول یاوه گویی شدند ،هرکدام به فراخورحال خود چیزی می گوید ودراین یاوه گویها چیزی که دیکته شده در تمام سخنان ومُشخص است ابراز حسادت به برگزاری اجلاس عدم تعهد درایران است! عده ایی نیز در این میان ازآب گل آلود ماهی می گیرند. محمدرضا باهنر دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، درباره اقدام یک سویه کانادا در قطع روابط خود با جمهوری اسلامی ایران، گفت: بدون شک برگزاری اجلاس عدم تعهد در تهران با حضور بیش از 120 کشور جهان دستاوردهای عظیمی را برای کشورمان در پی داشت.دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین با اشاره به اینکه روابط میان ایران و کانادا هیچگاه شکلی گسترده نداشته است تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران به حمد خدا در شرایط فعلی از نظر سیاسی و اقتصادی در بهترین وضعیت خود قرار دارد از این رو قطع روابط دیپلماتیک میان کشورمان و کانادا هیچگونه ضرری را نصیب کشورمان نخواهد کرد. وزارت خارجه ایران در روز شنبه با صدور بیانیه‌‌ای رسمی، تعلیق روابط از سوی کانادا را «سخیف» خواند و  دلایل آن را «موهوم» دانست. وزارت خارجه ایران تاکید کرده که کانادا تلاش داشت نشست عدم تعهد در تهران برگزار نشود که به گفته این وزارتخانه «شکست» خورد
حال دراین میان عده ای دیگرمشغول ماهیگیری هستند. محمدرضا رحیمی معاون اول احمدی نژاد که به مشارکت در اختلاس بیمه متهم است از اختلاس ۳۰ میلیارد تومانی یکی از وزرای سابق دولت که اینک مخالف دولت شده خبر داده است. وی  با بیان اینکه عضو سابق دولت زهر در کام دانشجویان می‌ریزد، گفت: این شخص در زمانی که در دولت مشغول به‌کار بود و پیش از آنکه از دولت طرد شود، حدود ۲۱ میلیارد تومان که با سود متعلق به آن به بیش از ۳۰ میلیارد تومان بالغ می شود، به طور غیر قانونی از وزارتخانه خارج و تاکنون که ۴ سال از آن تاریخ می گذرد، عودت نداده است.
احمد خاتمی٬ امام جمعه موقت تهران ادعا کرد جمهوری اسلامی نیازی به «دروغ‌گویی» ندارد و در حال حاضر هیچ «منتقد» و «معترضی» در ایران زندانی نیست. امام جمعه موقت تهران در بخش دیگری از سخنان خود به وقایع سال ۸۸ اشاره کرده و اظهار کرده که اگر مردم «به عنوان راهپیمایی اعتراض‌آمیز {به خیابان‌ها} می‌آمدند که به دولت نقد داریم، نظام کاری با آن‌ها نداشت»
آقای باهنر وآقای مهمانپرست درآول مطلبم شما را ارجاع می دهم به سخنان روحانی بی چاک ودهان نظام شماآقای سیداحمدخاتمی که دروغ نگویید!آقای باهنر وآقای مهمانپرست آن اجلاس باشگوه وباعظمت که ازآن سُخن می رانید کُدام است؟ همان اجلاسی که باتعطیلی یک هفته ای کشورو پادگانی کردن فضا تریبونی به دست محمدمُرسی رئیس جمهورمصروآقای بانگی مون دبیرکل سازمان ملل دادید، که آقای مُرسی ازبهار عربی سُخن بگوید وشاگرد خونریز شما بشاراسد رامُتهم به خونریزی کند؟ همان اجلاسی که دبیرکل سازمان ملل از وضعیت حقوق بشر و همکاری نکردن نظام باآژانس انرژی هسته ای انتقاد کردومُجری شما به تحریف سخنان پرداخت؟ اجلاسی که قرار بود برای شما مشروعیت بیاورد اما باعث عدم بیشتر مشروعیت شما گردید؟سُخن از اقتصاد وسیاست قوی کردید! اقتصادی مانده که بخواهید شُعارقوی بودن بدهید؟ ورشکستگی کارخانه ها وبیکار شدن کارگرها رابه چشم و در آمار نمی بنیدو نمی شنوید فقروفحشایی که ایران رادربرگرفته نمی بینید؟ با قطع رابطه کشورکانادا دلار ازمرز2400تومان گذشت اینگونه اقتصاد قوی دارید و قطع رابطه به کشور ضرری نمی زند؟ درسیاست که دیگر واقعا در قدرت کامل هستید البته درانزوا.آقایان سخن اخوند سید احمد خاتمی راگوش کنید دروغ نگویید.
آقای رحیمی مقصود شماآز آن شخص آقای پور مُحمدی بود. چرا این همه سال دل به حال ثروت به یغما رفته مردم نسوزاندید ویکباره بعدازاُفتادن تشت رسوایی خودبرای اختلاس بیمه، یاد اختلاس به این عظمت آقای پورمُحمدی اُفتادید،در نظام جمهوری اسلامی دزدو یاغی کم بوداحمدی نژاد کاروانی چپاولگرنیز وارد این چرخه کرد. دل به حال زهر درگلوی دانشجویان ریخته شده می سوزانید؟ این زهر از سال78درگلوی دانشجویان ریخته شدو درسال88به اوج رسید! اکنون33سال است شما زهردرحلقوم این ملت ریخته ایدو زجری روزافزون برآنان تحمیل کردید.آقای رحیمی سخن آخوند احمدخاتمی راگوش دهید دروغ نگویید.
خدمت آخوند سید احمدخاتمی شخصی به ظاهرزاهدو درباطن فاسد، شخصی به ظاهر علامه دهرو درباطن جام زهر.آقای سید احمدخاتمی فرصتی شد چند کلامی درباره سخنان وافاضات شما بنویسم. فرموده اید: جمهوری اسلامی نیازی به «دروغ‌گویی» ندارد و در حال حاضر هیچ «منتقد» و «معترضی» در ایران زندانی نیست. آقای سیداحمدخاتمی شما سران نظام دروغ نگویید روزرتان را به شب نمی رسانید، لازمه زیستن وحکومت شما دروغگویی است! آقایان حشمت الله طبرزدی،کاظمینی بروجردی،عیسی سحرخیز،محمدصدیق کبودوند،مجید توکلی،کیوان صمیمی,سعید ماسولی.....خانمهابهاره هدایت،زینب جلالیان،هنگامه شهیدی،نسرین ستوده.....و بیشمارافرادآقای سید احمدخاتمی این افراد کجا هستند آیا جایی به غیر از زندانهای شما؟به چه جرمی در زندان هستند؟ و هم اکنون برسر اعدام فعال حقوق بشرآقای غلامرضا خسروی ازدرون مرزو برون مرز تحت فشار هستید. کدام اختلاس ویاقتل رااین افراد انجام داده اند؟ جزانتقاداز عملکرد نظام ومخالفت با فسادهای درون نظام آن هم به صورت مسالمت آمیز؟بسیاری از این عزیزان فعال حقوق بشری بودندنه فعال سیاسی پس بهتر است شما دروغ نگویید. آقای لاریجانی ،جنتی وهواداران این عناصر از داشتن مخالف نظام و زندانی سیاسی سخن می گویند، آقای اسماعیلی, تقوی, شما و عده ایی همچون شما ازنبود مخالف وزندانی. چگونه در انتخابات 88اعتراضات مسالمت آمیز برگزار شدکه مُشتی چاقوکش ،زنجیربه دست وموتور سوار عربده کش به جان مردم افتاده بودند همراه نیروهای نظامی مردم را قتل عام میکردند؟ چگونه این انتقادات مسالمت آمیز بودکه آقای لاریجانی در سخنان چند روز قبل از آوردن هزاران نفر به یکباره در دستگاه قضایی سُخن گفت؟ کدام یک از شما دروغ می گویید؟آخر خاک برسر زمامداران حکومتی که تکلیف خود را از این همه دروغ نمی دانند. اقای خاتمی شما وسران نظام درکجا زندگی می کنید که از وضعیت زمامداری خود بی اطلاع هستید؟ زمامداری یک کشور پیش کش به خانه زندگی خود سربزنید لااقل انجا را اداره کنید. درآخربه شما عرض می کنم آقای سید احمدخاتمی
دروغ نگفتن بهتر،نشنیدن دروغ بهترازآن.
زنده وپاینده ایرانی وایران جانم فدای ایران
نویسنده گان سجاد-شیوا
http://magalh91.blogspot.com

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر